а хубавите небългарски имена?

  • 21 327
  • 221
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 401
Ейййй ще взема да ви тегля вече по една люта коледно-новогодишна на всички недоразбрали, че темата и анкетката са КОДОШ (и в отговор на друга такава). 
Айде весели празници  santa2

# 181
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Вие, мами на деца с не-български имена, нещо комплекси ли имате, че се опитвате да си ги избиете чрез образованието??

Не, драга, аз лично нямам абсолютно никакъв комплекс. Едва завърших осми клас, по милост на селските даскалици. Компютърът не е мой, само го ползвам от време на време. Гласувах в анкетата ей така, за кеф. Дъщеря ми се казва Силия и няма по- хубаво име от нейното. За мен, за баща й, за нашите близки. Друго изобщо не ме интересува. В една от стотиците теми за имената бях казала, че не ми дреме на сайдера, че някой не харесва това име.

# 182
  • Мнения: 6 274
Вие, мами на деца с не-български имена, нещо комплекси ли имате, че се опитвате да си ги избиете чрез образованието??

Не, драга, аз лично нямам абсолютно никакъв комплекс. Едва завърших осми клас, по милост на селските даскалици. Компютърът не е мой, само го ползвам от време на време. Гласувах в анкетата ей така, за кеф. Дъщеря ми се казва Силия и няма по- хубаво име от нейното. За мен, за баща й, за нашите близки. Друго изобщо не ме интересува. В една от стотиците теми за имената бях казала, че не ми дреме на сайдера, че някой не харесва това име.
Как не те беше срам да го кажеш !!! Тц , тц , тц ...Аз например много се засрамих Embarassed , особено след като ни разкриха какви сме комплексарки ... Направо ужас . А пък теб да не те е срам ?! smile3532

# 183
  • София
  • Мнения: 4 423
Вие, мами на деца с не-български имена, нещо комплекси ли имате, че се опитвате да си ги избиете чрез образованието??
Мдааааааааа, пълни комплексарки сме hahaha hahaha hahaha hahaha
За какво бе мила да се комплексирам - мога само да се гордея с имената на дъщерите ми ( пише ги в подписа ми).
Най - хубавите имена, най-  прекрасните деца и им отиват тези имена да не повярваш.
И знаеш ли колко ми пука какво е мнението на тези, които са кръстили децата си с български имена - въобще не ми пука, да са им живи и здрави дечицата, да са живи и здрави всички деца по света.
Предпочитам да имат такива имена, отколкото често срещани.

# 184
  • София
  • Мнения: 36 059
висше Peace
А моето дете /както вече казах/ е дори с две небългарски имена Grinning

# 185
  • Мнения: 5 940
За образованието на пишещите във форума, виж http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239113.0.

# 186
  • Мнения: 351
Определено не бих си кръстила детето-Памела,Освалдо,Есмералда,Изаура,Сабрина и тн. ConfusedПознавам по случайност майки с деца на име Памела,Сабрина едната е циганка а другата със средно образование! Wink
Нямам нищо против небългарските имена които звучат по нормално,ама тия дето са от лат.сериалите ме убиват!!!
За портокола моят син се казва Кристиян!

# 187
  • София
  • Мнения: 4 423
Би ли обяснила ако обичаш връзката между средно образование и латиносериал?
Аз познавам майка, която кръсти детето си Памела, вярвай ми много му отива това име, майката е от малкото интелигентни жени, които познавам и с завършено висше, но не купено образование.
Не мога да повярвам колко тесногръди хора има....
Споменах ли, че съм със незавършено основно аз? bowuu

# 188
  • Мнения: 6 274
Определено не бих си кръстила детето-Памела,Освалдо,Есмералда,Изаура,Сабрина и тн. ConfusedПознавам по случайност майки с деца на име Памела,Сабрина едната е циганка а другата със средно образование! Wink
Нямам нищо против небългарските имена които звучат по нормално,ама тия дето са от лат.сериалите ме убиват!!!
За портокола моят син се казва Кристиян!
Само за сведение : портокола се пише протокола . Пък нищо , че нямам висше ... newsm44

# 189
  • Мнения: 14 502
Би ли обяснила ако обичаш връзката между средно образование и латиносериал?
Аз познавам майка, която кръсти детето си Памела, вярвай ми много му отива това име, майката е от малкото интелигентни жени, които познавам и с завършено висше, но не купено образование.
Не мога да повярвам колко тесногръди хора има....
Споменах ли, че съм със незавършено основно аз? bowuu

абе буболина права е жената  Wink. ей та тебе с незавършено основно...аз съм си харесала все чуждоезични имена за децата ми ( сега чакам първото), нищо че съм с висше, мъжа ми още не е завършил неговото, сигурно това също оказва влияние... Mr. Green

Djulichka, то висше не се изисква за да знаеш правопис. а в случая даже не става и дума за правописна грешка, а за техническа. по- полечка с червеното и емотиконите

# 190
  • Мнения: 2 556
И аз съм от тези с висше образование и две деца с небългарски имена.  Grinning Имената са им страхотни, много им отиват и всеки ден се радвам, че точно така ги нарекох.

# 191
  • Мнения: 351
Някой хора тук май само търсят с кого да се заяждат....Вече човек неможе и мнението си да изкаже..
Пък и мисля че дали съм тесногръда и неграмотна по добре знаят тези които ме познават лично.
А и не мисля че Памела Иванова Павлова,например звучи добре.Или греша.

# 192
  • Мнения: 2 556
Ако си бях кръстила детето Памела, малко щеше да ме вълнува кой какво мисли по въпроса  Simple Smile

Моите са Габриел и Карен и който не им харесва имената, може да продължи да не ги харесва, за мен това определено не е от значение. Peace

# 193
  • Мнения: 19 337
аз държах името на малката да звучи добре на френски и немски и затова стана Мари Никол.

# 194
  • Мнения: 6 274
Някой хора тук май само търсят с кого да се заяждат....Вече човек неможе и мнението си да изкаже..
Пък и мисля че дали съм тесногръда и неграмотна по добре знаят тези които ме познават лично.
А и не мисля че Памела Иванова Павлова,например звучи добре.Или греша.

Даааа, разбира се . Колко по - добре би звучало Пешуна Иванова Павлова , например ... smile3521

Общи условия

Активация на акаунт