7 дни - 7 килограма

  • 28 480
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 424
YaSSmine, браво за постижението!   bouquet 
И ти благодаря,че сподели диетата си с нас, форумът е за това.   bouquet  Пък всеки сам си решава каква диета да приложи  Peace
Поци каква цироза от диети бе човек?  newsm78 Това е болест на черния дроб... от много пиене или от по-тежки причини се получава  Peace Къде намеси диетите ?  #Crazy

# 16
  • Мнения: 4 678
БЕЗ КОМЕНТАР Praynig
ДАВАЙТЕ,ГЛАДУВАЙТЕ Laughing
За черният дроб  newsm78даже ме разсмя hahaha
Малко почетете,мозъка и черният дроб най-много страдат от глада,НО КВО ДА ВИ ПИША Whistling

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 07:18 от Поци

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Супер диета!!! Има много, много подобни. И от такива аз в продължение на 10 години станах от 68 на 95 килограма. Ако искате и вие да станете така ги правете. И не се отчайвайте, след като се получи йо йо ефекта започнете отначало, докато ударите джакпота на 100-те. Пожелавам ви само акъла да ви дойде по-бързо, отколкото моя.

# 18
  • Мнения: 17 546
Поци, ЗлаВещица, няма сми! Никой не вярва на препатилите докато сам не се опари. Ще се сдобият после с обилен косопад, чупливи нокти, чести вирусни инфекции, кариеси до насита, лоша кожа, ниско ниво на електролитите, някоя "благодатна" анемия и още подобни "здравословни" придобивки от такива стряскащи организма диети, но... като иска човек да е екстремен във всяко отношение да опита.

# 19
  • Мнения: 294
Няма такива чудворни диети.Иначе всички щяхме да сме клечки.Правила съм подобни лудости,припадала съм от подобни глупости.Всичко е в здравословното хранене.Човек изминава много път в качването и свалянето на кг докато намери своя начин.Но това не е начина за мен! Naughty

# 20
  • Варна
  • Мнения: 672
Добро утро ! Не съм гледала форума от вчера. Тази диета я правих за пръв път когато бях на 18 години. Издържах я цялата, наистина се изисква голяма воля, а не инат. Simple Smile Година и половина след това не съм хапвала тестени и сладко. Супер гадно беше, бях стигнала 72 на 160 см.  Cry Cry Cry . Сега съм 55, и продължавам да се ограничавам. Спорт, гимнастика - когато имам време. Трябва още малко да сваля. Единственото , което не ми харесва е че гръдната ми обиколка не е тази, която беше Sad Искам да кажа, че не съм раждала и това е другото притеснително нещо - какво ще стане след това.......

Р.S. За последната година и половина - две съм правила диетата до към 4-5 ден, винаги е имало ефект. Не искам да мислите, че си измислям, просто няма смисъл да го правя. Споделих си опита , аз съм си доволна. Човек прави това заради себе си най-вече  bowuu

# 21
  • Варна
  • Мнения: 672
Забравих да кажа , че в момента пия и Зарсена, затова бях пуснала и темата за билковите хапчета

# 22
  • Мнения: 1 952
Това е единствената диета, която е имала ефект за мен. За 7 дни успях да сваля 7 килограма. На принципа на разделното хранене е.
Ако някой от Вас ако се интересуват, нека я изпробват ! Успех:

1 ден - 2 кофички кисело мляко
2 ден - 1 литър прясно мляко / без захар /
3 ден - 1 кг ябълки
4 ден - 200-250 гр пилешко/пуешко месо
5 ден - 3 яйца
6 ден - 1 литър натурален сок
7 ден - 1 кг ябълки


Позволено е кафе/чай - без захар и минерална вода

Такава диета ще ме вкара в болница, нищо друго.
И пише НА ПРИНЦИПА НА РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ. Аз имам друга представа за разделно хранене и тя не е кутия сок или парче месо за цял ден.

# 23
  • Мнения: 1 092
Все пак момичето споделя с нас с каква диета е отслабнала Peace
Доколкото разбрах тя не кара никого да спазва този режим,така че не мисля че ще стигнеш до болница  bouquet
Относно това,че режима е доста нездравословен - спор няма,но и авторката не твърди обратното Mr. Green

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Авторката си споделя диетата, а ние споделяме какво е станало след като сме я спазвали, не виждам нищо лошо в това.

# 25
  • София
  • Мнения: 161
Ясмин аз ще изкажа одобрението си ''ЗА'' тази диета, иска се адски голяма воля, търпение, постоянство и след като си я приключила съм сигурна че си имала известен период на ограничения в храненето и следене на кантара, за да не предизвикаш рязко покачване обратно или периодично след това си правила 1 пречистващ ден седмично да за задържиш резултата! Peace

Такава диета не означава неимоверно качване след това!!! Не всеки го може, а който го може и го направи както трябва ЕВАЛА  Peace Като не ви стиска, недейте да я правите! Аз съм ''ЗА''  Peace

 Peace Peace Peace мисля да я пробвам от понеделник, защото тази седмица съм на млечната диета а и чесно казано ми звучи малко глупаво, че някой може да влезе в болница ако си ограничи яденето за една седмица не говорим за месеци все пак а за някакви си седем дни  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 113
 smile3502 newsm03

Днес започнах диетата...старт: 77, 2 кг.
Твърдо съм решила да издържа, а пък и продуктите са ми любими, което е обнадеждаващо! Party


lunichkata, чакам те от понеделник, да знаеш!А иначе от млечната има ли ефект? newsm78

# 27
  • Мнения: 1 975
И аз ще я пробвам, но от утре, че днес вече манджорих  Hug

# 28
  • Мнения: 861
Галя, десетдневната моно не е толкова гладна. Защо не пробваш нея?

# 29
  • Мнения: 1 975
Галя, десетдневната моно не е толкова гладна. Защо не пробваш нея?

Коя е тя? Нещо ми убягва Embarassed

А видях я, на Пепита, нали newsm78 Сега ще я разгледам подробно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт