H&M

  • 42 469
  • 165
  •   1
Отговори
# 120
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, това е евтинджос са тийнове
и за хора с невисоки доходи. Някои
неща са добри, някои не. Детските
дрешки не са никак лоши обаче.
Напълно подкрепям. Някои неща стават, някои много бързо се разпарцаливят. Преди години си бях купила едни дънки от Стокхолм. Убих ги от носене, а не им личи.  newsm78 Е, не са като чисто нови, но къде-къде по-хубави марки траят много по-малко.

# 121
  • NL
  • Мнения: 520
Преди седмица ходих в Н&М да пазарувам за детето.Е имаше много сладки неща за нея.За мен обаче нищо не си харесах.Почти всичко беше в по-тъмни цветове-зелено,кафяво,сиво и бяло за фон Wink.Получих и каталога им и пак за лятото  липсват свежи дрешки.Преди време си взех и комплект бельо оттам и сутиена беше супер къс на гръдната обиколка.Още седи разпънат на една закачалка но засега никакъв шанс да се поотпусне малко Laughing.

# 122
  • Мнения: X
Да споделя и моя скромен опит, от около две години през ден минавам през техните магазини, а тук в Стокхолм са доста. Винаги си купувам по не6то за мен, детето или мъжа ми. За какви нека4ествени не6та говорите, като аз за две години досега не съм попадала на нека4ествена дреха. Последно си поръ4ах ето тези не6та онлайн, 4е по магазините бяха свър6или
ето този трен4 за 25 евро, страхотен е http://shop.hm.com/se/?action=viewoutletshoppingwindow&dept=DAM_YTT
тези къси панталонки в жълто, в магазина го няма6е този цвят http://shop.hm.com/se/?action=viewcampaign640pris&section=W&page=3
този 6ал, много е красив http://shop.hm.com/se/?action=viewshoppingwindow&dept=DAM_ACC_MOS
На детето 95 % от дрехите са H&M. Нито са избелели цветовете, нито са се раздърпали дре6ките. Дори изпратих в БГ три ка6она с умалели дрехи и майка ми каза,4е били като нови.
Но пък една позната и тя купува дрехи за нейното дете от H&M, не знам как ги пере, но след първото изпиране, прили4ат на парцал  newsm78.

# 123
  • Мнения: 1 165
Аз съм си купувала еднствено бельо от въпросната марка и да ви кажа излезе супер качествено!

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми има доста дрешки от въпросната марка и не мога да се оплача. Напротив доволна съм от качеството им.

# 125
  • Мнения: 402
Ami az nqmam wyzmojnost da pose6tqvam magzini na markata v 4ujbina, namiram osnovno tehni ne6ta vyv vtorite upotrebi i naposleduk v indiiskite magazini, osnovno rokli i rizi. No kato hodih v Spain za malko na gosti uspqh da si kupq nqkoi ne6ta, za6toto w Madrid ima6e mnogo magazini na H&M. Lenenata riza i lenenoto sako ne sa mrudnali, super sa. A sega za deteto mi izpra6tat i sum prosto super dovolna. A tova, koeto sum si kupuvala ot bg, zavisi dokolko e zapazeno, e su6to mnogo dobro. Az moga da kaja 4e sum fen na tazi marka. No sum napulno naqsno 4e tova e konfekciq za masoviq potrebitel i e napulno vuzmojno da i ima i neka4estveni ne6ta. To i cenite si pokazvat za kogo sa prednazna4eni drehite. Az li4no bih se zaradvala mnogo ako se ovori magazin v BG.
P.S: Izvinqvam se za tova 4e ne pi6a na kirilca no se okaza 4e lipsva na tozi PC.

