Изрисувано дете - идеи моля ...

  • 2 521
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 562
Цитат на: djidjislava
Да и спирт става,ама да не раздразни нещо кожата Thinking

Точно за това и аз се притеснявам да не се обрине нещо  Thinking и без това кожата и е много суха  Sad явно ще чакам да се отмият постепенно, кардинално решение за сега не ми идва на ума  Bulb


А идееята на sladka hapka просто е трепач  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 792
За спирта няма проблем, бършеш на бързо с памучето и после хубаво изплакваш със сапун и вода.Димана е с една тънка бяла кожа, но нищо не й е ставало от тази процедура.
 Но като гледам, май вече ще мина на измиване с "Циф" Mr. Green

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: big mama
Но като гледам, май вече ще мина на измиване с "Циф" Mr. Green


е-е-е, вие да не видите нещо Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 792
Цитат на: Liorena

е-е-е, вие да не видите нещо Mr. Green

 Ми нали е форум за взаимопомощ Rolling Eyes , взаимства ме Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 3 562
Цитат на: big mama
Има маркери, който се мият с вода, .... .

Чак сега видях - имат ли специално име или да питам за маркери, които се мият с вода, че не искам повече такива красоти в къщи  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 243
Вие си мислите, че се шегувам Mr. Green
Като се докара като индианец с перманентните маркери - само Циф го оправя. Щом става за керамичния плот... Но това е било в един - два крайни случая, когато ми е бил нужен чист по поводи разни, а той не е бил. Освен това е имало и педупредително и възпиращо действие за известно време.

А що се отнася до цапането - преди време му взех от Бонжур бои за рисуване с ръце и оттогава си начеса крастата. А и вече е по-суетен, та почна да се пази Grinning

# 21
  • Мнения: 2 792
Цитат на: Roshalche
Чак сега видях - имат ли специално име или да питам за маркери, които се мият с вода, че не искам повече такива красоти в къщи  Mr. Green

  Ами гледаш на тях да пише Washable, виждала съм такива и в магазинчетата по левче, но предполагам, че ако попиташ, ще те ориентират продавачките

# 22
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
А какво модернистично изкуство се получава на тапета ,когато е хем старателно изрисуван,хем от тук-от там закъсан на цели лентички,ивички и подобни ...Какво старание влага това дете,да му се ненадяваш на таланта smile3511 Скоро като докопал на кака си един зелен фулмастер и като маца по лицето,около устата,а като ме видя още по настървено взе да прави кръгови движения  Mr. Green Е ,поизмихме се с топла вода и сапунче,само съжалявам че не го снимах smile3509

# 23
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Дидка
..... Е ,поизмихме се с топла вода и сапунче,само съжалявам че не го снимах smile3509

Такива моменти задължително  smile3509 Половинката ми вика, че ако Ради падне аз ще хукна да я снимам вместо да я вдигна  #Silly

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
НЕ СЕ СЕТИХ smile3527 ! Бях изпаднала в тих ужас  af от гледката на зеленото извънземно пред мен  Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 728
Дребния като се изрисува и го почиствам с мокра кърпичка.Ако съм го хванала нявреме почти не се личи после. А дрехите изрисувани с флумастер само Вениш ги оправя. Да не споменавам как беше "скрил" един отворен, черен флумастер в леглото си и какво петно беше направил и не само на чаршафа ами  и на пижамата си. Е с Вениша се изпраха и двете и по нищо не личи че са били напоени с флумастер.

# 26
  • Мнения: 10 758
Цитат на: Liorena
Ние сме редовно така, понеже Ади рисува всеки ден с флумастри, целите ръце, крака, дрехи, твори навсякъде, не и стига блокът за рисуване.
Така, че свиквай Wink те първа колко ще е виждаш нарисувана.... Wink вчера купих поредните флумастри....голям кеф #Milti и ако не мога със спирт и памук да премахна творенията Laughing , просто след няколко дни след миене, къпане, сами си отиват, до следващия път, който е на другият ден примерно Wink голям купон е! #Milti
сега с пластелина е още по-голям купон..... #Milti

 И мойта щерка е същата. Даже днес ми показа новото си творение - нарисувала си цвете на ръката.Каза, че било татуировка. Вече не ми прави впечатление, защото знам, че утре - другиден, ще изчезне.Друг е въпроса, че на друго място ще се появи нова, но .....

# 27
  • Мнения: 2 567
Тъй като споменахте за влажните кърпички, незнам дали ползвате едни които се водят точно за такива неща.
Трият бои и флумастери. Казват се  SCHOOL hankies.
Аз поне съм видяла полза от тях , защото и моята много се маца като рисува и редовно и слагам по пакетче за училище.

# 28
Рошалче, посмях се на чужд гръб Embarassed  Laughing  Laughing  Mr. Green
Имаш си прекрасна художничка. Сигурно тренира за боди татуировки Wink  (тук много се харчи тая професия Wink )
Откраднаха ми иначе идейката да пробваш с влажните кърпички.
Аз поне на тоя етап съм по-спокойно, защото само от миещите се фулмастери ползвам, че и ние имахме един творчески период...... #Silly  #Crazy  #Silly

# 29
  • Мнения: 522
Roshalche, вземи пастели на твоята госпожица. Мазни пастели, има специални, нетоксични, за малки деца. Или пък боички за рисуване с пръсти. Така малко ще си спестиш главоболията покрай цапането (обаче пази стените)  Wink

Общи условия

Активация на акаунт