РУСЕнска есенна соната...

  • 11 540
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 035
Добър ви ден, госпои и госпоици  Mr. Green Ха честита нова тема!
Ха сега някой пък да каже дали има случайно телефон на 5та ясла  Hug
Имам, мойто дете е там Heart Eyes Сега приключват ремонта и скоро се очаква да открият нова група.
завеждащ ясла  84 13 92
домакин  84 13 93
А къде се намира тая 5-та ясла?

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Добър ви ден, госпои и госпоици  Mr. Green Ха честита нова тема!
Ха сега някой пък да каже дали има случайно телефон на 5та ясла  Hug

Имам, мойто дете е там Heart Eyes Сега приключват ремонта и скоро се очаква да открият нова група.

завеждащ ясла  84 13 92
домакин  84 13 93


Верно?  Hug Радвам се Simple Smile И Сашко ще тръгва от другата седмица. Вие къде се изместихте? Наблизо ли?  Телефон исках, за да питам кога ще го приемат, ама като ходих за храната питах и казаха да започваме с изследванията.

Val_stef, намира се в Цветница. Ако знаеш блока на Родопа, точно зад него е.

Mimet0, отзиви? В коя група е? При кого? Дай малко инфо  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 516
benip, и аз не съм от хубавите. затуй питам. Mr. Green
С пинсета много боли, бре!

# 18
  • Мнения: 3 214
Бързо ме осведомете:

Разгада ли се мистерията, та слушаме соната

или

Слушаме соната, разгадавайки мистерията

 newsm78

 Joy Май, май второто, поне за мен, де  Grinning

# 19
  • Мнения: 4 406
Бързо ме осведомете:

Разгада ли се мистерията, та слушаме соната

или

Слушаме соната, разгадавайки мистерията

 newsm78

 Joy Май, май второто, поне за мен, де  Grinning
тази история беше за предната тема  Embarassed... аз лично се добрах до истината, щото на бременна не се отказва ( даже и информация).

сега, като гледам как падат листата, ми става тъжно за отиващото си лято, при все, че ми е най- омразния сезон....

# 20
  • Мнения: 772
Здравейте и от мен в новата тема!
По едно време имаше мами за ранно сутрешно кафенце покрай университета или греша newsm78

# 21
  • Мнения: 2 035
Val_stef, намира се в Цветница. Ако знаеш блока на Родопа, точно зад него е.

Ясно...значи да не и се глася изобщо, далечко ми идва Grinning

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Здравейте и от мен в новата тема!
По едно време имаше мами за ранно сутрешно кафенце покрай университета или греша newsm78

Има, има.
Всяка сутрин.
Ще се радваме на нови попълнения  Hug

# 23
  • Мнения: 442
доне, май днес на гимнастика няма да идваме.
аз - много болен Sad. заразил компютър на работа - взели го на лечение. в момента пише от друг.
остава по телефона да се чуем.
има един колан за вас в нас.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 271
Aни е в 4та група. Сашко да не са го записали за новата? Иначе съм много доволна. Добре се отнасят към децата, ако са много изцапани дори ги къпят, занимават ги, Ани вече пее много песнички, не и се разбира много, ама поне мелодията уцелва Mr. Green Там се научи да се облича/съблича, сгъва си дрехите и то доста добре, вече се храни доста по-цивилизовано. Друго не се сещам newsm78
Абе важното е че отива с желание, даже сутрин като се разделяме и ми вика 'марш, мамо' Mr. Green Вечер като се прибере и започва подробно да разказва какво са яли, каква нова песничка са пяли...

val_stef не знам в кой район си, но само за инфо - зълва ми от чародейките си носеше и двете деца тука, големия е вече на градина, малкия и него го премести, но сега пак иска тук да го върне, че в новата ясла никак не е доволна.

# 25
  • Мнения: 280
Запис  Simple Smile
сега, като гледам как падат листата, ми става тъжно за отиващото си лято, при все, че ми е най- омразния сезон....

На мен ми е любим сезон лятото, ама с голямо нетърпение си чакам зимата тази година по изключение  Grinning и най вече декември.

А по повод мустака и аз подкрепям лентичките  Laughing

# 26
  • Мнения: 952
Здравейте и от мен в новата тема!
По едно време имаше мами за ранно сутрешно кафенце покрай университета или греша newsm78

Има, има.
Всяка сутрин.
Ще се радваме на нови попълнения  Hug

и къде точно пиете кафета? аз също мога да се включа, защото оставям малкия в 8-ма ясла а тя точно там Rolling Eyes

# 27
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Aни е в 4та група. Сашко да не са го записали за новата? Иначе съм много доволна. Добре се отнасят към децата, ако са много изцапани дори ги къпят, занимават ги, Ани вече пее много песнички, не и се разбира много, ама поне мелодията уцелва Mr. Green Там се научи да се облича/съблича, сгъва си дрехите и то доста добре, вече се храни доста по-цивилизовано. Друго не се сещам newsm78
Абе важното е че отива с желание, даже сутрин като се разделяме и ми вика 'марш, мамо' Mr. Green Вечер като се прибере и започва подробно да разказва какво са яли, каква нова песничка са пяли...

Надявам се да е в новата. Те затова чак сега го приемат. Вече почти са готови с ремонта.
Много ме успокояваш така. Дано наистина да е добре там. Нямам идея как ще свикне. Доста е глезен и все за мен да е залепен иска  Rolling Eyes Хем ми е много миличък  Heart Eyes хем искам малко по-самостоятелно да го дава... Дано да свикне бързо, че и работа си търся, да мога да започна по-скоро.  Praynig

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и къде точно пиете кафета? аз също мога да се включа, защото оставям малкия в 8-ма ясла а тя точно там Rolling Eyes

Фемили, Кенор...

# 29
  • Мнения: 1 942
Е как хубави, пък без мустак? Има ли мустак значи са страстни хубавиците  Mr. Green То е всеизвестно, че мъжете по-мустака си търсят избраници  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Зарежете лентичките, те премахват горния слой епителни клетки, че и следващия след него и в последствие ще се сдобиете с тъмни пигментни петна в тая област. За пример мога да дам себе си  Rolling Eyes

Фотоепилацията придава на мустака много приятен пухкав вид - демек нови изживявания при целуване    Joy

Общи условия

Активация на акаунт