Били ли сте влюбени във филмов или приказен герой?

  • 15 147
  • 220
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мадмартиган беше и моя герой...
Хан Соло, Скайуокър...

# 31
  • Мнения: 2 792
МадМартиган от "Уилоу". В ролята - Вал Килмър.  Heart Eyes

В Атрейу, от Приказка без край


  И аз в тях, наскоро гледах Приказка без край, много весело беше да гледам това 12-13 годишно момченце, като знам кви тръпки ме гонеха навремето.
 А и Хол Гил Дон, бях лудо влюбена и в Хан Соло.
 Сега Джони Деп ме кара постоянно да се влюбвам във всеки му образ.

# 32
  • Мнения: 7 186
Понякога се "влюбваш" точно в героя, не толкова в актьора. Примерно последната ми "любов" Grinning- Доминик Пърсел /Линкълн Бъроуз/, преди да го гледам в Призън брейк, изобщо не ме е впечатлявал. Викам, тоя пък, кво толкова му харесват, но откакто изгледах сериала, определено си имам падалка по него Laughing Луда работа Whistling
Иначе от най- древните ми трепети се сещам за Индиана Джоунс Grinning Мадмартиган и при беше сред най- страстните ми любови, гледала съм Уилоу поне 38 пъти...
Привличат ме и отрицателни герои- лоши момчета, откачалки, мафиоти. Примерно Уди Харълсън в Natural Born Killlers или Робърт Де Ниро в Cape Fear Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 447
Сега Джони Деп ме кара постоянно да се влюбвам във всеки му образ.

Ох, да бе, как можах да го изпусна  ooooh!
Изпуснах също и Индиана Джоунс, който ми обърка представите в ранния пубертет и ме накара да вярвам, че съществува такова нещо като овладян секси авантюрист с чувство за хумор  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 3 447
Привличат ме и отрицателни герои- лоши момчета, откачалки, мафиоти. Примерно Уди Харълсън в Natural Born Killlers или Робърт Де Ниро в Cape Fear Simple Smile
Да, да, да  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 293
Том Сойер завинаги!

Хъкълбери за мен. От малка си падам по неудачници.

Ама с широки души, бих добавила.

# 36
  • Мнения: 3 886
Като малка разправях, че ще се омъжа за него...отдясно на екрана, но към днешна дата съм - не, мерси  Stop
До него не е ли ФРОДО от властелина на пръстените???

# 37
  • Мнения: 393
  И аз,и аз..ама не се сещам за името...Той е певец,гей(не е Майкъл Джексън),беше женен за една актриса...и играеше  в ''моя ''филм-''Лабиринт''-там се казваше Джарет Blush...Голяма тръпка първият път като гледах филма и после мнооого въздишки,докато не разбрах,че е ....от другата страна Blush
  Казваше се Дейвид или Дейв нещо си,ама съм го забравила...ако някой има жокер да ми помогнее Flutter
  И после вече малко като се осъзнах-АКСЕЛ РОУЗ!!!!!!!!!!и още си ми трепка от него,бре Crazy

# 38
  • Мнения: 3 447
 И аз,и аз..ама не се сещам за името...Той е певец,гей(не е Майкъл Джексън),беше женен за една актриса...и играеше  в ''моя ''филм-''Лабиринт''-там се казваше Джарет Blush...
Дейвид Бауи, дааааааааа  Heart Eyes

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 179
 И аз,и аз..ама не се сещам за името...Той е певец,гей(не е Майкъл Джексън),беше женен за една актриса...и играеше  в ''моя ''филм-''Лабиринт''-там се казваше Джарет Blush...
Дейвид Бауи, дааааааааа  Heart Eyes

Дейвид Бауи НЕ е гей!!! и е женен за моделката Иман (мамка й

Влюбена съм в Д-р Хаус!! Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 7 474
В русият артист от " Гардемарини"  Laughing
и русият от "Синьо лято"  Laughing
И отец Ралф разбира се Flutter

П.П. Сега съм на Безруков от "Бригада"  Sunglasses

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 10:11 от L е о

# 41
  • Мнения: 2 013
Как забравих - и свещеника от Птиците умират сами...
Като гледам, всичко това е било преди да навърша 12 г. После май се прехвърлих на реални мъже, с не много реални успехи в любовта, де

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 179
Как забравих - и свещеника от Птиците умират сами...
Като гледам, всичко това е било преди да навърша 12 г. После май се прехвърлих на реални мъже, с не много реални успехи в любовта, де

Ричард Чембърлейн ли се казваше актьора?

# 43
  • Мнения: 677
Как забравих - и свещеника от Птиците умират сами...
Като гледам, всичко това е било преди да навърша 12 г. После май се прехвърлих на реални мъже, с не много реални успехи в любовта, де

Ричард Чембърлейн ли се казваше актьора?

Да. Много сълзи се проляха, като се разбра, че е педал.

# 44
  • Мнения: 698
Била съм. И още съм - в образите на Хю Грант от Love Actually и Two Weeks Notice.... ехххххххх.......  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт