Несподелената ви любов

  • 8 720
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 619
Имала съм и аз...
Хубавото е,че липсва онова разочоравание. Tired
Иначе даже не бих го нарeкла любив ама здраво бях лапнала ама така е на 15  Mr. Green
Сега се сещам... с смях ... Simple Smile какъв човек ми е харесвал (то и тогава визуално не ми е допадал ... Thinking ама пуста спортна злоба).
В интерес на истината ... сега като се замисля катоо бях малка малка.. 5 6 клас наистина много ми харесваше едно момче от тренировките .
Много странно се получи тогава.. аз му бърках името постояно ,а от един сън ... на следващия ден като омагьосана...После "след години" се оказа ,че е съученик на една адашка, с кояот станахме много близки приятелки om IRC.С
Наистина като се замисля си струваше момче поне тогав де.Знам ли таз пуста Швабия  Twisted Evilможе да го е развалила

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 19:52 от BacuTy

# 91
Имам да, всеки път като се сетя за него и ми става мило. Прекрасен мъж, но не искаше да си разваляме приятелството.\ако може да се нарече приятелство\ Thinking Сега дори не знам къде е.

# 92
  • Мнения: 619
Нинив ал-Мийра
Тъй каот ти гледам подписа незнаех ,че гледаш "Пещерата на златната роза" ("Фантагиро") и майка ми много го харесва тоя Тарабас.
 Joy
та ем пдосети за несподелената ми любов с принц Ромуалдо  Joy

# 93
  • Мнения: 1 629
е, как?! винаги има по някой, подрипващ нервно по тъч линията. Винаги супер абсурден като избор и почти винаги си остава в резервите.

# 94
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Несподелена не, по-скоро неизконсумирана. По взаимно съгласие   Laughing

# 95
  • Мнения: 6 315
Нямам несподелена любов. Всичките си любови съм споделяла, признавала, консумирала по един или друг начин Simple Smile.

# 96
Незнам дали това се брои за несподелена или споделена любов,в началото беше споделена за около два месеца, след което човека се обърна на 180 градуса.Даже неразбрах как се случе и защо.Сега като се срещнем и една секунда не можем да стоим на едно място двамата,той на една страна бяга аз надругата, а най-гадното е,че работим на едно и също място и е трудно да не се виждаме.С евна дума мога да кажа ние не се мразим, ние не се понасяме??? Crossing Arms

# 97
  • Мнения: 58
аз съм имала и то няколко поне - по мое желание- реших че ще е безсмислено и че тези хора не са подходящи за мен като характер...2 случая си спомням най-ярко:
първата ми любов-синеок красив умен 1 година га харесвах... по-късно му казах и аз не знам защо и май от тогава не сме се и виждали  Simple Smile
и още един- и той беше в  моя клас 5 години от които 4 бях лудо влюбена в него (още от самото начало реших че не би могло да се получи нищо) той така и не знае... Но след толкова време опити да го забравя се появи сегашният ми приятел  Heart Eyes

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Имала съм.
Всъщност любовта не беше чак толкова несподелена Mr. Green
Но не беше и напълно споделена.
И аз така...Беше красив, мускулест, каратист, с гъста черна коса...още на първата среща разбрах, че няма да се получи. Бях влюбена в него като в картина, щом проговори, щом разбрах що за човек е...тц. Скоро го видях...пооплешивял, мускулите ги няма вече, така че не съжалявам нито за миг  Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 38 760
Ох, размечтах се и се върнах в 7 клас и годините от пубертета. Много несподелена любофф, много нещо беше при мен. То бяха писма, то бяха стихове, то беше чудо.

Сега, най се кефя като засега някоя бифша несподелена либофф, а той милия - остарел, напълнел, погрознел.
А аз съм си все убава! И омъжена щастливо! Grinning

# 100
  • Мнения: 528
Имала съм и за съжелени ене само една.Първия щом спомена Методи и мед микапе от устата до преди времеИмаме общ приятел който от време на време ми дава инфо за него.Скоро си гледах любовното писмо което му се обяснявах-копирах си го и го сложих в бележника от 8 клас.Това писмо ми беше като талисман и си изкарах 8 клас без да уча с оценки от 4-6.Втората беше приятел на братми.Всички разбраха за нея но не и той .Все пак брат ми не ме предаде,но казваше че нищо няма да излезе и за да ме предпази всеки път когато излизаше с него а той момчего което харесвах с мацка ме взимаше и мене.Е разбирас после ме захвърляха като парцал ако и брат мие бил с мацка за се мляскотат.Правеше го с цел да го забравя но уви все още го помня.Всеки ден минавам по път за работа през тях на пл.Македония и като му видя прозорците си въздъхвам.

# 101
  • Мнения: 3 611
Пьрвото ми влюбване (бях в края на 4ти клас) беше несподелено. Момчето беше "идеальт ми zа красота". Всьщност тогава раzбрах, какви момчета харесвам (бели, чернокоси, дьлгокоси... по вьzможност китаристи  Mr. Green). Пичьт беше 3ти курс, нямах никакьв шанс.
Бяха огромна компания метьли, сьбираха се на паzара, надуваха zдрава муzика на някакьв касетофон и куфееха... беше яко, ама аz ги гледах иzzад една будка  Embarassed
След време се zапоzнахме.
Но вече нямаше смисьл даже да се пробвам, от онова дьлгокосо метьлче не беше останала и следа... посещавапе редовно фитнеса, косата му беше 3 сантима... е поне още свири на китара...

# 102
  • Sf
  • Мнения: 808
...............

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 00:38 от Кроасания

# 103
  • Мнения: 138
Мисля ,че имах нещо такова ... но чак любов да е било ..по скоро детско залитане ...В по зрялата си възраст нямам такива случки ...Глупаво или не ,но в повечето случаи съм бил аз причината за несподелени любови ..може би съм бил много претенциозен към жените до мен ..или де да знам ..,но винаги съм бил  някак труден ...Дори наскоро пак получих едно неприлично предложение ,което отхвърлих ...,но това е за друга тема  Wink

# 104
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 161
Имам да...Обичам го този човек до пръсване и то от доста дълго време (ама наистина доста),но не намирам смелост да му кажа и сигурно никога няма да намеря...С  него сме приятели и не бих искала да го изгубя като такъв...Еххх пак се хвърлих в размисли...

Общи условия

Активация на акаунт