Предучилищници - набор 2001 (3-та тема)

  • 18 869
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Това за тестовете ни го казаха и на нас, даже ни ги показаха, и в средата на уч. година ще имат тест, освен в началото и края.

# 211
  • Мнения: 647
Учителките от нашата детска градина излизат в безсрочна стачка ooooh!Нямам идея как ще се справя.
Всъщност колко от детските градини стачкуват?

# 212
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Учителките от нашата детска градина излизат в безсрочна стачка ooooh!Нямам идея как ще се справя.
Всъщност колко от детските градини стачкуват?

И нашите от сряда. Направо уцелих бинго, че тази година съм си вкъщи. Утре ни е родителската среща.

# 213
  • Мнения: 109
здравейте отново....
Моята Ели няма да я мине без антибиотик- правихме изследвания и се оказа висока утайка,демек има нещо в детенцето дето не се е повлияло от вси4ко,дето пи досега.утре сме при докторката...
аз да питам майки от Варна за училища- СВ.Кирил и Методий беше моето,но сега чувам и виждам страшни неща....а мнение за бившето В.Друмев?????4е и занималня ще търся в района...леле малеее

# 214
  • Мнения: 842
Учителките от нашата детска градина излизат в безсрочна стачка ooooh!Нямам идея как ще се справя.
Всъщност колко от детските градини стачкуват?

Нашите стачкуваха само два дни, слава Богу. Иначе след месец и половина лятна ваканция, един месец стачка щеше да ми дойде малко в повече  Crazy Да не говорми, че вкъщи не мога да го занимавам така, както в градината и прави само простотии. Макар че, да ви кажа днес доста се издразних. Отивам да взема Миро от детска и какво гледам - преподавателката седнала на едно столче си чете вестник, а децата насядали около телевизора и гледат "Сам вкъщи 2"   #Cussing out Не че имам нещо против филма, но все пак се предполага,че трябва да се занимават с нещо тези деца, а не да ми кесят пред телевизора.
Mery_red, дано Ели се оправи бързо  Hug

# 215
  • Мнения: 109
благодаря Pelf  bouquet-ще се оправи,като по4на антибиотика,но още седмица вкъщи и пак изследвания   costumed050и после 4ак на градина,а губи от материала и ме е яд,4е наистина прави глупости,особено като се занимавам с малкото....как ще я караме догодина не знам,,...   supermama

# 216
  • Мнения: 638
Нашата детска градина стачкува вече трета седмица. Не зная нито по кои учебници ще учат (вече се питам с тази стачка ще учат ли изобщо?), нито сме имали родителска среща. Градината работи само една седмица след двумесечната си ваканция и после започна стачката. Вече почвам много да се ядосвам, защото само я прехвърляме Криси от роднина на роднина, на детегледачка, водя я с мен на работа и така трети месец! Не зная кой прав и кой крив в отношенията учители-министерство, но едно е сигурно, че потърпевши са децата ни.

# 217
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И аз нямам идея по каква система ще работим.Градината ни вече не стачкува и очаквам скоро да направят родителска среща. Peace

# 218
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Нашите от днес стачкуват  Twisted Evil . Вчера ни беше род. среща. Ще учиме по програмата на Просвета+2 тетрадки на Моливко по бълг. език и математика, които ще си платиме. Това е по наше желание, но наистина, като ни ги дадоха да ги разгледаме, са по-интересни за децата. От общината им е много сложно за изчисление, ако не е целия комплект на едно издателство. Ще събираме по 20лв за тях+фулмастри,блокове за рисуване и т.н. ТънканА в сравнение с друга година. От играчки нямат нужда. За 3 години сме купили за 10г напред.  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 842
Не зная кой прав и кой крив в отношенията учители-министерство, но едно е сигурно, че потърпевши са децата ни.

  202uu

# 220
  • Мнения: 842
Добро утро!!!
Искам да ви питам тренират ли нещо децата ви? Много искам да запиша Миро на някакъв вид спорт, но не знам какъв и най-вече къде. В нашия квартал има само айкидо, но не ми харесва мястото, където се провеждат тренировките (в гадното мръсно мазе на читалището  Sick) Иска ми се да го запиша на плуване, но не знам къде взимат толкова малки деца. Някой да знае къде има  плуване за деца в районите Левски, Дружба и Подуяне?

# 221
  • Мнения: 2 829
в Дружба нали има плувен комплекс-цска-май Беше
пробвай там,питай,моята дъщеричка ходи на плуване,не са толкова малки вече Wink

# 222
  • София
  • Мнения: 11 134
в Дружба нали има плувен комплекс-цска-май Беше
пробвай там,питай,моята дъщеричка ходи на плуване,не са толкова малки вече Wink

Закрития басейн на ЦСКА не работи.
В този район - Левски, Дружба и Подуяне няма басейни за съжаление.
И аз съм решила да водя моя юнак на плуване, спрях се на басейн Диана, даже ходих да го видя, видях дребосъците как плуват. Треньорката е младо момиче.
Чакам стачката да свърши за да започне да тренира, че сега е командирован с баба си в прованса.  Wink

# 223
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
От понеделник и училище на Слав ще стачкува.  SadВече втора година той тренира ски алпийски дисциплини,и аз исках да го запиша на плуване,но тук в провинцията няма закрит басейн.

# 224
  • Мнения: 842
И аз съм решила да водя моя юнак на плуване, спрях се на басейн Диана, даже ходих да го видя, видях дребосъците как плуват. Треньорката е младо момиче.

Къде се намира този басейн?

Общи условия

Активация на акаунт