Работите ли с удоволствие?

  • 6 224
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
За сега да Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 587
Засега да,но и аз не обичам да се задържам дълго на едно място,а сегашното е от скоро.

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
С удоволствие - не особено, не ми е писнало все още, но се усещам, че не съм на Моето си работно място. Не знам докога ...

# 18
  • Мнения: 425
Обичам си работата( в смисъл, че я работя с желание ), но като една от последно постъпилите само бях чувала за купищата интриги в офиса. Отвратително е да работиш сред хора, които се чудят каква и с кого сплетня да завъртят. Срамно ми е да го призная, но заради тази атмосфера се усещам че започвам да недолюбвам работата си.

Точно това щях да напиша и аз. Да не би да работим на едно и също място  Mr. Green  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 668
Да , определено  Wink От 11г. все това си работя и може да се каже , че имам авторитет .
За щастие работата ми е динамична , свързана с много контакти и не може да се каже , че съм се застояла  Grinning
Разбира се , че има моменти в които не ми се работи , но мога да си позволя да не ходя 3-4 дни примерно и ми минава ... Wink

# 20
  • Мнения: 313
Ами да, харесвам работата си. Още съм майчинство, но после ще се върна, не мисля да я сменям.

# 21
  • Мнения: 1 761
Сменяла съм много професии и работни места.Всяко едно е било етап от живота ми и ме е научило на нещо.Някои етапи са били много добре платени,други- не чак толкова.Но всички те са ми доставяли удоволствие за времето, в което съм ги работила.Научих много неща за себе си и за хората,с които се е налагало да работя и най вече-колкото и добра заплата да получаваш,може и въртолет да имаш,вместо кола,ама ако не се чувстваш вътрешно удовлетворен от това, което вършиш и не си в хармония със себе си-няма смисъл от тази работа...Преди 7 години напуснах много добре платена работа и се отдадох на нещо много зле платено,което ми доставяше удоволствие.АКо щете ми вярвайте,след работа си тръгвах толкова щастлива,имах чувството,че летя,че съм себе си,че това, което правя има смисъл.Изобщо,изобщо не съжалявам за избора си.Когато губиш нещо,със сигурност печелиш,стига да се огледаш.
Сега си гледам детето и уча допълнително.

# 22
  • София
  • Мнения: 443
И аз работя с удоволствие. В повечето случаи. Но рядко изкарвам повече от 2 години на едно място. Мотивацията ми не е постоянна и се изчерпва с времето. Като си поблъскаш главата с вечно повтарящи се проблени, започваш да се демотивираш и всичко ти опротивява.  А и в повечето фирми не им пука особено за мотивацията на хората . Като съвсем ти дойде до гуша, вземи си направи още едно бебе да им отмъстиш на работодателите  Laughing

# 23
Обичам работата си,но е зле заплатена.Това ме натоварва допълнително.Мисля за друга,но незнам дали ще успея.

# 24
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Харесвам си работата и я работя с удоволствие Simple Smile
Друг е въпроса дали ми се става толкова рано, но ...., няма идеални неща Simple Smile
Иначе и аз преди това сменях доста, но си намерих мястото - удовлетворява ме позицията, което не значи че не се боря и не уча повече, но аз съм си такава по принцип Много ми харесва екипа, много, досега не съм попадала на толкова добър екип. Не на последно място - доволна съм от заплатата, което пък също не ми пречи да работя допълнително ако има поръчки у дома.
Не се притеснявай да сменяш работата, която не ти носи удоволствие - все пак си там през по-голямата част от деня, стига това да не бърка семейния бюджет сериозно. Иначе от собствен опит знам, че нищо, с което се захванеш в работа не върви, гадно ти е и си пропиляваш възможността за нещо по-добро. Всичко трябва да се опита, докато кажеш - да, това е моята работа.

# 25
  • Мнения: 2 270
Работата, като такава ми харесва много, интересна и винаги има какво да науча, но . . . ме дразнят колегите . . .

# 26
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
И аз харесвам работата си ,въпреки че никога не съм си мислила че точно това ще работя ,на стол осем часа но ....А колкото до коегите , едната е супер , а другата немога да я понасям ,защото е търтей с главно Т, е такъв човек ходи на работа за да каже че отива на работа и да си вземе заплатата .И да кажа ,че досега не съм си сменяла работата и няма да я сменям скоро, но ако не ми харесваше щях да го направя.

# 27
  • Мнения: 750
Оу ма,ш'та изям ма душко!  love001
Ми...к'во,казвам си истината бе душата!
Който за каквото е у4ил...аз не съм у4ила много,за това и няма работя пък! Crossing Arms

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Наистина много зависи от средата и колектива. Аз за това се задържах цяла година тук Mr. Green Но ми е супер отегчително- това е всеки ден по 9 часа на едно и също място Tired А като трябва да ходя и събота... Sick

# 29
  • Мнения: 794
Аз работих ч4 години в ужасно голяма фирма, имах развитие, няма да си кривя душата(всяка позициа по 1 или 1.5 години)... но накрая толко бях изнервена и на удовлетворена, че самотровех живота на мъжа ми - изливах всичко в-у него..

Преместих се наскоро и съм друг човек - за първи път от много време си тръгвам след работа в добро настроение, повишиха ме бързо и съм доволна Simple Smile

Работата на новото место е ужасно много, но изобщо не я усещам...

Общи условия

Активация на акаунт