ВАРНА - СПЕШНО НУЖДА ОТ КРЪВ!!!

  • 5 149
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Нямало проблем за хранителни добавки, ей сега питах. Освен да се занеса и аз натам... Стискайте палци, за пръв път ще ми бъде.

# 31
  • Мнения: 748
Саня с тебе сме и благодарим

# 32
  • Мнения: 1 187
И аз ще дам кръв. Утре късно ли ще е вече? От колко часа отваря сутрин? А днес до колко работят?

# 33
  • Мнения: 748
Казаха до 16 часа че работели, но не знам от колко отварят може би 7-8 ? Някой ако знае да каже Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 839
И monda се обади сега, че отива  Hug

# 35
  • Мнения: 6 039
да, мисля, че Моника вече  е дала, обади се на мен и мъжа ми
той обаче е преболедувал хепатит и не може повече да дарява
аз съм с много ниско кръвно и пия тая отрова Редуктил вече един месец

познавам Таня, работим заедно, прекрасен човек е. След катастрофата тя и детето са добре, но на всяка цена трябва да се помогне на съпруга й!!!

 Praynig Praynig Praynig

# 36
# 37
  • Мнения: 8 769
Моля се човекът да се оправи! Praynig
За съжаление съм с ниско кръвно и не мога да давам кръв. Но ще разпространя информацията.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Побут. Дано успеете да помогнете.  Praynig

# 39
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз съм във Варна но и аз не мога, пия хапчета...

# 40
  • Мнения: 11 747
Върнах се, дадох кръв и на мен ми беше за първи път.За колебаещите се да кажа,че никак не е страшно - нито боля,нито съм отпаднала все същото ми е като преди да дам.
От даването на кръв има полза и за даващия - правят пълни изследвания на всичко що може да се изследва - сестра ми е лаборант и от нея знам,че не щадят средства.Ако има нещо нередно после се обаждат по телефона,така че това си е вариант за безплатно изследване. PeaceТова го пиша,за да мотивирам евентуални кръводарители.
Лаборантките и лекарите в кръвния център са много любезни - така,че давайте!

# 41
  • Мнения: 11 747
Искам да добавя,че видях работното време и пише до 17h.
Забравих от колко започват сутринта,обаче...

# 42
  • Мнения: 13 512
pina, ти си дала малко преди мен, зна4и...Хубавото е, 4е след мен дойдоха още 5 4овека- навярно приятели на семейството и също дадоха кръв. Доколкото разбрах от Таня , оба4е , трябвало  много кръв. Не знам какво зна4и много , но  .... дано се намерят още хора да помогнат. Никак не е страшно, разбира се. За  6 мин. приклю4и вси4ко. Моля се Чавдар да се оправи бързо.

# 43
  • Мнения: 503
И аз съм с ниско кръвно, много съжалявам...Моля се човека да се оправи.

# 44
  • Мнения: 11 747
Дано са се събрали хора,че аз докато чаках бях сама.Е,аз попаднах и на почивка между 2-те смени...



не знам дали тук е мястото да разкажа,но на пейките пред кръвния център,докато чаках почивката стоеше една клошарка "охранявана " от 3-ма мъже.Единият дойде и ми предложи кръводарител срещу заплащане......

Общи условия

Активация на акаунт