Най-хубав квартал в София???

  • 4 065
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 715
Изток се пренасели, но в Изгрев, тоест частта зад Интерпред си е екстра. Аз поне не се оплаквам.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Лозенец  Grinning

# 17
  • Мнения: 3 674
За мен София няма хубави квартали. Един приятел, като реши да осигури спокойствие на жена си  (шведка) и купи къща в Банкя. Мисля, че там обстановката що годе отговаря на изискванията ви и е спокойно.
migito....въпроса е че те не искат да купуват, искат  под наем.Понеже в БГ  ще  са временно.. Днес им казах за Банкя...малко далечко им идвало. Rolling Eyes Искат да са по- близо до града.Иначе благодаря   Hug


Сопранов....Драгалевци или Симеоново ги заинтригува... Sunglasses


Ellypr...  Hug Има много интересни оферти    bouquet

Azzy...записах си адреса.Ще се свържем с агенцията...  Hug


Благодаря на всички които са дали линкове ....продължаваме да търсим... Hug


Искам да питам за зона Б5....какво ще кажете за нея... newsm78  За Лозенец също съм чувала....но не е ли малко шумен квартал newsm78

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 14:05 от roza66

# 18
  • Мнения: 677
Сега ако спомена Обеля и Банишора и няма да има неназован квартал. Спрете се. Оставете хората да си избират. Дайте сайтове и линкове и готово.

# 19
  • Мнения: 2 723

Да бе да.
Ти истински ме развесели  hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176

Да бе да.
Ти истински ме развесели  hahaha
Радвам се, че те усмихнах, но аз го мисля  Laughing

# 21
  • Мнения: 459
Според мен единствените хубави квартали са Изток и Изгрев търси там Peace

# 22
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Според мен единствените хубави квартали са Изток и Изгрев търси там Peace

Абсолютно Peace
Драгалевци и Симеоново също са добър избор,а и за квартал Витоша се сещам  Peace

# 23
  • Мнения: 2 723
Радвам се, че те усмихнах, но аз го мисля  Laughing

Виж сега, може някога - да речем преди 20 години Лозенец да е бил наистина хубав квартал, а и детсите ми спомени са такива...
Сега обаче нещата изобщо не стоят така. Блоковете са на разстояние достатъчно малко, за да си наясно съседа коя програма гледа на ТВ-то. Вечер като пушим на терасата и гледаме на живо секс изпълненията на комшията, е мерси, чуден квартал е. Близо е до парка, кооперациите са нови и чисти, но това далеч не е достатъчно ...

Изгрев е добро място, съгласна съм

# 24
  • София
  • Мнения: 1 176
Радвам се, че те усмихнах, но аз го мисля  Laughing

Виж сега, може някога - да речем преди 20 години Лозенец да е бил наистина хубав квартал...Близо е до парка, кооперациите са нови и чисти, но това далеч не е достатъчно ...

Няма какво да гледам Grinning Аз не убеждавам никого в това, изказвам мнение само, на 10 мин е всичко, Борисовата ми е на 5 мин, Сити центъра е близо, има удобен транспорт и даже да има задръствания без грижи може да походиш, стадиона"Васил Левски" е на 2 мин, има достатъчно заведения, аптеки, магазини, хотели, глезотия си е, за мен поне. Това е.

# 25
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Радвам се, че те усмихнах, но аз го мисля  Laughing

Виж сега, може някога - да речем преди 20 години Лозенец да е бил наистина хубав квартал...Близо е до парка, кооперациите са нови и чисти, но това далеч не е достатъчно ...

Няма какво да гледам Grinning Аз не убеждавам никого в това, изказвам мнение само, на 10 мин е всичко, Борисовата ми е на 5 мин, Сити центъра е близо, има удобен транспорт и даже да има задръствания без грижи може да походиш, стадиона"Васил Левски" е на 2 мин, има достатъчно заведения, аптеки, магазини, хотели, глезотия си е, за мен поне. Това е.

Да, всъщност е наложително да ходиш пеша, защото с автомобил и да искаш не можеш да минеш през този квартал.

Аз пък живея в Редута. На 10 минути е от центъра .... през отпускарския сезон.
Там не е желателно да си с автомобил, защото няма къде да си го паркираш.

# 26
  • Мнения: 2 723
Да, всъщност е наложително да ходиш пеша, защото с автомобил и да искаш не можеш да минеш през този квартал.

Мдааа, това също  Joy
Сутрин пътуваме до центъра 30 минути, 15 от които се опитваме да се измъкнем от уличката пред блока... С трамвая стигам на работа два пъти по-бързо  Tired

Все пак не правим сравнение между Лозенец и Надежда... Правим сравнение между по-добрите квартали и аз смятам, че Лозенец не печели в класацията, ако и да има МОЛ  Wink A аптеки, ресторанти и магазини има навсякъде. А ако си избирам квартал в който да живея наличието на хотел е последното, което бих търсила  Rolling Eyes


Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 15:12 от Никси

# 27
  • София
  • Мнения: 3 407
Роза, ако хората са чужденци, ще предпочетат квартали, близки до централна градска част или казано с думи прости- по възможност да се стига за не повече от 15 минути пеш.
За мен зона Б5 не е подходяща, още повече няма да им се налага да правят компромиси, заради невъзможност да платят.
Медицинска академия, Иван Вазов, част от Лозенец или в самия център са предпочитаните райони за чужденци, по мои лични наблюдения.
Мен, ако питаш, в подобни случаи агенциите са много подходящи, брокерките говорят свободно езици, а комисионната е незначителна, с две думи - без да се тревожиш можеш да повериш приятелите си в техни ръце и да си спокойна, че няма да ги подведат.
За агенциите, които споменах мога да гарантирам.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз не говоря за теб, Никси. А за мен и моите предпочитания. Хотел в близост е удобство, има хора, които нямат място в жилището си.

# 29
  • Мнения: 2 723
Аз не говоря за теб, Никси. А за мен и моите предпочитания. Хотел в близост е удобство, има хора, които нямат място в жилището си.

Абе човек, нищо лично, говориме си  Hug

Общи условия

Активация на акаунт