Бебешки пюрета!

  • 6 578
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Като захранвах купувах на ХИП. Сега яде детска кухня и през почивните дни - Гербер. Peace

# 16
  • Мнения: 1 701
Гласувах с "други", защото купувам от всички изброени + почти всички, които има на пазара /зависи от съдържанието/.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 757
Хип, Гербер, Нестле, Бебивита, а понякога и Ганчев

# 18
  • Мнения: 2 936
гласувах эа "ХИП" , но съм давала и Гербер,Бебивита - по-рядко Семпер и Нестле!

# 19
  • Мнения: 1 092
захраних с Гербер,защото имат богат избор от еднокомпонентни пюрета Peace
сега купувам Ганчев  - малкия  ги харесва и ги хапва с удоволствие  bouquet

# 20
# 21
  • Мнения: 362
основно давам Ам Ам и на Мандев много ги харесва,незнам защо никъде не се коментират и включват в анкети-защото са български или защото не са от скъпите  newsm78незнам но аз съм доволна.Иначе съм давала Хип и Ганчев.Говоря за плодовите други още не съм давала

# 22
  • Мнения: 498
Ганчев,Гербер,Овко.Рядко взимам Хип защото са ми скъпи.
основно давам Ам Ам и на Мандев много ги харесва,незнам защо никъде не се коментират и включват в анкети-защото са български или защото не са от скъпите  newsm78незнам но аз съм доволна.Иначе съм давала Хип и Ганчев.Говоря за плодовите други още не съм давала
А пък АМ АМ много искам да ги пробвам,но никъде не съм срещала.Или не съм гледала хубаво! Embarassed

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
От месец насам не съм купувала,но започнах със Сънвал и Хип,преминахме  на Нестле и като поотрасна/след 1г и 2-3 месеца/ продължих с Ганчев.

# 24
  • Мнения: 492
Опитваме всякакви, защото рядко нещо ни харесва. Засега сме взимали на Хип, Hello, Ам-Ам, Ганчев, Гербер и Овко.

# 25
  • Мнения: 1 672
Ганчев
бебка ги харесва

# 26
# 27
  • Мнения: 4 621
Купувах предимно Hipp Peace

# 28
  • Мнения: 781
Най- вече купувам Ам-ам, но не знам защо трудно се намират, особено зеленчуковите. Ганчев купувам, но беб не ги харесва изобщо и често отиват в мивката Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 3 271
Купувах тези , които ядеше Малчо - на Ганчев и Ам-ам , на Хип не ги понасяше, плюеше ги.

Общи условия

Активация на акаунт