29.09 - Среща на двойните (пък и тройни) бъдещи и настоящи мами!!!

  • 7 699
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 895
Ето ги снимките на Надето. В понеделник ще добавя там и моите Laughing Дано не съм объркала някой - имаше и две мами, които не познавам - едната със сигурност не е от форума, присъедини се в парка, но другата беше с две малки бебчета, има я на първата снимка, но не разбрах коя е Blush

# 106
  • Мнения: 1 069
Креми, как да кача и моите снимки? Те са мъничко, но да допълним...

Деси, удоволствието беше изцяло мое - Йоанката е страхотна, и ще бъде добра кака - да сте живи и здрави  bouquet

# 107
  • Мнения: 3 638
Снимките са стахотни! Комплименти на всички форумски мами за прекрасните дечица  Hug Ех, дано някой път и ние успеем да се присъединим на някоя близнашка среща!

# 108
  • Мнения: 30
Поздрави на всички за срещата!Беше много интересна и наистина се чувствахме като сред съмишленици!И аз се надявам да се виждаме по-често.Много сладуранчета на едно място,и много усмивки.Ще качим малко снимки.Ние не можахме да се подпишем в подписката,сигурно защото закъсняхме,а и бяхме спукали гума на колата и трябваше да тръгнем по бързо.Може би и друг път да подкрепим промените ,защото са за всички и са справедливи!Много Успехи!

# 109
  • Мнения: 2 950
Креми, снимките са много готини!  Hug

Нели,   bouquet

# 110
  • Мнения: 1 069
Аз пък не мога да разгледам на Надето снимките  newsm45

Не знам защо, но не ми ги показва - а моите ще ги кача по-късно, днес ще правим погачката на Стани и Любчи и сега се разсънвам с кафенце, че едвам гледам. Снощи до 12 часа месих погачката и я чаках да се опече и сега ми се спи като за световно. Привечер ще се включа и ще кача моите снимки.

# 111
# 112
  • Мнения: 649
Наде, много са готини снимките  bouquet.

# 113
  • Мнения: 3 336
Момичета, много хубави снимки сте направили, от тях разбрах какво е правил моя синковец, нали беше с баба си и нямах наблюдение Laughing То голяма гонитба е паднала около този паметник Joy

А на тази снимка така кръвнишки гледам оператора  Shocked - http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=23714&AlbumId=104088 Просто да ми се неначуди човек ooooh!

Креми, благодаря за това, че най-сетне ни организира Hug Надявам се вече по-честичко да си правим срещи Wink

# 114
  • Мнения: 1 069
 newsm45 Изобщо не мога да видя на Надето снимките, не знам - сигурно наистина доставчика ме е орязъл от нещо, но не мога да ги видя.

Може ли да ми ги пратите на майл - ndieva@abv.bg????????? Креми?

А ето ги и моите 5 снимки, аз мислех че мъжът ми повече е снимал, но.... подробности

http://family.webshots.com/album/560884256iAbqWA

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 21:55 от Nelly Dieva

# 115
  • Мнения: 983
Браво на нас Мами. И двете срещи са минали чудесно. Добре, че бяхме подготвени, че репортерите ще искат да изкарат срещата- протест. при нас се получи по същия начин. Даже се опитваха да ни убедят, че си е чист протест половин час, но ние не се дадохме. Така и не успях да гледам репортажа, но се надявам да са хванали идеята. Хайде дано другия път успеем една обща сбирка да направим.

# 116
  • София
  • Мнения: 6 595
Мацки, ето малко снимки и от нас. Отивам да ги слагам да спят, утре ще се включа по - подробно. Страхотни сте - целувам ви!  Hug

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177977

# 117
  • Мнения: 1 895
Много готини снимки - ама като се снимат хубави деца, така е Flutter
Аз се надявам утре да изтегля и кача моите. А ако времето се задържи хубаво и следващият месец можем да пробваме още една среща на слънчице Laughing

# 118
  • Мнения: 30
Момичета,качих едно албумче снимки в snimka.bg ,името на албума е"среща на близнаците на 29.09.2007" .

не са много качествени,но има и добри изгледи.Поздрави и много  Laughing

# 119
  • Мнения: 1 744
Нели, изпратих ти снимките. Peace

Общи условия

Активация на акаунт