Бясна съм!

  • 3 171
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
сори, ама не съм много по-кратките процедури, проблемът ми е,че трудно се овлажнявам и ако действаме по-бързо ме боли.най-хубаво е през уикенда, като си починал и някак си по-разположен за такива дейности. и късно вечер сме пробвали, ама на бързо така не ми харесва. ooooh! какъв е смисъла да се прави секс през ден за бебе набързо, като не ти е готино.и лубриканти сме пробвали, ама някак си се разваля чувството.
И аз трудно се овлажнявам, и ми трябва време за това, и не обичам нито аз, нито мъжа ми кратките процедури, обаче когато ми е периода за бебе, предпочитам бързата процедура пред никакава Peace Ако чакаш винаги да си на шест и мъжа ти винаги да е в супер форма - може дълго да почакаш за това, което искаш. ИЗбирай сама Peace
А за Глейтгелена - и аз го ползвам и ми е от голяма полза Peace

# 16
  • Мнения: 3 675
аз всеки път като видя бременна жена, леко й завиждам /благородно де/ и си казвам - боже, кога ще дойде и нашия ред, надявам се все да не ми дойде цикъла, но за мое нещастие си е винаги точен.имам приятелка във софия -миналата година през април роди момиченце, сега чака второ през декември, да е жива и здрава. леле, боже другите как успяват и хващат така лесно.ама то и ние с мъжа сме си виновни, ама какъв секс да правим като се прибирам от работа към 7.Вярно е работя в офис, ама и това уморява.

# 17
  • Мнения: 1 792
гите малко повече зор и малко гел и ще стане работата.
а на БЪДЕЩАТА МАМА- койта натиска бе мойто момиче че звъниш.и как така си във втора седмица.ти четеш ли кви простотии пишеш.е че ти от 2 дена бременна и вече мрънкалясва еми ходи прай аборт и си седни на гъза.знаеш ли колко момичета тука биха дали и мило и драго да са на твоето място колкото и да е тежко то.не те ли е срам да дразниш така.ааааааааа ма прости хора верно имало много бе Twisted Evilнаправо ми зачукаха хормоните яко.
къде е сега Таи да види колко съм добра

# 18
  • Мнения: 268
гите малко повече зор и малко гел и ще стане работата.
а на БЪДЕЩАТА МАМА- койта натиска бе мойто момиче че звъниш.и как така си във втора седмица.ти четеш ли кви простотии пишеш.е че ти от 2 дена бременна и вече мрънкалясва еми ходи прай аборт и си седни на гъза.знаеш ли колко момичета тука биха дали и мило и драго да са на твоето място колкото и да е тежко то.не те ли е срам да дразниш така.ааааааааа ма прости хора верно имало много бе Twisted Evilнаправо ми зачукаха хормоните яко.
къде е сега Таи да види колко съм добра

Муше, по-спокойно, не се връзвай  Mr. Green. Това ми прилича на пързалка, те такива анонимни нали ги знаеш.. Да им нямаш много вяра.

# 19
  • Мнения: 1 792
Сакй гърл като знам до преди 1седмица какво ми е било на мен и как и мило и драго бих дала да съм на нейно място супер нагло ми изглежда да идваш и да правиш такива изречения.еми аз ме знаеш не съм от хората дето си мълчат

# 20
  • Мнения: 268
ох ами аз дали не давам мило и драго, питаш ли ме .. ако ще и 9 месеца нон-стоп да ми е лошо..
абе тя че не е в час, то това е ясно, ама ако се бъзикат с нас, само им правим кефа като им се връзваме  Crossing Arms.
Муше, гуш  Hug.

# 21
  • Мнения: 1 792
а аз теб цун и гуш Mr. Green

# 22
  • Видин
  • Мнения: 961
Искам да споделя моята история с вас.
Около 3-месеца много желаех да  забременея, но за нещастие не можех. Cry
Видя ли бременна жена, направо побеснявах че аз немога. Twisted Evil
Но след месец изненадващо разбрах че съм бременна. Направо се шашнах- гледах полужителния тест за бременност и незнаех какво ще става с  мен. Confused
В момента съм в 2-ра седмица и се  чувствам много зле, т.е карам най- трудната бременност която и на най-гомелия враг не я пожелавам. no
Тернима ми е 4юни. И след тази дата си обещавам НИКАКВА бременност ПОВЕЧЕ.

Е те това не е истина! Shocked Форума е "ИСКАМ БЕБЕ", а не НЕискам бебе, ако не си видяла... #Crazy
И как разбра че си във втора седмица Sick май не си много наясно с нещата,а?


# 23
  • Мнения: 7 716
Gitadam, овлажнителите не се препоръчват много около овулацията, когато се цели забременяване, защото променят средата и е възможно да попречат на спермазотоидите.
Но трябва да положиш усилия малко около овулацията, можеш преди контакта да правиш няколко /пет-шест пъти/ енергични свивания и разпускания на влагалищните мускули, това стимулира отделянето на цервикална слуз и влагалището се овлажнява естествено.
Не обръщай внимание на майка си, важното  е да се обичате със съпруга ти.
За лекар бих ти препоръчала д-р Бабаков, добър специалист, останах с много добри впечатления от него, възпитан и внимателен човек.

