Ортопед в София?

  • 2 217
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 864
Ходихме в Горна Баня и съм много доволна!

# 16
  • Мнения: 653
И ние трябва да отидем на ортопед. Синът ми е с позиционно изкривяване на стъпалата (навътре). С масажи постигнахме успех и според педиатъра ни всичко е наред, но ни трябва специалист, който да ни каже дали нямаме нужда от ортопедични (гипсови) ботушки. Значи д-р Алексиев е добър. Предварително ли записвате час?


доколкото си спомням в Горна баня се ходи без предварително записан час, работят всеки ден понеделник-петък до обяд, мисля че до 14 часа
отиваш, записваш се на регистратурата и чакаш
два пъти сме ходили и двата пъти доста почакахме, имайте го предвид

# 17
  • София
  • Мнения: 2 686
От Драганов изобщо не съм доволна. Не забеляза вроденият дефект на сина ми. След това ходихме  при Стефан Стефанов в Горна баня и той само с един поглед установи дефекта.

# 18
  • Мнения: 133
Момичета, някакви координати (тефон или адрес) дали не може да дадете на клиниката в Горна баня, моля ви!   bouquet

# 19
  • Мнения: 867
д-р Алексиев в Горна Баня. Има сайт май че, пусни на търсачка.

# 20
# 21
  • Мнения: 133
синео4ка, много благодаря!!!

 newsm51

# 22
  • Мнения: 175
А в Горна Баня някой от детските ортопеди работи ли със Здравната каса или са само частни прегледи? И ако има такъв бихте ли ми дали някакви координати?

# 23
  • Мнения: 653
ако имаш направление, прегледът е безплатен, заплаща се прегледа на ехограф, който почти винаги правят
мисля че беше в порядъка на 12-20 лв, но не помня, съжалявам

# 24
  • Мнения: 175
А Алексиев дали работи с касата?

# 25
  • Мнения: 653
естествено, нали и той е в Горна баня
...
тук има всичко : http://orthomed.einet.bg/

# 26
  • Мнения: 344
Аз ходих при д-р  д-р Николай Драганов  в Военна Академия и останах очарована от него
И аз така.Препоръчвам го!

# 27
  • Мнения: 4 402
пробут Grinning

# 28
  • Мнения: 1 240
С две ръце за д-р Алексиев!!!

# 29
  • Мнения: 398
д-р Алексиев в Горна баня ,

ние ходихме и съм много доволна.Само ,че не сме ходили в кабинета му в Горна баня , а всяка събота той приема във Враца.

Общи условия

Активация на акаунт