H&M

  • 42 468
  • 165
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 645
Долнопробни и нискокачествени-не,не мога да се съглася.
Купувам си от доста време,около 4 години вече и имам много техни неща. Не единствено техни разбира се. Мога да дам горе-долу предценка и да имат неща,които са излизали не толкова добри,но има и други които са се оказвали много сполучливи.От детските дрешки съм направо във възторг и много доволна например.
От това,което съм купила за себе си нищо лошо не мога да кажа. Както вече писах според цената и качеството.Ами имам и 10 пъти по скъпи дрехи от други марки които нищо не струват. И вече казах ако ги нямаше етикетите нямаше да предположите че са на една или друга фирма.
Една дреха е хубава и качесвена ако е такава наистина а не ако е от Н&М или Версаче.

# 76
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
От детските дрешки съм направо във възторг и много доволна например.
и аз. малката изключително оттам я обличам и дрехите й са повече от супер откъм качество.
а като видя бебешките ми се прищява пак бебе

# 77
  • Мнения: 19 350
току що си купих три сутиена Hello Kitty и прашки към тях.направо са страхотни.

# 78
  • Мнения: 1 800

Дори и на Шанел да беше - пак нямаше да си взема, ужасна работа...
H&M са си долнопробни евтини магазини, без никакво качество във всички европейски държави, говоря от личен опит!

Ти защо мислиш , че ние говорим на изуст newsm78 Също споделяме от личен опит. Незнам къде си гледала тези само долнопробни дрехи, но има няколко линии на Н&М и нито цената нито качеството на някои от тях е долнопробно Peace
В Мюнхен има няколко тяхни магазина- един само за аксесоари, друг за тинейджъри, мъже и пр. и във всичките едвам се разминавах от народ.  Ако е така както казваш, едва ли ще има толкова много клиенти и отварят толкова много магазини по света Thinking


Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 04:58 от benson10

# 79
  • Мнения: 7 947
Е да, то и по Женски пазар не можеш се размина от народ...а продават само боклуци!
Посещавала съм Н&M в Белгия и в Женева, на всякъде едно и също - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини, съответно и много ниско качество! Аз не робувам на марки, но купувам от там, от където съм останала поне 90% доволна, ако от определен магазин не ми е харесало нещо като качество - не си правя експерименти да купувам отново, та дано попадна на по-качествена дреха!За детските не мога да коментирам, защото не съм купувала.За аксесоарите - също.Но разбира се, всичко е въпрос на избор и на финанси! Аз просто не правя компромис с качеството, това е! Hug

# 80
  • Мнения: 857
Имат много хубави неща като дизаин на много добри цени, а качеството зависи от много неща. Техни дрехи се шият навсякъде по света ,аз лично съм попадала на такива който се шият в България и наистина са с кофти качество, но имам един панталон които носих 2 години без да трепне и ако не ми беше станал малък сигурно щях да нося още.

# 81
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Посещавала съм Н&M в Белгия и в Женева, на всякъде едно и също - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини, съответно и много ниско качество!
това не го разбирам
да не си била в някой аутлет?

 Аз просто не правя компромис с качеството, това е!
бъди сигурна, че западния человек още по-малко Wink

# 82
  • Мнения: 7 947
Посещавала съм Н&M в Белгия и в Женева, на всякъде едно и също - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини, съответно и много ниско качество!
това не го разбирам
да не си била в някой аутлет?

 Аз просто не правя компромис с качеството, това е!
бъди сигурна, че западния человек още по-малко Wink
Кое по-точно не разбираш Crazy? Това, че не съм доволна от стоките или какво?  newsm78
Или може би защото има много хора в магазините и западния человек купува от там може би означава за теб, че стоката е страхотна...е да, ама за мен не е така! Не е нужно да спорим, просто това е моето мнение и толкова!

# 83
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
въобще не споря, просто ми е интересно. хич не ми дреме дали ги харесваш, не работя за тях.
не разбрах това - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини
ако искаш ми го обясни, ако не- здраве да е Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 4 788
въобще не споря, просто ми е интересно. хич не ми дреме дали ги харесваш, не работя за тях.
не разбрах това - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини
ако искаш ми го обясни, ако не- здраве да е Grinning
И аз не го разбрах... кои са "другите им магазини"? Tired

# 85
  • Мнения: 7 947
 ooooh!Чудно ми е кое не е ясно, но ще го кажа и с други думи - цените на дрехите в Н&M са по-ниски от цените на дрехите, които се продават в другите магазини за дрехи. Това е просто евтина конфекция! Ако си търсиш блуза или риза например - в Н&M ще намериш такава за 15-30 евро, а в друг магазин, не - марков дори, цените са от 50-80 евро/това е за Швейцария например, от където ми се наложи да пазарувам, защото ми бяха загубили куфара на летището, но това е друга тема/.  Не че имам нещо против по- евтините дрехи, но специално нещата които имам от Н&M се скапаха за отрицателно време и затова повече не бих си взела от там.Това имам впредвид, дано да съм била ясна този път Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 4 788
ooooh!Чудно ми е кое не е ясно, но ще го кажа и с други думи - цените на дрехите в Н&M са по-ниски от цените на дрехите, които се продават в другите магазини за дрехи. Това е просто евтина конфекция! Ако си търсиш блуза или риза например - в Н&M ще намериш такава за 15-30 евро, а в друг магазин, не - марков дори, цените са от 50-80 евро/това е за Швейцария например, от където ми се наложи да пазарувам, защото ми бяха загубили куфара на летището, но това е друга тема/.  Не че имам нещо против по- евтините дрехи, но специално нещата които имам от Н&M се скапаха за отрицателно време и затова повече не бих си взела от там.Това имам впредвид, дано да съм била ясна този път Laughing
Този път си ясна, да! Просто е трябвало да напишеш само "другите магазини", а не "другите ИМ магазини", защото ни хвърли в чуденка кои са тези техни други магазини  Peace

# 87
  • Мнения: 7 947
А пък аз се чудех и маех защо не ме разбирате...

# 88
  • Мнения: 413
За стандарта на Австрия магазините на НиМ са най-евтините и с най-долно качество. Рекламата е: "за един сезон". Шият се по цял свят - Китай, Бангладеш, Румъния, Туция.... и се носят точно един сезон, качеството не позволява повече.  Grinning  Тук само тинейджърите си купуват най-вече от там дрехи, защото са евтини и мама и тати не отпускат много пари. Wink

  Един път ми хареса една блузка и кво да видя "Made in Bulgaria"

# 89
  • София
  • Мнения: 3 271
Само дето аз не разбрах в кой от софийските МОЛ-ове имат магазин newsm78

Общи условия

Активация на акаунт