при положение че си платих

  • 8 082
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 540
не само СТОП не се спазва, ами и  ВЛИЗАНЕТО ЗАБРАНЕНО в дадена улица. Може ли някой да ми каже какъв е този феномен?

Явно не е феномен, а често срещано явление, тъй като мен още на шофьорските курсове ме учиха да се оглеждам и в двете посоки преди пресичане на път, независимо че е еднопосочен  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 119
Изпит се изкарва, не се купува! А докато има такива шофьори ще има и такива катастрофи. Добре че не съм от твоя град!  #2gunfire

# 17
  • Варна
  • Мнения: 535
Силно се надявам да си скъсана и да си вземеш поука. Не за друго, а за твое и на околните добро. 150 лв не са болка за умиране, но с купена книжка щетите могат да бъдат неизмерими.

# 18
  • Мнения: X
На такива, като теб изобщо не трябва да им разрешават да се качват зад волана. Че си го и написала във форума  ooooh!

# 19
  • Мнения: 9 050
Искренно се надявам тази тема да е шега. Какво значи, просто не видях знака? Ти утре просто и червения светофар няма да видиш. Дано, дано, дано да са те скъсали и да те скъсат поне още два пъти, за да ти дойде ума в главата и да се научиш да караш. Докато си зад волана, работата ти е основно да виждаш, мила. Стоп-ове, светофари, деца, пешеходци, други автомобили. Всичко трябва да виждаш. Как може да не видиш знак!!!!! Ако ти дадат книжка, моля те, не влизай да се похвалиш. Не искам да знам. А тези инструктури, които съдействат за подобно купуване на книжки  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 516
Нямам думи!  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 1 540
На такива, като теб изобщо не трябва да им разрешават да се качват зад волана. Че си го и написала във форума  ooooh!

Да, мен много ме учуди факта, че момичето спокойно споделя, че е дала подкуп и не се е научила да кара кола, но не това е проблема за нея. Проблема й е, че не е сигурна дали е минала препятствието "изпит". Тц тц тц.

# 22
  • Мнения: 229
Не мога да коментирам поста ти, само се чудя как ще ти звучи "просто не видях знака" като обяснение като потрошиш (надявам се само това) някого, нечия и своята кола и объркаш няколко живота. Предполагам много тъпо. Ще ти се прииска да те бяха скъсали на изпита, въпреки рушвета.
Ще ти прозвучи много грозно, но се надявам, че са те скъсали.

# 23
  • Мнения: 8 999
Ако и шофирането ти куца така, както и правописът, дори и с подкуп не бих те пуснала. Хич не се жалвай, а отивай да си учиш уроците /едно неспиране при знак "стоп" означава катастрофа, не ми се мисли каква беля можеш да наденеш на някой завалия, който си е научил и изкарал изпита като хората, но някаква двойкарка му смазва колата/.

# 24
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Според мен си се набутала като си дала 150лв на инструктора, щом не те е научил да ВИЖДАШ знака STOP. Ако ти дадат изпита, се моля на господ да не ме срещат такива дето не видели, не чули, не обърнали внимание и т.н. като теб.
Като ти се обадят, ще ти кажат че са те скъсали, това е мое мнение.

# 25
  • Мнения: 3 576
Днес ми скъсаха нервите сумати жени-овци зад волана, рядко се ядосвам толкова, ноооооо  #2gunfire  #2gunfire

Само ще кажа, че на 2 пъти щяха да ме бутнат, защото тръгват без да погледнат идва ли някой; една беше спряла по средата на улицата за да си вземе цигари; чаках 2 патки 10 мин да вземат ляв завой - буквално 10мин, стана задръстване зад мен, бях готова да ходя и да я изкарам от колата!!!
Всичко това само до 13.00 на обяд!  #Cussing out

И сега какво - още една! Казали са ти го - утре я червен светофар няма да видиш, я пешеходец!!!

# 26
  • Мнения: 1 540
Иванела, както ти просто не си видяла стопа, някой ден така някой няма да те види тебе, че се появяваш отнякъде. Ще те помете като едното нищо. Не само трябва да се научиш да спазваш правилата. Трябва и да си нащрек за други, които не ги спазват, които не са се научили да карат.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 079
Иванелче,
Плащаш, за да си вземеш книжката.   ooooh!
Не си видяла "само един стоп", но не се знае дали само него не си довидяла.  Whistling
Утре ще се срещнеш с някоя или някой от нас и ще я бутнеш с колата си, пак защото не си я видяла.  Crossing Arms
Според подписа ти имаш и детенце на 4 годинки и на всичкото отгоре и него ще качиш в колата!  #Cussing out
Радвам се, че не са ти дали книжката и се замисли дали да не дадеш още 150 лева, но не за подкуп, а за да вземеш още няколко часа по кормуване, за да се научиш да виждаш всички знаци! Naughty

# 28
  • Мнения: 2 161
Не си спряла на СТОП?Какво да говорим повече?

# 29
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не си спряла на СТОП?Какво да говорим повече?
Абсолютно,няма кой да те пусне и за повече пари.Това е една от най-грубите грешки.

Общи условия

Активация на акаунт