температура по време на бременност

  • 2 686
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
Това е нормална температура. Бебетата също имат за нормална малко по-висока температура.

# 16
  • Мнения: 254
Напълно нормално! Нямаш абсолютно никакъв повод за притеснение!


Peace

# 17
Много благодаря на всички отзовали се. Надявам се и аз да мога да ви бъда полезна в този форум,както вие ми помагате! Hug

# 18
  • Мнения: 141
аз имах 37,2 постоянно до края на 4 месец ,не се притеснявай напълно нормално е ,лека бременност и леко раждане

# 19
  • Варна
  • Мнения: 102
Напълно нормално! Нямаш абсолютно никакъв повод за притеснение!

 Peace

# 20
  • Мнения: 438
Т по време на бременност е малко по-висока,това е нормално.Вече над 38 говорим за Т. Не се притеснявай. Hug

# 21
  • Мнения: 263
Здравейте дами,
Не знам дали е нормална такава Т, скъсах се да ходя по доктори заради тази температура (37,1 - 37.3)
Моята докторка ме шашна че ще убия бебето(з съм в 14 г.с.) бях се побъркала.
Оказа се обезводняване:)
И това от една вече пенсионирана акушерка.
Аз наистина не пия никаква вода, единствено когато приемам витамините, през останалото време пия прясно мляко.
Та жената ми каза, че може цял живот да съм била като камилите Laughing но сега ща не ща 1 литър вода трябва да изпивам(минимум)
И вече 3 дни имам 36.8:)

# 22
  • Мнения: 724
и аз подържах Т в началото на бременстта и това ме караше почти постоянно да спа.най добре попитай лекаря ти.

# 23
И аз съм така а уж пия и достатъчно течности. От две седмици ( сега съм в осмата) поддържам постоянна температура между 37 и 37,3. чувствам се като болна, постояно лежа само, но пък всички кръвни изследвания са ми ок. Личната ми лекарка казва, че било нормално, гениколожката ми пак не смята, че е така. Но сега разбирам, че все пак е често срещано явление.

# 24
  • Мнения: 100
По принцип и аз знам, че е нормално по време на бременост да имаш малко по-висока Т.
При първата ми бременост обаче се оказа, че моята е заради възпаление на бъбреците въпреки че не беше много висока(37.2-37.5) затова не е лошо да се следиш просто за всеки случай.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 244
В първите месеци и аз качвах до 37,4. В моя случай беше нормално, нямаше проблем.

# 26
  • Мнения: 7 723
Всъщност, тази леко повишена температура е един от първите признаци на бременност.

# 27
  • Мнения: 377
И аз поддържах температура. До 37.5 е нормално. Изобщо не го мисли.

# 28
  • Мнения: 187
Аз мисля, че е нормално телесната температура през бременността да е малко повишена.Не се притеснявай от това.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз също поддържам от около 3 седмици повишена температура- 37.0-37,5 и се чувствам като болна Sad.Сега влизам в деветата седмица и доста се притеснявам от тази температура, тъй като сега е доста важен период от развитието на плода.След няколко дни съм на ЖК и се надявам лекарката да разбере причината.

Общи условия

Активация на акаунт