АВГУСТинче плаче, пръцка и ръмжи, на мама много й се спи

  • 14 244
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 554
Мирама мили4ка защо се цедиш а не и даваш направо да су4е

# 286
  • Мнения: 200
ние пък след къпане и папкане не щем да спим. Будува до към 24.00 ч.  итова се повтаря вече няколко дена. Лош режим си създава моята калпазанка.

# 287
  • Мнения: 1 380
Oх как издържате на тоя режим не знам??? Ние ядем към 10:30-11.00 часа и след това в 5, ама ми писна. Искам да яде чак в 8.Писна ми от бебета. ИСКАМ ДА РЕЛАКСИРАММММММ.
Предложих на мъжо да оставим в Надежда при майка за събота и неделя, той НЕ. Е Не, ама аз се занимавам с нея по 24 часа. Той си спи през ноща и само се завърти по някое време и пита в просъница: Яде ли???Ама ако го оставя него да се занимава с нея ще му се вкисне света. А моята е кротка, незнам мамите с ревливи бебета как още са живи. Ама ми писна тъкмо се е наяла и всземае че поверне и аз сменям дрехи, после се закроти и чувам, че ръмжи, че се е надрискала. Айде пак смяна на памперси.
Днес тъкмо легнах на обяд да посля, като си мислех, че кифлата ще спи, ама не мрънка и сумти, че иска да я взема да спи при мен- студено и. пък аз не мога да спя на жега и вместо да пускам печката я взех при мен на дивана, ама не мога да легна и заспя като хората защото ме е страх да не я смачкам, пък и дивана тесен за 2 жени е тесен. а аз на дивана в хола  спя най-добре, че е твърд.
Кой ме би по главата да искам дете. .......продавам я някой да я иска?????? hahaha Joy hahaha

# 288
  • Мнения: 1 216
...... Аз съм се запалила да правя разни вкусотии, последният ми специалитет са сусамките!!!! Любимо лакомство, хем вкусно, хем полезно, а и е доста добър вариант за сладичко.
....
Я, я какви сусамки? И аз искам  Rolling Eyes Shoshi84 давай бързо тук рецептата че ще ги сънувам  #Crazy

Хе-хе!
Ето я рецептата
Купуваш си пакетче сусам 200гр е. Изпичаш го в тава във фурната, само колкото да порозовее.
В малка тенджера слагаш 100гр захар, 1 с.л лимон, 1 с.л. олио/зехтин и 2 щипки сол и бъркаш на слаб огън да се разтопи захарта. Като се разтопи изключаш топлото и изсипваш сусама при захарта, като бъркаш бързо. Като се смеси хубавко изсипваш бърканицата върху дъска или хартия за печене и я разточваш с мокра точилка (ако нямаш точилка - бутилка). Еми това е!!!! Нарежи разточенното (преди да е напълно изтинал) на форми, каквито ти харесват и се наслаждавай!!!! За 10 минути се получават към 15-20 перфектни сусамени блокчета, да ти  сладко.

# 289
  • Мнения: 138
 newsm45 smile3518 ние таз вечер "опитахме" да се кексим... да ама не, мен ме заболя и спряхме. Моля кажете как сте преодоляли проблема, някой беше споменал за лубрикантите на Дюрекс...дали има лек обезболяващ ефект или?! А вече е минал месец и половина от прословутото раждане и всички конци паднаха преди време и не ме боли изобщо... ОБАЧЕ имах чувството че съм девствена отново ooooh! ooooh! ще кажеш че нищо не е влизало или излизало преди оттам Weary

# 290
  • Мнения: 287
ОБАЧЕ имах чувството че съм девствена отново ooooh! ooooh! ще кажеш че нищо не е влизало или излизало преди оттам Weary
iv4ence и при мен беше така когато опитахме.Химена ми се беше възстановил напълно! Joy Ние просто решихме да не го правим известно време Rolling Eyes Ако следващите няколко пъти пак боли ,може и да се отиде на лекар! Thinking
Шошиии 84 ,супер снимки!И супер красавци си имаш. Simple Smile Дамян одрал кожата на Тони ,а Камен като 4е ли е взел твоята хубост! Simple Smile Heart Eyes Поздравявам те Шоши!Много сте хубави и най-важното -вижда се ,4е се забавлявате и купона вкъщи е налице! Grinning Само така! Peace  Hug Поздравявам те и за сусамките!аз си ги купувам от магазина! Crazy
Ребус4е и твоят младеж ме изкефи много!Много ,ама много е сладък!!! Heart Eyes Hug
sladkish4e , аз я искам!За колко я продаваш??? Joy hahaha Laughing Айде ,уредих с булка малкия! Laughing
Лека нощ ,мили мами!
Благодаря ви много за това ,4е така ме подкрепяте! Hug Hug Hug Аз си нямам много дружки тук(във Варна) и няма с кой друг да споделям щастливите си мигове ,освен с вас!Добре ,4е се запознах с Франито ,Иви и Ребуса!
Оби4ам ви вси4ки! Hug Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 02:10 от крокодил

# 291
  • Мнения: 116
...... Аз съм се запалила да правя разни вкусотии, последният ми специалитет са сусамките!!!! Любимо лакомство, хем вкусно, хем полезно, а и е доста добър вариант за сладичко.
....
Я, я какви сусамки? И аз искам  Rolling Eyes Shoshi84 давай бързо тук рецептата че ще ги сънувам  #Crazy

Хе-хе!
Ето я рецептата
........., да ти  сладко.
Hug  Hug  Hug

newsm45 smile3518 ние таз вечер "опитахме" да се кексим... да ама не,..... ще кажеш че нищо не е влизало или излизало преди оттам Weary
iv4ence, направо ме разби  hahaha въпреки че явно никак не е смешно. Но аз нямам идея как да се справите с проблема, освен с опити и търпение  Hug

# 292
  • Мнения: 47
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт