Лак за нокти, червилото и облеклото

  • 1 660
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 852
Rolling Eyes   ами по4ти винаги съм с разли4ен лак    Blush   но гледам да подхожда поне на някоя 4аст от облеклото ми или на някои аксесоар    Peace   с това малко бебе няма как    Hug
И аз така,но използвам светли меки тонове които на всичко отиват Hug


Аз също използвам по светли тонове,който се връзват с почти всичко! Peace

# 16
  • Мнения: 619
Моите дрехи са изключително семпли и предимно черни, но стриктно се придържам към тожа правило.Цвят на дрехи ,червило и лак обезателно да си отива Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 424
Точно комбинацията розово - червено винаги я избягвам.
Когато съм с червен лак го съобразявам с всичко - дрехи, грим, чанта...
Докато розовото е лесно - на всичко отива и затова ми е любимо Wink

И аз така  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Rolling Eyes   ами по4ти винаги съм с разли4ен лак    Blush   но гледам да подхожда поне на някоя 4аст от облеклото ми или на някои аксесоар    Peace   с това малко бебе няма как    Hug
И аз така,но използвам светли меки тонове които на всичко отиват Hug

И при мен е така. Peace

# 19
  • Мнения: 105
И аз ги съчетавам.Нали трябва да изглеждаме добре, няма как?!  Flutter

# 20
  • Мнения: 7 186
Предпочитам лакове, които вървят на всичко, примерно перлено бяло, златисто. И без това напоследък не харесвам ярки лакове за ръцете. Виж за краката по- може.

# 21
  • Мнения: 2 407
Мешам цветове наред.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Червилото ми всъщност е гланц или течно червило без цвят, тъй че е в тон с лака на ноктите ми.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Вече рядко лакирам нокти на ръце,обаче ако реша да го направя винаги е в тон с този на краката,червило и тоалет. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 381
Розово и червено гледам да не комбинирам.  #Crazy Обаче не винаги съчетавам лака с червилото.  Rolling Eyes Старая се лакът да си пасва с облеклото ми най-вече.

# 25
  • Мнения: 12 821
С червилото не съчетавам, понеже слагам не повече от два-три различни цвята червило, ако изобщо сложа и това би ме ограничавало много. Гледам лакът ми да си подхожда поне с един цвят от дрехите ми или пък слагам аксесоари в същия цвят като него. Другия вариант вече сте го казали - неутрални тонове, които няма какво да ги мисля, понеже отиват на всичко.

Общи условия

Активация на акаунт