5 хранения от кога?

  • 1 401
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Moqta Ema e na 5 meseca ,a ot 4-iq zapochna da se hrani po 4 puti na den i mislq che i haresva

Моята Ема е на 5 месеца, а от 4-ия започна да се храни по 4 пъти на ден е мисля че и харесва

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 19:41 от Vivi

# 16
nellynelly, a koga po4nahte na 5 hranenia? Ili o6te ot na4aloto ya svikna na 5 hranenia?

nellynelly, a гога почнахте на 5 хранения? Или още от началото я свикна на 5 хранения?

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 19:42 от Vivi

# 17
  • Мнения: 8 999
Зависи от нуждите и апетита на детето. Моята дъщеря на 6-7 месеца твърдо мина на 4 хранения.

# 18
  • Мнения: 328
Тя сама ми се отказа от 6 ядене и то изведнъж както правеше 7 и взе да и се преспива към 21 и станаха 5 щото в началото ни държеше до 4 сутринта и изведнъж взе да и се преспива по рано и порано и стана за 2-3дена да заспива в 9 а сега заспива към 11,но горе долу от 2-3 месец на молката си прави по 5 ядения през 3часа по 150мл АМ,но напоследък като почнах пюретата и нещо май много и стана и почна след сяко ядене да ми повръща и почнах да разреждам на 3 часа и половина а когото яде пюре защото го давам между храненията и давам на 4часа и вече не ми е повръщала е малко вмрънка но като си играеми и се успокоява и сега е на 4 ядения много рядко 5 ядения ако е станала рано де иначе става към 9часа и така. Hug

# 19
  • Мнения: 27 524
Не го мисли, детето само ще покаже и ще се откаже постепенно. Това е правилното  Peace

Общи условия

Активация на акаунт