Търся английски за малки деца

  • 3 749
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 468
Аз реших да си изкопая темичката, защото се появи интерес към Helen Doron конкретно и се надявам да улесня summer girl78 да сподели впечатления. Ето и бг страницата им http://www.helendoron-bg.com/.
 С огромно закъснение да отговоря и на magito. Доколкото ми е известно можеш да станеш учител като изкараш курс smile3529. След това предполагам е възможно да работиш в който град решиш. Така че само вербувай някой и готово.

# 16
  • Мнения: 413
аз записах племенничката ми в Учебен Център Космос - там има английски за деца от 3 годишна възраст, имат групи целогодишно - работят вече от няколко години. Сега имат и лятна занималня с английски език. Работят по подобен на Хелен Дорон метод. Препоръчвам  Peace

# 17
  • Мнения: 698
А за добрия стар Алианс какво мислите? Аз се чудя дали да не запиша Борис там от есента, въпреки че ще видя голям зор с воденето и прибирането...  Rolling Eyes Някакви пресни впечатления от тази школа?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 708
И ние сме в Helen Doron много сме доволни, водя и двете си деца заедно там (3 годишна кака и 1.8 г младеж) отскоро, но резултата е огромен, особено при каката

# 19
  • Мнения: 1 608
Аз също се занимавам с преподаване на английски и имам желание да направя група за деца на възраст 4-5 г. в един клуб в Лозенец: 2 пъти седмично сутрин (9 до 1) или следобед (1 до 5), 2 часа английски, 2 часа някакви творчески занимания. Моята дъщеря е на 4 г. Търся още 4-5 деца, за да сформираме група от следващата седмица. Моля, обадете се тук или на ЛС, ако ви интересува.
Поставяш ли долна възрастова граница?

# 20
  • Мнения: 3 161
Не, няма долна граница - до скоро правехме плейгрупи за малки дечица в един детски клуб в Белите брези, идваха и бебета; не бих казала, че учехме много английски, но пеехме доста английски песнички, разказвахме приказки (на български, но подмятах английски думички, тъй като книжките ми са английски), имаше и арт занимания - заедно с мама за малките (ето виж: http://estestveno.com/index.php?pageid=1&langid=0&itemid=-2&cid=8010) . Но в момента сме във ваканция и в търсене на собствено помещение под наем, което ще развием и в кооператив на по-късен етап.

# 21
  • Мнения: 8 917
Емем , харесва ми идеята, ще следя за повече инфо.

# 22
  • Мнения: 3 161
Радвам се. Следете сайта - в Новините на Estestveno.com ще пуснем информация.

# 23
  • Мнения: 9 052
имам въпрос zа системата на Хелен Дорон. Заниманията как се провеждат? Отделно училище ли е или са кусрове след градина ,ясла ...

# 24
  • София
  • Мнения: 2 708
имам въпрос zа системата на Хелен Дорон. Заниманията как се провеждат? Отделно училище ли е или са кусрове след градина ,ясла ...

В София доколкото знам се провеждат само на едно място, в Лозенец на ул Страцин. Заниманията се веднъж седмично в час и ден, удобен за групата

# 25
  • Мнения: 9 052
имам въпрос zа системата на Хелен Дорон. Заниманията как се провеждат? Отделно училище ли е или са кусрове след градина ,ясла ...

В София доколкото знам се провеждат само на едно място, в Лозенец на ул Страцин. Заниманията се веднъж седмично в час и ден, удобен за групата

Ок, мерси нещо такова търсих  Wink

Общи условия

Активация на акаунт