Работите ли с удоволствие?

  • 6 243
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 097
Сегашната ми работа ми е първата, вече почти 10 години съм на нея и може да се каже, че съм доволна. Не се преработвам, макар че има периоди, в които яко се бачка. Паричките не са лоши. Шефът ми е невероятен професионалист и човек. С отпуски и болнични няма проблеми. Създадох и ценни за мен приятелства.

# 91
  • Мнения: 836
Създадох и ценни за мен приятелства.
Ето това наистина е много ценно.
От предишната ми работа имам толкова хубави спомени, толкова приятели. Даже шефовете ми се обаждат от време на време и се интересуват как са при мен нещата, все ме канят по разните там събития. А в сегашната - едно високомерие, една гордост... Трудно се работи така.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 748
Отначало ми беше много скучно и сухарско,но в последствие с удоволствие ходех на работа и то най-вече заради колектива....

# 93
# 94
  • Мнения: 157
Обичам работата си и за това работя с удоволствие.Колегите ми са страхотни и сме много задружни.Да не забравяме и шефа,който е невероятен и много добър.
P.S.Работя в ТЕХНОМАРКЕТ

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 19:44 от [X]irina-m-k

# 95
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ми споделете какво работите де!
Аз съм в търговския сектор.
Веднъж шефа ми получил препратка от Гугъла насам и видял какво съм писала за фирмата ooooh! Нямам желание да попадне и на тази тема Mr. Green

# 96
  • Popovo
  • Мнения: 571
Когато започвам нова работа да с удоволствие, но след време се превръща в рутина. Жалко, че не мога да сменям работата си всеки път когато ми доскучае.

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато започвам нова работа да с удоволствие, но след време се превръща в рутина. Жалко, че не мога да сменям работата си всеки път когато ми доскучае.
Успокоява ме това, че има и други като мен Confused

# 98
  • Мнения: 396

Има.Аз съм една от тези непостоянните.Работя в кабинет 8месеца,а вече мисля за друга работа,въпреки,че много ми е трудно да вземам кардинални решения.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 105
Тази ми работа я работя с удоволствие и ходя на работа с голям кеф. Обичам си работата определено Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 123
Не.Работя с мъжа ми на едно място и в една смяна.Имам достатъ4но дразнители,които ми тровят живота,особено една от колежките #Cussing out #2gunfire

# 101
  • Мнения: 227
Здравейте! Аз също харесвам работата си, и се радвам, че е така, защото прекарвам повечето време от деня си там. Сега съм пред дилема - предлагат ми на същото място работа в два различни отдела - единия с по-скучна работа, но със супер колектив вътре в отдела и друга, по-интересна и раздвижваща мозъчните гънки, но в отдел с непрекъснати интриги, клюкарства и прочие... З а уточнение съм в третия отдел по заместване  Crazy Посъветвайте ме какво да правя, заплатата е една и съща - средно статистическа....  Thinking Клоня към по-добрия колектив, без интриги, не съм конфликтен човек, но от другата работа ще науча повече за материята и спецификата на работата.... не знам, до утре трябва да реша!  ooooh!

# 102
  • Мнения: 1 006
Да! Работя това, което искам и дори когато ми е много напрегнато и трудно (както сега  Confused), пак се мобилизирам допълнително,  така че си се кефя на работата!

# 103
  • Мнения: 1 006
Здравейте! Аз също харесвам работата си, и се радвам, че е така, защото прекарвам повечето време от деня си там. Сега съм пред дилема - предлагат ми на същото място работа в два различни отдела - единия с по-скучна работа, но със супер колектив вътре в отдела и друга, по-интересна и раздвижваща мозъчните гънки, но в отдел с непрекъснати интриги, клюкарства и прочие... З а уточнение съм в третия отдел по заместване  Crazy Посъветвайте ме какво да правя, заплатата е една и съща - средно статистическа....  Thinking Клоня към по-добрия колектив, без интриги, не съм конфликтен човек, но от другата работа ще науча повече за материята и спецификата на работата.... не знам, до утре трябва да реша!  ooooh!

Въпреки че много държа на професионалното си развитие, на твое място бих избрала колектива, защото в другия случай (работила съм така) не се знае колко ще издържиш! Но това е мнение, основано на личния ми опит  Peace Сподели после какво си решила, ще ми е интересно да разбера Peace

# 104
  • Мнения: 98
В началото когато постъпих на работа се раздавах и работех с голямо удоволствие.Стимулираха ни за свършената работа.Вече не е така, има празни обещания за премии, работиш и ти плащат една мижава заплата .Некоректно отношение от работодателя, интриги и зависти които изнервят много

Общи условия

Активация на акаунт