Били ли сте влюбени във филмов или приказен герой?

  • 15 132
  • 220
  •   1
Отговори
# 75
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
о-оооо,някой помни ли Седморката на блейк?бех лудо влюбена в Блейк и Ейвън/приятеля му/.
А Октопод и Корадо Катани!!!
Седморката я гледах наскоро, ама там май жените са ми направили повече впечатление. Embarassed
Колкото до К.Катани..Оооо да имаше нещо между нас.. Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 237


Този актьор за малко играеше и в "Дързост и красота",този при когото живя Тейлър.

Иначе аз бях влюбена в Момчил от "Време разделно"   Blush

# 77
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И в Съли от "Д-р Куин лечителката"

# 78
  • Мнения: 11 329
Хан Соло форевър!
Бях толкова щастлива като ми отговори на писмото. Бях звезда за кратко тогава в гимназията.
На по-късен етап Ал Пачино и героят му от Ухание на жена и Д-р Рос от Спешното.

# 79
  • Мнения: 369
Ако си говорим zа прикаzни/филмови обраzи, май само в Питър Пан съм била влюбена като като малка. Беше свободен да прави каквото си иска, имаше много zабавни приятели и можеше да лети.  А имаше и руски филм zа него и актьорчето беше много хубавко Laughing

Мислех, че теzи неща са останали в миналото и не мога да се влюбвам в раzни иzмислени хора, но от около година в сърцето ми намери място Heart Eyes Лекс Лутър Heart Eyes от Smallville- хубав милиардер, чувствителен, стилен, със zамък точно по вкуса ми, готов на всичко zа жената, която обича. Как да не го харесаш такъв?  Mr. Green Е, "любовта" ми сигурно ще се иzпари когато най-сетне стане време сценаристите да го направят лош, както е в оригиналния Супермен...  Confused

# 80
  • Мнения: 1 299


Edward Furlong или момчето от Терминатор... Бях на 10-12 гогато се появи тоя филм и направо луднах по тоз младеж... сега като се сетя и ми става смешно  Laughing Laughing Laughing

# 81
  • Мнения: 2 563
Във Винету...  Embarassed

# 82
  • София
  • Мнения: 300
В Питър Пан и лъжех всички, че сме гаджета,а някои дори ми вярваха Joy

# 83
  • Мнения: 3 502
Отец Ередия от "Осъдени души". Въобразявах си, че съм Фани Хорн. Тези дни беше в България - остарял, естествено, но очите му са същите - пронизващо сини.

# 84
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Все си падах по лошите във филма.  Embarassed
Литературни герои - Винету и граф Монте Кристо са ми първите любови.
Списъкът след това е безкраен.  Joy

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
Уф, Том Джордаш  Heart Eyes И аз ревах за него, много сериозен рев беше...И после и книгата четох, и пак рев...
И МадМортиган - имаше една сцена, ходеха из едно поле и този пич като развя една коса...направо се влюбих. И до ден днешен съм влюбена във Вал Килмър..одъртяваме си заедно..

По- късно в Роби Уилямс - доста дълго ме държа, мечтаех си заедно да спим на леглото му в големия му хол..да скачаме на батута в двора му. Бях проучила с подробности какво обича, какви коли кара, как изглежда дома му.. Mr. Green

# 86
  • Мнения: 3 622
И в Съли от "Д-р Куин лечителката"

Ей и аз го харесвах този Съли
Харесваше ми и Стив на Саманта гаджето от филма "Божествени тела"

# 87
  • Мнения: 4 778
 В Патрик Суейзи от " Мръсни танци ". Доста години продължавах да точа лиги по него.

# 88
  • Мнения: 7 129
И в Съли от "Д-р Куин лечителката"

Ей и аз го харесвах този Съли

Много красиво куче имаше.  Grinning

# 89
  • Мнения: 412
Олллееле, на Тони темата е надминала онази, която го провокира да започне тази...
Аз съм влюбена в Бандите на Оушън, ама и в трите Simple Smile
Майтапа настрана, Том Джордаш бе и моята такава "любов"

Общи условия

Активация на акаунт