Боледуваха ли децата ви, когато тръгнаха на ясла и колко време?

  • 4 706
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Моята боледуваше непрекъснато в яслата.
За три месеца е ходила не повече от две седмици  Confused
Последствията не си струваха пускането  Tired
Градината е друго.

# 16
  • Мнения: 2 907
Ох, като ви чете човек, да го е страх да направи такава стъпка. Аз точно заради тази обмяна на бацили не си давам детето на ясла  Confused

# 17
  • Мнения: 1 883
Всичко е много индивидуално .Голямата ми щерка се " спукваше " да боледува , а малката не / да чукам на дърво/

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не.
Не е боледувала въобще.
Беше най-леко облеченото дете в групата.

# 19
  • Мнения: 753
Не.
Не е боледувала въобще.
Беше най-леко облеченото дете в групата.
племенника ми беше така..все питах сестра ми , абе това дете като го вземам само то 'голо',....на 7 е в момента, все още не е пил антибиотик и тръгнал на ясла на 1г.3м.

# 20
  • Мнения: 182
Здравейте и от мен. Аз пуснах момиченцето си на ясла на 2 години. До този момент не беше боледувала въобще. Но сега- вече 5 месеца ходи и ДОСТА често боледува. Почти непрекъснато е с хрема. Изкара 2 гнойни ангини, отит, червена ангина, бронхит. Почти всяка хрема завършва с кашлица. Ужас направо. Лекарите казват, че първите 6 месеца е така. Дано да се закрепи детенцето и болестите да се разредят и да бъдат без усложнения. Успех и много здраве на всички дечица!!!!

# 21
Не , не е боледувал иzобщо.  

# 22
  • Мнения: 3 500
Ми и аз знам, че първите няколко месеца е така. При нас вече минаха 5 месеца и това все още продължава. Кога ще му се види края?

# 23
  • Мнения: 3 886
Боледувал е но когато са били вканция тоест зимната   което означава че не е бил на детска  в детската не ми е боледувал а ходи от 2 годишен Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 397
Искам да ви кажа ,че имунитета се изгражда с години,а не за няколко месеца,тоест едва последната година минават малко по леко с болестите. Иначе голямата ми дъщеря освен редовните грипчета изкара почти всички болести в градината-като се почне от глисти и шарки ,та стигна и до вирусна бронхопневмония.Но е неизбежно и по-добре да се изкарат,когато са по-малки.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Всички деца са различни.Едни боледуват , други не. Да не те отчайвам сега сме вече трета група в градината и продължаваме да си боледуваме , въпреки усилията ми и многото изпити лекарства. Дано Вие не сте като нас и боледувате рядко. Peace

# 26
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Синът ни тръгна на ясла на година и 4 месеца. Ходи вече почти 6 м. за това време е отсъствал 5 пъти по 2-3 дни, от които два пъти беше с малко температура, веднъж с изприщено дупе и два пъти обринат от незнайно какво. Мисля, че мога да кажа, че не боледува много от както ходи на ясла.

# 27
  • Мнения: 523
Дани тръгна на 1 г. и 8 месеца, миналия септември. Сега вече почнахме 2-та "учебна година"
Боледувал ми за цялата година 3 пъти сериозно. Общо взето беше здрав, дано и тази зима е така Praynig

# 28
  • Мнения: 1 069
Големият тръгна на 2 год и ходи 6м. Не издържах повече. Уж да ми е по- лесно само с бебе в къщи, а то..., гледах си ги и двамата, при това болни.
Още първата седмица се разболя- първата гнойна ангина в живота му и първия антибиотик. Така и не направи две цели седмици без да се разболее. Схемата беше- 1 седмица на ясла, 2 седмици в къщи.

# 29
  • Мнения: 238
Моят син тръгна на 1 година и 5 месеца и за близо 2 години на ясла (вече е на ДГ) боледува 3 пъти сериозно - 2 пъти вируси по дихателните пътища с антибиотик и 1 път от онези гнусни стомашно чревни вируси, от който стигнахме до Инфекциозна Болница. Shocked
Да чукам на дърво леко се разминахме!  Peace
Аз съм на мнение, че детето трябва да си премине определен набор от болести за да си изгради имунитет и колкото по-рано толкова по-добре. Само че се разминахме с шарките - при цяла група болна  #Cussing out Та сега ще си треперим при всяко съобщение за карантина ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт