ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 25 270
  • 328
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 546
Честита годишнина, Mirkata!
Обичайте се много и бъдете щастливи!  bouquet

# 76
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Някой има ли впечатления от д-р Тошев от МЦ "Аура"? Препоръчаха ми да заведа бебка при него  newsm78 Благодаря предварително   bouquet


Има, да, имам добри впечатления, при него ходихме на профилактичен преглед, много сме доволни. Освен това ми е свекър  Grinning. Ако ти трябва повече информация, питай. Не съм си трошила нищо, че да имам лични впечатления от уменията му, но май хората са доволни, а и е много добър човек. Ето, похвалих го Mr. Green.

# 77
  • Мнения: 211
Момичета, черпя ви виртуално за Рожденият ден на дъщеря ми-става на 5г.  ura dance  party023

# 78
  • Мнения: 3 026
Честита ти рожденничка Дори, да ти е жива и здрава и да ти носи много радост и любов. Приятно изкарване на рождения ден.   bouquet

# 79
  • Мнения: 195
Добро утро!
Дори, да ти е жива и здрава момата, да расте и хубавее     bouquet
Опа, то добър ден станало Simple Smile

# 80
  • Мнения: 5 362
Мире   bouquet  Hug

Дори,честита ти рожденничка!Да ти е жива и здрава малката Вики,да расте все така умна и красива!  smile3510

# 81
  • Мнения: 683
Честита рожденичка, Дори! Да расте здрава и послушна и много да те радва!
 newsm51
Мирката, честита ви годишнина! Много любов и разбирателство в къщи!  Kissing Heart

Петето, честити рожби, мила! Да ти донесат безброй щастливи мигове!
 newsm04
Извинявайте, че влизам в темата ви, но търся добър ортопед в Търново за детето. Знаете ли за някой?
Д-р Антонов, преглежда в МЦ" Аура" Peace

И аз съм много доволна от д-р Антонов. За другия лично аз не съм чувала.

Можете ли да ми препоръчате стъклар
"Къдреви" - в старото военно у-ще.
По рампата на складовете до млякото също има.
И от двете фирми съм доволна.

Да, и аз съм ползвала услугите им. Peace Нямам оплаквания.

# 82
  • Мнения: 873
много се радвам,че с Лили вече сме отбелязани тук Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 2 104
Здравейте момичета,
от др седмица предстои сина ми да тръгне на ясла-на Триъгълника,м/у двете детски градини.Имам молба към вас ,ако децата ви ходят/или са били/ в същата ясла,или имате близки и можете да ми дадете някакво инфо относно отношението към децата,ще съм много благодарна!  може и на лични bouquet

# 84
  • Мнения: 1 028
Ирина,аз понеже имах база за сравнение между две ясли и за мен тази"Пролет" е смотана,макар че ми е по-близо и по-удобна,но един месец я посещавахме,бях махнала памперса и малката си казва когато има някаква нужда,и изведнъж по 4 чифта напикани гащи почти всеки ден,в другата ясла и вкъщи такова нещо не се е случвало,гледам менюто им за седмицата-"супа фиде",и др. под. извращения,децата имат няколко играчки на кръст-едно шише от шампоан на"Ейвън" и няколко глави на кукли,без да преувеличавам.Сегашата и ясла е на светлинни години от тази,това си е мое мнение и не ангажирам никого с него. Grinning

# 85
  • Мнения: 2 104
Папитууу,мн ти благодаря Hug ,че  се включи толкова бързо,защото имам още малко време да реша,мислех в понеделник да правим изсл. Абе знам си аз,че ще има Sick #2gunfire А директорката ми обяснява,че били базова ясла,и всичко се прави като по учебник,а аз не попитах да влезна в групата да видя какво е,иначе децата бяха навън,играеха по игрушките,и видях от едната група се катерят по разни счупени железа,а персонала -3 жени,си седеше на пейките Shocked
Имам малко време да реша,дали да рискувам да го пусна и да остана разочарована,или да се излагам и да кажа че се отказваме

# 86
  • Мнения: 5 362
mama irina,
по-важно е според мен на кои лелки ще попадне детето ти,как ще го гледат.
Ние явно сме попаднали на свестни жени - в 5-та група е дъщеря ми,и жените,които ги гледат са страхотни.Нямам никакви оплаквания,напротив.Вярно,че от към играчки са малко "бедни" като цяло,но пък имат много други занимания там-рисуват,пеят,правят фигурки с пластелин,учат стихчета,танцуват,имат дори физическо Laughing Доби навици,за което аз се радвам.
Съгласна съм с Папито обаче.Имам познати,на които децата са там,но в др. групи,и те пък не са толкова очаровани като мен.
Ще получиш много и различни мнения,нормално е.Дори и да го пуснеш там на ясла,после ако не си доволна винаги можеш да го преместиш.А това,че се отказваш не е излагане-всеки сам си преценя и решава,така че да не ти пука особено Wink

# 87
  • Мнения: 2 104
Ted Ka,мн ти благодаря и на теб,и аз така си мисля,зависи какви ще са сестрите в групата,то си е до човек,до съвест , ако си има късмет може да е с дъщеричката ти в една група!Хайде,малко се поуспокоих,ще пиша какво е станало др седмица!
дано не ви досаждам,обаче нямам почти никакви познати тук и реших,че е най-добре с др майки да споделя!

# 88
  • Мнения: 500
Благодаря ви,момичета за пожеланията!  bouquet
ДОРИ,честита ти рожденничка!Да ти е жива и здрава и много да те радва!

# 89
  • Мнения: X
Здравейте,  Болярки!

Имам един въпрос към вас.
Дали някоя от вас може да ми каже има ли все още в Полтава сбирка всеки месец? Rolling Eyes
Една моя позната си е накупила такива красоти от такава сбирка, че нямам думи!Обичам среброто, а тя ми каза, че на тия сбирки имало страхотни неща от сребро.Искам да  посетя такава сбирка, но не знам дали все още ги има. Rolling Eyes
Много ще съм ви благодарна ако ми дадете информация, че не ми се пътува до В.Търново нахалост. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт