Survivor - Експедиция Робинзон

  • 15 126
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 738
Пу да е Маги Дерм Mr. Green

# 256
  • Мнения: 2 386
Хайде и аз да споделя, че познавам Дилян и съпругата му много добре .. Mr. Green

Момчето е симпатяга и никъде не е споменал, че е стоматолог.. Хм.

Има и още..  Mr. Green


П.С. Моля няклой да ми даде линк - искам да видя първото предаване или поне представянето им.. а с арена не мога от тук..

# 257
  • Мнения: 803
Момчето е симпатяга и никъде не е споменал, че е стоматолог..
Би трябвало да има още една изненада, но..времето ще покаже.

Аз доколкото схванах е футболен съдия, но родителите му са стоматолози. Не знам защо екипът на Сървайвър го нарочи и него за такъв newsm78

# 258
  • Мнения: 2 013
Всички упорито мълчат кой е победител, но жълтите издания пишат, че е Джина Стоева. Била си дошла с последната група. Както твърди рекламата - печели не най-подготвеният, а най-приспособимият.

# 259
  • Мнения: 2 386
О - той също е стоматолог ( надявам се, че това не е издаване на тайна).
Освен това е футболен съдия.

Както и да е...


Коя е Джина Стоева, какво е пяла?  Embarassed

# 260
  • Мнения: 9 095
тази вечер епизода ми хареса и то доста, само дето племето дето загуби с това поведение на всички да командват и да нареждат, близначката добре преположи че няма да изкарат много Peace

# 261
  • Мнения: 803
Нали уж още не се знае победителят? newsm78
Поне каквото помня от миналата година, гласовете се пазеха в някакъв сейф и след края на шоуто по ТВ имаше живо предаване.
Единственото, което чух е, че тази година борбата ще е само м/у двама финалисти. В първото издание май бяха останали повече хора на финала?! newsm78

# 262
  • Мнения: 503

Коя е Джина Стоева, какво е пяла?  Embarassed
Чалгаджийка е, но също така и бивша лекоатлетка, което значи, че е тренирана и има някои полезни качества.

# 263
# 264
  • Мнения: 15 764
А дали Slav4e_Av4e всъщност не е въпросната съпруга newsm78

Със сигурност не е. Аз също ги познавам и Станислав и жена му. Не знам кой е спечелил, но знам, че той е от финалистите  Mr. Green

# 265
  • Мнения: 9 095
да ви обадя най- новите клюки, на Ани Салич мъжа й, Бранко, щели да го махат, защото издал клюката кой печели Joy Joy Joy и Джина Стоева щяла да спечели накрая Joy Joy

# 266
  • Мнения: 738
да ви обадя най- новите клюки, на Ани Салич мъжа й, Бранко, щели да го махат, защото издал клюката кой печели Joy Joy Joy и Джина Стоева щяла да спечели накрая Joy Joy

Еее ама що каза сега Crossing Arms Сигурно ли е?

# 267
  • Мнения: 9 095
да ви обадя най- новите клюки, на Ани Салич мъжа й, Бранко, щели да го махат, защото издал клюката кой печели Joy Joy Joy и Джина Стоева щяла да спечели накрая Joy Joy

Еее ама що каза сега Crossing Arms Сигурно ли е?

не го вярвам преди да го видя Naughty жълти пусканици Mr. Green

# 268
  • Мнения: 738
да ви обадя най- новите клюки, на Ани Салич мъжа й, Бранко, щели да го махат, защото издал клюката кой печели Joy Joy Joy и Джина Стоева щяла да спечели накрая Joy Joy

Еее ама що каза сега Crossing Arms Сигурно ли е?

не го вярвам преди да го видя Naughty жълти пусканици Mr. Green

Само ме успокояваш нали Thinking Mr. Green

# 269
  • Мнения: 9 095
абе накрая ще видим ама все така става, затова са виновни екипите, откъде накъде ще свършат снимките 1 месец преди началото на играта Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт