Шумен - 14

  • 27 780
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 370
Шезлонга е на Бертони. Ето го: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=43002&view=1&photo=33
Утре ще ти пиша дали ще ти го продам.

# 226
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Много се радвам Ани,ще чакам да пишеш  bouquet

# 227
  • Мнения: 4 370
Илонитка, шезлонга е твой, ако все още го искаш! Къде искаш да се видим?

Лимонче, утре към 15ч ще дойда в магазина!

# 228
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Пиша на лични Peace

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 23:00 от илонитка

# 229
  • Мнения: 702
Лимонче, за съжаление  няма да успея да ти донеса дрешките. Цяла седмица няма да съм в Шумен, но когато се върна можем да се уговорим отново.
 И успех в новото ти начинание! От пазаруващи клиенти да не се отървеш Laughing

# 230
  • Шумен
  • Мнения: 557
Момичета, най сетне дойде време да направя откриване на магазина си - Тайра. Заповядайте във сряда 21.11 когато ви е удобно между 9.30-19.30 да се почерпим с чаша шампанско! Намира се зад театъра до бюрото по труда.
 Ще се радвам,ако донесете бебешките дрешки за даряване Hug




Леми, поради физическата невъзможност да ти честитя лично, ти честитя тук, чрез форума. Честито осъществяване на дълго бленуваната мечта.   bouquet
Успехи в новото начинание. И като се върна задължително ще те посетя.   И да пиеш и за мене. Wine Glass

# 231
  • Мнения: 903
Много ми  хареса магазина на Лимонче Hug Дрехите са много хубави и всичко е  подредено с вкус.
Браво  bouquet  bouquet  bouquet

# 232
  • Мнения: 4 370
И на мен ми хареса,дори успях да се обзаведа с един панталон дето ме прави много слаба! На следващата среща ще гледам да съм с него, да и направя реклама!  Wink

# 233
  • Мнения: 67
Момичета благодаря за хубавите думи, благодаря че ме уважихте  Hug
Днес във вестник Показател ще има статия за магазина и бъдещето бюро за преводи.

Искам да напомня,че се бяхме уговорили до края на седмицата да събера детските дрешки.
Дани, скорошно оздравяване! Мисля,че твоите по-големи дрешки биха били подходящи за дом Детелина.
Шоши, когато се върнеш в Шумен, ще чакам да ми донесеш дрешките или ми дай координатите си, да мина да ги взема.

# 234
  • Мнения: 67
Ще се срещаме ли другата седмица?  Хайде да почнем да се гласим от сега, кой ще може в неделя 2.12 ? В миналия век е страхотно!

# 235
  • Мнения: 62
Боже, Леми, колко рано си станала #Crazy
Магазинът и на мен ми хареса много! Hug Вече го препоръчах на няколко мои приятелки.

За срещата съм за - аз съм на линия на 02.12!

# 236
  • Мнения: 4 370
И аз, и аз!

# 237
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Дами, търся стойка за бебешко корито. Моя приятелка чака бебе и си е наумила да има стойка, а не може да открие.
Моля, ако някой има за продаване, да ми каже. Също и някой ако желае да я предостави за ползване за няколко месеца. Благодаря.

# 238
  • Мнения: 4 370
Аз мога да и услужа със стойката, докато и омръзне да я ползва!

# 239
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Аз мога да и услужа със стойката, докато и омръзне да я ползва!

Ау, Ани, чудесно! Много ти благодаря. Ще видим кога ще я взема от вас. Чакаме бебето след месец, така че има време  Hug

Общи условия

Активация на акаунт