1 група - какви допълнителни занимания избрахте

  • 3 536
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 572
Майки,
Оставете 3-годишните на мира! Има време за допълнителни занимания. Цял живот само това ги чака
А ако сами настояват. При нас случаят е такъв. Защо да ги спирам, нека поне пробват. И ние утре имаме род. среща и ще задавам уточняващи въпроси.

# 61
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 520
Не е мн по темата, но понеже тук говорите за допълнителни занимания,следния въпрос. Дали 3-4г. дете ходи или е започнало да учи език малко по-сериозно - не само в ДГ?

# 62
  • Мнения: 2 722
bibi , това е и моето разсъждение - той иска всичко.
А ти склонна ли си след като са започнали да се занимават с всичко, след това като им е безинтересно, да ги спреш.
Както вече писах, аз се спрях на този избор - всичко, което не се застъпва по време и после да отпадат едно по едно /което съм сигурна, че ще се случи/

# 63
  • Мнения: 2 722
Не е мн по темата, но понеже тук говорите за допълнителни занимания,следния въпрос. Дали 3-4г. дете ходи или е започнало да учи език малко по-сериозно - не само в ДГ?

Да, под формата на забавление, сама го уча на английски у дома с помощта на "Lippy and Messy", харесва му, повтаря запомненото и иска пак още ново, че бил научил предишното. Но това упражнение го правим по веднъж седмично - половин час гледане на филмчето и после цяла седмица му пея песничката. Като попивателна е.

# 64
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 520
Записала съм я в Британика. Утре сме за първи път.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 572
bibi А ти склонна ли си след като са започнали да се занимават с всичко, след това като им е безинтересно, да ги спреш.
Да склонна съм. Засега сме лЕбЕрални родители Mr. Green, а моите са учудващо постоянни в исканията си за 3-годишни 

# 66
  • Мнения: 5 468
Още чакаме родителска среща. За сега няма новини за такава... Решила съм да я записвам на плуване, ако ни предложат това, защото имат басейн там. Дано не правя грешка.

# 67
  • Мнения: 2 070
Нашата я избрах заради това - http://www.stepbystep.bitex.com/ - вижте на Философия. Има и списък къде в града ви са по тази програма

И заради това - http://panevritmiyabg.org/program/index.php?lang=bg - и тук има списък в кои градове и градини и училища го има...

Хубавото е, че при нас са в една градина.

# 68
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
При нас родителската среща е чак на 10 октомври. Все още даже не знаят в градината какви ще са допълнителните занимания тази година.
Иначе аз продължавам да си мисля, че ще я запиша на танци /много се надявам да има за първа група/.

# 69
  • Мнения: 17 409
Мойта е във втора група, но и аз да се изкажа: учудвам се, че в повечето градини се предлагат допълнителни занимания още първата година...При нас са от тази, дъщеря ми си избра народни танци. То ще са едни танци, ама карай Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 172
В 1ва група ще посещава танци и плуване.

Като повечето деца, и той обича да се плацика във вода, така че нямам никакви съмнения относно това дали ще му е интересно плуването.
Относно танците - обича да танцува, повтаря много стъпки, има усет за ритъм, мисля че няма да го натоварват и също ще са му интересни.

# 71
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И двете (1-ва и 4-та група) ще ги запиша на английски и народни танци.

# 72
  • Мнения: 1 416
В градината на Маргарита има има 4-5 предложения за допълнителни занимания. Всичките са приятни и полезни, но трябваше да се спрем на две. Ще я запишем на плуване (голям мерак има) и английски. Яд ме е, че няма да е на танци, но не може всичко накуп...

Общи условия

Активация на акаунт