въпрос за вземането на урина

  • 18 157
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
И аз използвах колектор, сутринта преди да го водя в поликлиниката.

# 16
  • Мнения: 753
Аз понеже не успях да се справя с колекторите Blush Сложих памуче сутринта и тръгнах към болницата. Точно преди влизането в лабораторията го изстисках и така
по същия начин

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
С колектора винаги съм успявала.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Голяма мъка беше това с вземането на урина. С колектора нищо не стана, пробвах да я изпишкам на гърне, но зверчето не искаше да седи в него и 1 минута, та накрая я дебнах 1 час с малка купа под дупето като се изпиша сложих урината в хладилник по съвет на педиатъра ми, а я заносех в лабораторията 2,3 часа по-късно.
Нищо и нямаше на урината, изследванията бяха добри.

# 19
  • Мнения: 344
Ние давахме два пъти урина.Единият път се изпишка сутринта в гърнето.После пресипахме в чашка и така.Обаче се оказа че има бактерии и затова трябваше да вземеме стерилна урина.Като стана малката й сложих пликчето и тя си свърши работата.После я пресипах в стерилно шишенце и веднага я занесох в поликлиниката.

# 20
  • Мнения: 3 214
Вече 5-6 пъти се налага да даваме урина по различни поводи. Понеже първия път излезе с белтък и бактерии, педиатърката ме посъветва - никакви памучета и колектори, защото не е реално изследването, т.е. възможно е да се завъдят бактерии - от памука ясно защо, а от колектора - ако стоял повече от 1 час също  newsm78 И така - всеки път я държа по голо дупе и я дебна със стерилната чашка  ooooh! Последния път, обаче, се изпиша чак след час и 45 минути, та и двете бяхме пред нервна криза - аз вторачена между краката й да не изпусна момента, а тя искаща да става и пълзи, а натисната до леглото  Mr. Green

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ние вече два пъти даваме урина и го правя горе долу 1 час преди да я занеса в болницата и не се е налагало повторно взимане заради тревожни резултати  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт