а когато сняг запръска,що ще чиним ний зимъска?

  • 2 554
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 460
еми елата при мен-в прованса!!чудно е!вали пухкав сняг,парното ми е на 6,пия си чайчето и се гушкаме! Hug Hug Hug
чудно е на вън да го пиеш чая ,а снега да те обсипва!направо си е супер!! Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ох, от кога съм дала заявка след октомври да следва април, ама....

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ще се загащвам....

# 18
  • Мнения: 460
ще се загащвам....

що бе? newsm78 парното на "МАХ" и ти вътре по прашки!ако имаш мъж,той да му мисли!! Hug

# 19
  • Мнения: 3 423
момичета много е весело с вас! Joy Joy Joy Joy

На мен па ми е весело с момчетата.  Joy Joy Joy Joy

# 20
кажи къде са тези момчета че и аз да се развеселя

# 21
  • Мнения: 460
момичета много е весело с вас! Joy Joy Joy Joy

На мен па ми е весело с момчетата.  Joy Joy Joy Joy
ей,лиске я дай малко момчета и насам да ми стане още по голям купона!! Laughing Laughing

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не ми харесва зимата, защото:
- не обичам да се навличам;
- ходя пеш(работата ми е близо до дома), а това през зимата е гадно;
- тук почти не вали сняг, а ако завали, се стапя бързо и става голяма кал;
- харчат се много пари за отопление;
- започват грипове и всякакви кашлящи и смъркащи вируси;
- ако реша да изляза, трябва да се навра в някоя задимена дупка, наречена кафене;
- на децата им писва дълго да не излизат и стават докачливи;
- трудно и почти невъзможно е да се ходи на излет с палатка;
- няма зеленина и почти никакви плодове;
....

# 23
  • Варна
  • Мнения: 672
Според учените вече няма да има студ, сняг и гадни зими Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 300
Не я обичам зимата. Но тогава някакси осъзнавам какъв кеф е да се прибереш у дома, да се увиеш с най любимата си жилетка, чукнала вече десетина зими, която не ти се откъсва от сърцето да хвърлиш, и всякакви ей такива неща..

# 25
  • Мнения: 3 622
Не обичам зимата, защото това нашето не е зима тук във Варна. Само вятър и студ и ако случайно реши да завали то се стапя до ден, два и става гадна киша. Пък аз както съм и зиморничава и обичам да стоя на топло не ми се мисли пак колко пари ще отидат за отопление.
Обичам зимата само през седмицата, когато ходим на ски в планината. Там е тихо и спокойно и има много сняг.

# 26
  • Мнения: 2 897
ама я си представете в тези студени нощи,плътно прегърнати под топлите завивки с вашите сладурковци!! Hug

Ааа,не,не си представям аз такива неща.Това си го правя и без да е кучешки студ.
Зима...сняг...студ...не,мерси.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
Обичам студената снежна зима през почивните дни. Камината гори, виното се редува с шери, децата се търкалят в снега на двора и имам повече време за четене.
Калта и задръстванията в понеделник сутрин обаче ги мразя.

# 28
  • Мнения: 265
Обичам зимата и пролетта, и лятото,и есента.Всеки сезон има свое очарование.Всеки път, когато се сменят сезоните ме изпълва приятно очакване на прекрасните мигове,които предстоят.Зимата свързвам с утрините-светли и чисти,ябълковите клони,отрупани със сняг и тук там останали червени, дребни ябълчици.Котешките стъпки през поляната,сред сребърен блясък.Зимата е смеха на дъщеря ми, когато се пързаля или правим снежен човек,или лягаме погръб в снега,за да си направим снежна снимка.
 

# 29
  • Мнения: 184
Мразя зимата! Боже, колко я мразя!
Студено, кално, тъмно, гадно, ужасно.
Седем години живот в Сибир ми стигат. Айде, баста. И тук ли има зима?!
Най - гадното е, че се стъмва много рано и човек не може да си свърши работата, не може да се разхожда в парка до девет вечерта и да си пие биричката с приятели.
Абе, защо ни е тази зима?!

Общи условия

Активация на акаунт