ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 25 248
  • 328
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 211
Благодаря ви!Сега обаче предстои по-трудното-да си намеря работа! Praynig

# 46
  • Мнения: 2 567
За който се интересува от басейна в Ем. Станев:
Днеска ходих и най накрая успях да говоря с хората, които го стопанисват. Бяха много любезни и ме разведоха из него. Басейна е страхотен и съблекалните също. Всичко е ново и чисто.
Ще има тренировки, които доколкото разбирам ще са от 6 часа. Един от треньорите е треньорката на Бети от университета. Казва се Биляна и е страхотна. Нашата сиска от форума ми я препоръча, за което много и благодаря  Hug
Ако някой има желание за тренировки утре в 6 събират групите. Трябва обаче да се носи бележка от кожен лекар или от личния, че детето е здраво.

Дори, честито ти дипломиране   bouquet Дано бързо намериш работа  Peace

# 47
  • Мнения: 258
Благодаря ти Летисия за информацията.Утре в 6 ще дойдем и ние.

# 48
  • Мнения: 686
Здравейте!
И аз днес ходих до басейна в Емилян Станев.
Срещнах се с треньора Шатров,който е треньор на плувен клуб Етър.Също ме разведоха из басейна, наистина е страхотен.Той ми обясни,че той и Биляна са треньорите.Тренировките при него сигурно ще са от 7ч. вечерта,но не е сигурно.Още не са уточнили с Биляна кой от колко часа ще провежда тренировките.Или от 6 или от 7.Каза който желае при него във вторник в 7 часа на първа тренировка.
Заплащането в басейна на една тренировка е 1 левче.А за треньор на месец 15лв.Каза още че в началото ще започне с два пъти седмично и след няколко месеца ще станат по три пъти седмично.
 Това е от мен.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Дори, честито !!!   bouquet 
Колежка си вече Simple Smile
Пожелавам ти да си намериш хубава работа Simple Smile

# 50
  • Мнения: 5 362
Благодаря ви!Сега обаче предстои по-трудното-да си намеря работа! Praynig
Дори,каква специалност си?

# 51
  • Мнения: 683
Честито на Дори!   bouquet
Дори,каква специалност си?
Все някой може  да знае нещо... Peace

Момичета има въпроси   Confused.
Сигурно се е коментирало из темите Embarassed, ама кой лекар е хомеопат в Търново /и ако може някакви координати...къде се намира кабинета или нещо подобно/?
И да запитам "плувците" за групита в "Ем. Станев" има ли възрастова граница и колко е тя /долна/?

# 52
  • Мнения: 2 567
Честито на Дори!   bouquet
Дори,каква специалност си?
Все някой може  да знае нещо... Peace

Момичета има въпроси   Confused.
Сигурно се е коментирало из темите Embarassed, ама кой лекар е хомеопат в Търново /и ако може някакви координати...къде се намира кабинета или нещо подобно/?
И да запитам "плувците" за групита в "Ем. Станев" има ли възрастова граница и колко е тя /долна/?

Ако става дума за твоето момиченце мисля, че е малко. Там треньорите са от плувния клуб и се занимават с големи деца. Дори с такива, които ходят на състезания.
Все пак ще попитам нашата треньорка, защото при нея съм виждала по мънички дечица, но те първо бяха с родителите си в басейна, докато свикнат.

# 53
  • Мнения: 2 567
abcxyz, тъкмо се връщаме от тренировка. Питах треньорката и тя ми каза, че малки деца не приемат. Детето трябва да може само да се преоблича и къпе, защото не пускат родителите в съблекалните.

Иначе цената е 20 лева на месец за треньор и още по 1 лев на всяко ходене.

# 54
  • Мнения: 211
Завърших информатика и за щастие веднага си намерих работа.Днес ми беше първия работен ден и се чувствам толкова изморена.
Не знам как се издържа на такова темпо-бях забравила какво е да си работещ човек и сега ми идва в повече.Но трябва да свикна!
Балгодаря ви, момичета:)!

# 55
  • Мнения: 500
Добро утро,момичета!
Дори,честита ти работа!Успех!

# 56
  • Мнения: 5 362
Завърших информатика и за щастие веднага си намерих работа.Днес ми беше първия работен ден и се чувствам толкова изморена.
Не знам как се издържа на такова темпо-бях забравила какво е да си работещ човек и сега ми идва в повече.Но трябва да свикна!
Балгодаря ви, момичета:)!
Ей Дори,супер новина Wink Дипломира се и веднага на работа!Браво Peace
Успех и от мен!
  bouquet

# 57
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен в новата ни темичка. Тед_ка   bouquet
Аз с това ревящо бебе нямам много време за форума  Sad Гадните колики дано скоро да отминат Praynig
За стачката- нашия батко е на градина в "Ив.Ботева" те не стачкуват само в понеделник не са ходили.
Честито дипломиране и нова работа на Дори! Успехи  Peace
Хубав ден на всички, ние бягаме навън, че грехота да пропуснем това слънчице днес  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 683
Завърших информатика и за щастие веднага си намерих работа.Днес ми беше първия работен ден и се чувствам толкова изморена.
А каква работа? Thinking

Лети, много ти благодаря!   bouquet Да, за голямата ми дъщеря сатава дума и се чудех дали е малка. А Ем. Станев ми е много удобно...а аз съм като камък във водатаи ми се иска децата ми да не са така...та за това питах. Може би ще изчакам още някоя година...

# 59
  • Мнения: 927
Цитат
Сигурно се е коментирало из темите , ама кой лекар е хомеопат в Търново /и ако може някакви координати...къде се намира кабинета или нещо подобно/?
Знам, че имаше някой с лошо впечатление от хомеопата, който ще ти предложа, но аз лично съм с две ръце за него. Това е д-р Георги Хаджиев, кабинета му е на ул. "Ангел Каралийчев"4.
Малкия ми се е разболявал 3 пъти и благодарение на него и хомеопатията Тарик не е пил антибиотици и е изкарвал тези болести много леко ( в сравнение с връстниците му ,които са боледували от същото). Сега го лекува от "лечението" на кожни лекари. Най- накрая му беше поставена правилна диагноза и да чукна на дърво само след 2-3 прием на назначеното от хомеопата лекарство състоянието на проблемната зона значително се подобри. Много по-спокойна съм да се доверя на него ,отколкото на който и да е друг лекар.
Ако те интересува нещо повече - питай  Hug
Лека вечер!
Дори 28, честито дипломиране и нова работа!!

Общи условия

Активация на акаунт