# 126
  • Мнения: 1 531
една суупер стара тема  Wink
дърпам напред да кажа, че открих симпатично ново магазинче близо до Народното събрание от магазини "Ревю", но точно този магазин нямат втора употреба, а от "ревюта и разпродажби", има много сака, панталони,поли,ризи на h&m и са супер Flutter и малки и големи размери, по една бройка от всяко Peace цените ми се струват средни: полата ми е 33лв, панталони към 40 Peace , взех си интересно джинсово спортно-елегантно сако с къдрички мн симпатик за 66лв, обаче на него хич му няма етикетът, било дизайнерско, някой го шил и внесено нелегално newsm78

а няма ли най-накрая да открият техен магазин или поне аутлет като "зара" примерно  newsm78

# 127
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
една суупер стара тема  Wink
дърпам напред да кажа, че открих симпатично ново магазинче близо до Народното събрание от магазини "Ревю", но точно този магазин нямат втора употреба, а от "ревюта и разпродажби", има много сака, панталони,поли,ризи на h&m и са супер Flutter и малки и големи размери, по една бройка от всяко Peace цените ми се струват средни: полата ми е 33лв, панталони към 40 Peace , взех си интересно джинсово спортно-елегантно сако с къдрички мн симпатик за 66лв, обаче на него хич му няма етикетът, било дизайнерско, някой го шил и внесено нелегално newsm78

а няма ли най-накрая да открият техен магазин или поне аутлет като "зара" примерно  newsm78

това са супер високи цени за разпродажба.... свери ценните със сайта и 6те се убеди6
http://shop.hm.com/de/?action=viewshoppingwindow&dept=DAM_OVR_KAV
при сезонна разпродажба
 цените запо4ват от 50% нааление, като  накрая стигат до 75 %

# 128
  • Мнения: 1 889
Трябва да дойдат скоро в Бг, просто няма начин! Преди много години,когато за пръв път влязох в H&M дрехите въобще не ми харесаха, всичко беше много разхвърляно , модели -тинейджърски. От няколко години обаче имат много сполучливи колекции и най-вече бизнес-колекциите им: поли,панталони, ризи,костюми, класически модели на абсолютно привлекателни цени. Тъй като аз се обличам на работа почти и само с костюми и съм търсила в Бг- еми  един що годе свестен костюм ( Дика, Нико) струва средно 150 лв. На същата цена( без намаленията) , че и дори по-евтино си го взимаш оттам. Пък ако има и намаления, леле-50,60% чиста далавера Mr. Green, но пък нали се сещате ,че стандартите на живот т.е заплата са различни.

А за бебешките и детските дрешки съм чувала само позитивни неща Peace

# 129
  • Мнения: 515
Женските дрехи от там не ми харесват особено, просто не са мой стил. Но от бельото им обаче съм супер доволна  Peace Моят приятел също има някоя друга тениска от там и е доволен също  Peace

# 130
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
. От няколко години обаче имат много сполучливи колекции и най-вече бизнес-колекциите им: поли,панталони, ризи,костюми, класически модели на абсолютно привлекателни цени.
за Н&М ли говорим?
такова 4удо като бизнес колекция на тази марка досега не съм виждала....
едва ли някой бизнесмен или бизнес дама би си купила  не6то от нея....
Ако някой купува не6то от тази марка, то е за6тото е възможно най евтината конфекция.....
Понякога имат интересни попадения при детските  дре6ки....

# 131
  • Мнения: 3 695
имам една жилетка от Н&М и много си я харесвам  Simple Smile

# 132
  • Мнения: 5 317

Ако някой купува не6то от тази марка, то е за6тото е възможно най евтината конфекция.....

явно за работа не трябва да е от най-скъпите.

# 133
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Ако някой купува не6то от тази марка, то е за6тото е възможно най евтината конфекция.....

явно за работа не трябва да е от най-скъпите.
зависи от работата....
евтино не винаги озна4ава хубаво...
но  вси4ко е въпрос на вкус....

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 23:37 от sl

# 134
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
. От няколко години обаче имат много сполучливи колекции и най-вече бизнес-колекциите им: поли,панталони, ризи,костюми, класически модели на абсолютно привлекателни цени.

Понякога имат интересни попадения при детските  дре6ки....

мога да те опровергая,90% от дрехите на сина ми са от тази марка и порвярвай ми такива тук няма да намериш,страхотни са и като качество и като модели,различават се от всичко на нашия пазар.

Общи условия

Активация на акаунт