Режим на Пиер Дюкан - 28 част

  • 23 825
  • 553
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 090
Кри,  Hugкой гледа малкия сега, като си на работа?
Поделят си го мъжа ми или майка ми или го разнасяме нагоре-надолу. Аз всъщност си стоях вкъщи само 6 месеца.

# 16
  • Мнения: 2 180
Добре дошли на всички нови! Успех!  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 613
Страх ме е как ще се развият нещата Tired ooooh!

# 18
  • Мнения: 220
Да Фоли появих се.Не се измъквам,просто работата ми е такава че през този сезон съм много ангажирана,и от тук нямам много време за писане,само чета скришом от време на време.А пък вкъщи заради дечурлигата не мога да се добера до компютъра.Иначе съм много стриктна във всичко.

# 19
  • Мнения: 1 890
Страх ме е как ще се развият нещата Tired ooooh!

Всичко ще бъде наред, не се притеснявай. Пък и толкова позитивна енергия пращаме оттук, няма как да не подейства.  Hug
Кри,  Hugкой гледа малкия сега, като си на работа?
Поделят си го мъжа ми или майка ми или го разнасяме нагоре-надолу. Аз всъщност си стоях вкъщи само 6 месеца.
Ако има нужда, свиркай, ще помагаме. Аз съм айляк, а много обичам да се занимавам с деца. Hug

Виви, това с децата го разбирам напълно, влизай когато можеш.  bouquet

# 20
  • Мнения: 220
Момичета видяхте ли темата за отслабване чрез медитация.Много интересно звучи,а пък ако е истина,направо стигане няма  да има.

# 21
  • Мнения: 350
Вещи,защо вече няколко поредни теми фигурирам с 64кг,като аз съм 62? Blush

# 22
  • Мнения: 34
здравейте момичета!
може ли и аз с вас? имам много да топя Confused а кат ви чете започвам да се мотивирам Hug бравост на всички yesyes yesyes
ще взема да почна с лунуване и после с Дюкянан Grinning

# 23
  • Мнения: 220
Добре дошла Златана.Кажи колко кг си и колко си висока,за да добием някаква представа за теб.И защо питаш дали може-може разбира се.Всеки,който е решил може да заповяда  тук.Желая ти успех в свалянето на килцата.

# 24
  • Мнения: 911
zlatana ,
Добре дошла!

Ралче, стискаме палци, не се стягай.

# 25
  • Мнения: 980
Златана!! Добре дошла...хич и не се мъчи с тва лунуване...аз от лунуване се превърнах във върколалачка..и файда от ден до пладне.  newsm12
А с този режим се топиш като свещ! Разбира се това е мое мнение и въобще не е нужно да ме слушаш ако не искаш !!! newsm48

# 26
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Докато ида да свърша малко работа до града и вие хоп в новата тема Simple Smile Хайде мнооооого свалени килограмчета на всички.

Няма да повярвате, но току що си купих овесени трици и то в Павликени - хубави хора са явно щом тук има, а в Търново не Simple Smile)))
Благодаря на Кри и baci за предложението да ми изпратят, но аз си купих. Благодаря ВИ момичета, за подкрепата smile3525-за Кри и  newsm51 за baci Simple Smile

# 27
  • Мнения: 980
Ама че го написах..въркоЛАЛАчка..  Embarassed...Върколачка дее... Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 2 613
Благодаря на всички за топлата подкрепа Hug
Аз засега зачезвам. ще видим после какво се е получило Praynig

# 29
  • Мнения: 11 547
Честита ни нова тема!  bouquet Добре дошли на новите попълнения! welcome Виждам дори и една адшка между тях. Flutter Ле-ле-е-е ама наистина голяма компания се събрахме!  lalalala Честито на всички смалени килограмово или сантиметрово! smile3525 Ралче имаш стиснати палци и от мен. fingerscrossed fingerscrossed Нека нещата се развият в посоката в която желаеш.  Hug Отивам да разходя малкия звяр и да купя тетрадки на големия.До после. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт