АВГУСТинче плаче, пръцка и ръмжи, на мама много й се спи

  • 14 253
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 423
Абе момичета аз нещо не разбрах, да не би детски да се полу4ават само ако имаш максимум 200 лв доход на член от семейство?

# 271
  • Мнения: 35
Мами ,искам да питам когато акито е зелено,какво означава?И по колко физиологичен разтвор слагате,и колко пъти?

# 272
  • Мнения: 1 554
ЕЙ СЕГА ЩЕ ГЛЪТНА ЕДИН ПАРАЦЕТАМОЛ Hug дано ми мине тиквата

# 273
  • Мнения: 4 546
Абе момичета аз нещо не разбрах, да не би детски да се полу4ават само ако имаш максимум 200 лв доход на член от семейство?
аха. при това забележи - брутен доход, не нетен  Confused

# 274
  • Мнения: 1 554
май само мен ще ме огреят тея 18 лв Joy нали съм самотна майка bowuu ама няма кой да ходи да се занимава

направо подигравка с народа 18 лв какво ще му купиш Sick

# 275
  • Мнения: 1 216
Шоши, взимам голямото момче за зет  Mr. Green. Нали сега е модерно мъжа да е по-малък. Да му имам очите...пу-пу...

Гита Ог, вашата кака ми е слабост - хайде да ги срещаме. Те каквито са дяволета и двамата много ще си допаднат!!!

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
И аз ще взимам детски Grinning.Тъкмо се чудих какво ще ги правя големите пари и се сетих,че всеки месец давам по 18 лева на фирмата,която ме осигурява.
Франи пий Парацетамол и витамин це.Аз също изкарах една настинка с температура и болки в главата,но се оправих за 2-3 дни с много чай и тези две лекарства.И защо самотна майка?И аз нямам брак,но щом детето е признато май не се водим самотни майки.Както и да е.

# 277
  • Мнения: 1 554
Di83 нямаш брак- Joy самотна майка скапан закон

# 278
  • Мнения: 423
Абе момичета аз нещо не разбрах, да не би детски да се полу4ават само ако имаш максимум 200 лв доход на член от семейство?
аха. при това забележи - брутен доход, не нетен  Confused

Oхо-о-о-о-о ние с тези президентските столове.....................няма да ни огрее Joy Joy Joy

# 279
  • София
  • Мнения: 843
За миенето на момиченцата - мия я всеки път  преди хранене с вода и сапун. Ако съм пропуснала нещо хващам мокрите кърпи и с голямо търпение я дебна , че дребната хич не дава да я пипаш отпред. А иначе я мажа с дай пер крема и отпред.
 За детските -   няма начин и аз да взимам, не че са многото пари ама защо ги водят детски а не ги водят социални при тези условия.
 
 Днес бяхме на консултация вече сме 5600 кг и сме 55 см. И на нас ни казаха  да почваме със сокчетата, но ми се струва,че е много малка за подобен експеримент със стомахчето и.
 За лежането по корем ни препоръчаха по 2-3 мин. преди всяко хранене, което си е равносилно на рев 2-3 мин. и то неистов. #Crazy

# 280
  • Мнения: 1 216
Камен седи по корем стига да има кой да му прави маймунджалъци пред него, а това най-често е голямата маймунка Дамян.
Аз съм се запалила да правя разни вкусотии, последният ми специалитет са сусамките!!!! Любимо лакомство, хем вкусно, хем полезно, а и е доста добър вариант за сладичко.

Детските, дето не са за всички дето имат деца, са голяма смехория. За мамите с 2 деца е ужким далавера цели 50 на месец, ама кой ти ги дава...

Франито, давай смело с чайчета с мед и лимон, най-добре ще е да минеш без лекарства.

Сега следва вечерното затишие в темичката, всеки се е покрил нанякъде кой да къпе, кой да се къпе   Wink
Е хайде до по-после

# 281
  • Мнения: 116
...... Аз съм се запалила да правя разни вкусотии, последният ми специалитет са сусамките!!!! Любимо лакомство, хем вкусно, хем полезно, а и е доста добър вариант за сладичко.
....
Я, я какви сусамки? И аз искам  Rolling Eyes Shoshi84 давай бързо тук рецептата че ще ги сънувам  #Crazy

# 282
  • Мнения: 105
лека нощ от нас. ицкъпахме се, напапкахме се и аз ще лягам с кокошките Joy

# 283
  • Мнения: 1 554
мами кога къпите бебоците аз към 8 го къпя 8 и 30 по4ваме да папаме и по това време ве4е спи събужда се към 2 и 20 и 30 за манджа после към 5 И аз се наве4ерях сега 4акам Теди старши да приклю4и с ве4ерята и да се опъва ме в спалнята да гледаме тв докато заспим

лека нощ и от нас

# 284
  • Мнения: 22 498
Лека нощ на всички и от мен. )

Franito(Валентина) и аз я къпя в 20.30ч, така ни свикнаха от болницата и аз продължавам. Че тъкмо докато се изкъпем и нагласим и става 21ч и време за ядене.

И ние се изкъпахме, направихме масаж и уж сега да спим. Изяде си всичкото ядене и тъкмо уж заспа и я сложих в леглото...и нашта госпожица с палеца в уста. Дадох и малко да суче, та белким си извади пръста от устата.
А мен сега ме чака пак цедене на кърма. И то докато легна, трябва да ставам, за да се храним в 00ч. ))

Общи условия

Активация на акаунт