дали ще ми стигнат силите да намеря разрешение на ситуацията???

  • 3 375
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Би ли предпочела да си обвързана с мъж който пренебрегва децата си?Би ли могъл да те направи подобен мъж щастлива,ако това което очакваш от него е пренебрежение към твоето бъдещо дете?!

Не четеш...

... той се грижи перфектно за своето дете, така, че ще е добър баща и за бъдещо дете...

# 16
Нещо не успях да проследя мисълта или ти си далеч от нея. Опитай пак, ако обичаш. Аз съм в ролята на кака на дъщеричката на мъжа ми от първия брак и не виждам нищо лошо в това. Детето се радва, че " ще си родим бебенце"  Joy  и вече му е измислила име.
Не виждам проблем. Човекът е направил вднъж грешката да се събере с неподходящ човек, но пък от грешката се е родило едно детенце. Защо трябва да продължава да плаща за това?! Защо трябва да се събира с човек, с когото не е могъл да живее и вече всеки е взел живота си в ръце? Какво очакваш да те посъветваме? Питай конкретно, че нещо ми убягва.

Обаче нашата кака, не иска нито братче или сестриче, защото татко и нямало да и обръща внимание и още много от този вид, ако има такова, дете с характер, с порастването си някак започна да се отчуждава от мен, въпреки, че по никакъв начин не и показвам, че примерно нещо ме дразни, защото в нашия дом тя е принцесата, забележка да и се направи и почва да пищи, аз не и правя де, но баща и като и направи, дори не и повишава тон, следва истерия, след което естествено баща и я успокаява, по-късно се прибира при майка си и лъже, че не я хравим, държали сме я гладна и само сме я плашили, а тя дори не дава, баща и да ме пипне, бие го! както и да и и това ме притеснява много, доста е своенравна, свикнала е да става, само на нейната!И това съм го казвала на баща и, ако след още 2-3 год почне да реве и да го умоляма да се съберат с майка и- той дали ще удържи на сълзите и няма да направи опит да се съберат, въпреки, че и двамата си имат собствен живот вече??? Ох, въпросите са много, но отговори няма!!!! Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 22
Деси100, отказвам да те чета и съветвам повече. Напразно е. Мисля, че вече си имаш роля, която много ти пасва...

# 18
  • София
  • Мнения: 8 283
"....Вече няколко пъти му казвам да се върне при бившата си жена, въпреки, че и тя живее с друг..."
и как точно си я представяш тая работа 3ка ли да си направят

А по въпроса приеми, че човека има минало, което не може да загърби отдай се на връзка ви и виж как ще се развият нещата.
Моя съвет е да не бързате с "бебеправенето" за да не пуснеш после тема ми той сега обича и пътвото си дете дели обичта си на 2... другия вариант е да търсиш друг "татко".

# 19
"....Вече няколко пъти му казвам да се върне при бившата си жена, въпреки, че и тя живее с друг..."
и как точно си я представяш тая работа 3ка ли да си направят

А по въпроса приеми, че човека има минало, което не може да загърби отдай се на връзка ви и виж как ще се развият нещата.
Моя съвет е да не бързате с "бебеправенето" за да не пуснеш после тема ми той сега обича и пътвото си дете дели обичта си на 2... другия вариант е да търсиш друг "татко".

О изобщо не бързам, не съм готова, не съм сигурна, по-склонна съм да живея с този човек без да имам деца, нека си остане с единственото, пак казвам, не знам какво би се случило тогава с тези тъпи мои  мисли се ако забременея от него, затова и аз се пазя много старателно, тъй като той пък много иска деца от мен! Уф това ми е най-големия проблем, прекалено мисля и обмислям всичко дали е правилно и т.н и не само в конкетния случай- а май в този живот трябва да се действа и по-импулсивно, за съжаление при мен всичко е мисъл и мисъл !!!Ама хората са го казали, от много мислене не се поумнява и не води към нищо добро!! #Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 8 283
.... мда и бръчки стават Simple Smile но вярвай ми по-добре е да са от усмивки Simple Smile

# 21
  • Мнения: 153
Извинявам се, ако прозвучи грубо, но замисляла ли си се за професионална помощ(психоаналитик), тъй- като вероятността той да ти помогне да си подредиш мислите и да се успокоиш е по- голяма, отколкото ние тук бихме могли да направим. Това с най- добри чувства Hug

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Моят съвет е да не се обвързваш с този мъж, поне засега. Детето му ще стои винаги помежду ви, напрежението ще се трупа, и рано или късно ще стане повод за сериозни конфликти между вас двамата.

# 23
  • Мнения: 1 800

Обаче нашата кака, не иска нито братче или сестриче, защото татко и нямало да и обръща внимание и още много от този вид, ако има такова, дете с характер, с порастването си някак започна да се отчуждава от мен, въпреки, че по никакъв начин не и показвам, че примерно нещо ме дразни, защото в нашия дом тя е принцесата, забележка да и се направи и почва да пищи, аз не и правя де, но баща и като и направи, дори не и повишава тон, следва истерия, след което естествено баща и я успокаява, по-късно се прибира при майка си и лъже, че не я хравим, държали сме я гладна и само сме я плашили, а тя дори не дава, баща и да ме пипне, бие го! както и да и и това ме притеснява много, доста е своенравна, свикнала е да става, само на нейната!И това съм го казвала на баща и, ако след още 2-3 год почне да реве и да го умоляма да се съберат с майка и- той дали ще удържи на сълзите и няма да направи опит да се съберат, въпреки, че и двамата си имат собствен живот вече??? Ох, въпросите са много, но отговори няма!!!! Rolling Eyes



Я ,си живей живота и си имайтe дете. Какво се съобразяваш с малката пикла. Явно е разглезена до безкрайност. По-скоро детето ревнува. Може майка и да и казва така да се държи и да прави сцени. Колкото и невероятно да ти звучи, но познавам една такава майка. Преди години, когато се разведе, само тормозеше дъщеря си да прави сцени пред бащата. Да реве, да се прави на нещастна като е там. Говореше против него пред детето. И честно казано от целия този цирк детето страдаше. Едва ли приятеля ти и бившата ще се съберат. Вие ще си имате семейство, майката също. Децата могат да са големи манипулатори Peace. Ако това е любовта на живота ти, не я изпуснакaй, заради страх за бъдещето. То на никой не е вързано с кърпа. Радвай се, че си намерила човек до себе си и си гради твоя живот, убедене съм, че малката ще се успокои и един ден ще разбере.

# 24
# 25
  • Мнения: 2 622
Май сама си вкарваш филми в главата newsm78

# 26
  • Мнения: 2 427
Аааа,пардон,сега чета че става въпрос за невъзпитано дете.Искрено ти съчувствам  bouquet.Ситуацията няма да е от най-леките със сигурност.Аз не понасям невъзпитани деца и клкото да се напъвам да ми харесват не постигам никакъв напредък.Не бих желала да съм на твое място,защото дори и да би искала не би било правилно да се включваш в неговото възпитание.Единственото което ти остава е да стискаш зъби при посещенията и при изблиците на гняв на въпросното дете.Друга алтернатива е да намериш друг мъж.За съжаление...  Sad

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 593
Ще разбереш всичко мила когато имаш свое дете Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 397
 За да не се изнервят всички участници, се разберете таткото да си прави свижданията с детето насаме. Извежда я някъде или ти отиваш някъде с приятелка и тн, поне докато не свикнете с положението.

Общи условия

Активация на акаунт