# 24
  • Мнения: 1 209
гите малко повече зор и малко гел и ще стане работата.
а на БЪДЕЩАТА МАМА- койта натиска бе мойто момиче че звъниш.и как така си във втора седмица.ти четеш ли кви простотии пишеш.е че ти от 2 дена бременна и вече мрънкалясва еми ходи прай аборт и си седни на гъза.знаеш ли колко момичета тука биха дали и мило и драго да са на твоето място колкото и да е тежко то.не те ли е срам да дразниш така.ааааааааа ма прости хора верно имало много бе Twisted Evilнаправо ми зачукаха хормоните яко.
къде е сега Таи да види колко съм добра

Мушеее, без нерви, това е блъффффф... Пускай ги такива да пасат!!!

# 25
  • Мнения: 2 309
Белтъци ли Shocked
Следващия акт,чупя яйцето и давАйййййййййййй Crazy

# 26
  • Мнения: 481
......
а на БЪДЕЩАТА МАМА- койта натиска бе мойто момиче че звъниш.и как така си във втора седмица.ти четеш ли кви простотии пишеш.е че ти от 2 дена бременна и вече мрънкалясва еми ходи прай аборт и си седни на гъза.знаеш ли колко момичета тука биха дали и мило и драго да са на твоето място колкото и да е тежко то.не те ли е срам да дразниш така.ааааааааа ма прости хора верно имало много бе Twisted Evilнаправо ми зачукаха хормоните яко.
къде е сега Таи да види колко съм добра

ааааааа тук съм, тук съм, муши Wink  еми то значи вярно било че бременните както в една минута са добри и щастливи, така в следващата викат и беснеят Joy
Да ви кажа май сме много точно в заглавието на тая тема "Бясна съм"  Laughing
А относно геловете - не пречат даже и да си в овулация, специално се консултирах.

# 27
  • Мнения: 306
аз всеки път като видя бременна жена, леко й завиждам /благородно де/ и си казвам - боже, кога ще дойде и нашия ред, надявам се все да не ми дойде цикъла, но за мое нещастие си е винаги точен.имам приятелка във софия -миналата година през април роди момиченце, сега чака второ през декември, да е жива и здрава. леле, боже другите как успяват и хващат така лесно.ама то и ние с мъжа сме си виновни, ама какъв секс да правим като се прибирам от работа към 7.Вярно е работя в офис, ама и това уморява.


това все едно аз съм го писала. на работа пък две колежки са бременни...даже излязоха в майчинство вече. моя приятелка пък забременя от първия месец опити. съдба...
а относно другото, за майка ти, съветвам те (като другите де) да си й кажеш направо в очите, че не трябва да ви се бърка. кой заслужавал бебе и кой не- хич не е тя човека, дето ги определя тия работи. при мен пък е обратната ситуация. моята (само дето е мащеха и нещата са още по- зле) също не харесва съпруга ми от самото начало. бил от далеч, не бил за мен, нямал пари, техните били не-знам-какви-си...преди сватбата ни прави хиляди поразии и през цялото време опяваше на ляво и надясно как не трябвало да имаме бебе, щото не ни било още времето. след поредния скандал съвсем спрях да й говоря, но сега тръби из целия град, че тя внуци нямало да гледа, щяла да си живее живота, до гуша й било дошло от сополанковци. пък аз като съм била толкова глупава да се омъжа толкова рано (на 26 съм) и да си взема мъж от далеч (демек свекито е далеч и не може да помага) да съм се оправяла сама. ама да ти кажа вече ми влиза през едното и излиза през другото. я си сложи едни капаци и... така.

P.S. от скоро пиша сред вас, момичета, но се радвам, че има къде да споделям ей тия нещица от живота. и знам, че ме разбирате!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Гита, честно казано доста се двоумих дали да пиша в поредната ти тема, защото самият факт, че си я пуснала ми говори, че изобщо не си чула какво ти казахме в предишните подобни Tired Все пак ще опитам - честно казано искрено ме учудва волското търпение на мъжа ти. Аз не бих издържала подобен тормоз. Ти си на 30, той на 40 - какво чакате още, че си натискате парцалите при майка ти и и позволявате подобно отношениеnewsm78 Ти не търсиш изход на проблема, а само пускаш теми, в които да оправдаваш бездействието си. За хиляден път ти повтарям, че психическият фактор е много силен при вас и имате нужда да останете сами, за да потръгнат нещата. Е, вярно е, че няма да киснете до 9 по кафетата всяка вечер, но пък не винаги става и вълкът сит и агнето цяло. Ще си постегнете дупетата и ще се справите. Моля те, поне този път обърни внимание Praynig Престани да намираш оправдания, а търси начини! Какво оправдание за липса на секс е работата не разбирам. Всички тук рабоим и се изморяваме също. Никой не е легнал по цял ден вкъщи и да чака мъжа си с вдигнати крака. За да се получат нещата трябва радикално да промениш мисленето си, иначе ще продължиш да пускаш идентични теми още доста дълго време. Бях те посъветвала да поговориш с психолог за проблема с майка ти и сега отново съм на същото мнение. Просто всичките ти постове крещят за някакъв много дълбоко вклинен проблем. Искрено ти пожелавам този път да намериш сили и да промениш нещата, ще видиш как те малко по малко ще започнат да се подреждат по начина, по който желаеш Peace

# 29
  • Мнения: 2 309
 ooooh!
Гите,похвали се с нещо,няма начин НЕЩО да не ти дава смисъл и красота в живота.Само се оплакваш!
Всеки има проблеми,нормално е,но ти само мрънкаш...Егати мрънкалото ooooh!
И колкото и да те бъзикат потребителите в този форум си мислиш,че се закачат с теб,що ли!?Просто си продължаваш,наистина се зачудих на Голдинка за поста й,който ти няма да "чуеш" ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт