Късно ли е на 32?

  • 11 924
  • 178
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Не е късно.

# 136
  • Мнения: 738
Майка ми роди сестра ми на 38, нямаше никакви проблеми, лека бременност, малко трудно раждане, ама това се случва и при младите. Сега си имам 10-годишна сестричка и е супер весело Peace

# 137
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Преди 7 месеца, когато аз раждах, лежах с още 3 жени - двете бяха на 36, а третата на 40 някъде... с първи деца всичките  Peace Изобщо не  е късно !

# 138
  • Мнения: 6 167
Късно ли е, според вас, за раждане на първо дете на 32 години?

Ще обясня защо питам по-късно, искам да прочета обективните ви отговори. Ако посочите и аргументи, ще съм благодарна.



разбира се, че не.
да не сме на село.

# 139
# 140
  • Мнения: 1 942
Да е късно ли? Нивгаш  Naughty Истинско удоволствие е да си гледаш детето и да знаеш, че не си изпуснал нищо от младежките си години  Peace Спокойно и дерзай смело за мечтите си  Hug

# 141
  • Мнения: 3 830
Чудесна възраст за първо бебче!!!

# 142
  • Мнения: 852
Не! Peace    Peace   Peace

# 143
  • Мнения: 2 617
Преди месец родих, през декември ставам на 34, а само преди по-малко от година не съм и мислела скоро да имам деца.
имам позната, която роди трето дете на 42, изглежда и е повече от страхотно  Peace

# 144
  • Мнения: 289
Айде и аз!
Родих първото си дете на почти 35. Сега съм на почти 40 /олииии, колко ужасно звучи/, и започваме да работим за второ.
По отношение на гледането - незнам как е да гледаш дете на по-млади години, но на мен изобщо не ми беше трудно, даже изобщо не ми се ходеше по гости, вечерни излизания и т.н. Вече бях изживяла много от тези удоволствия и тогава "различното" преживяване беше да съм с бебето си.

# 145
  • Мнения: 248
Първото си дете родих на 21, а второто на 35. Мисля, че въобще не е късно.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 815
Мисля, че не е късно. Поне според моите разбирания, това е подходяща възраст. Разбира се, всеки има собствени разбирания. Майка ми ме е радила на 31.

# 147
  • Мнения: 141
както ве4е ти казах,на тази възраст вси4ко е осмислено-само ще добавя,4е първото си дете го родих на 19г.-маи4инските ми 4увства бяха нулеви.няма да забравя как я кърмя на 08.12. и пла4а,защото не мога да отида да празнувам с колегите си празника-идиотска история.затова реших,4е второ дете ще имам,когато много го поискам и се по4увствам готова за това.е,сега съм на 37,а второто ми дете/живот и здраве/ ще се роди,когато ве4е съм на 38г.така 4е никога не е късно-стига да го искаш

# 148
  • Мнения: 3 268
И моето второ майчинство,което беше на 37 години беше много по-щастливо и осмислено от първото.Бях много по-спокойна.

# 149
  • Мнения: 14 133
Късно ли е, според вас, за раждане на първо дете на 32 години?

Асолютно, не. Аз родих първото си дете на 33г.

Общи условия

Активация на акаунт