Лекарите в ПАЗАРДЖИК - 2

  • 135 478
  • 597
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 938
Хей, Муцунка, недей така! Hug
Че то по тази логика мен отдавна да ме няма тук! Ама аз съм мазохист и твърдо стоя! Laughing Боря се с вятърни мелници също като Дон Кихот. Simple Smile И все си мисля, че от тези 19 000 души, които са чели темата, ако един поне ме е разбрал, аз ще съм доволна и щастлива! Peace
И Яна е права - поздравили са те и в твоята тема, която ти пусна преди да родиш. Влез и там! Hug
Целувки на двете принцеси и те чакаме пак тук! Hug
Ще се радвам, ако споделиш и как се справяте с кърменето?
Ако можем да помогнем с нещо - насреща сме! Hug Hug Hug

# 541
  • Мнения: 3 499
Извинявам се на всички! Явно нощното будуване вече ми се отразява

# 542
  • Мнения: 2 336
Моля,моля mutsunka  и в отделната ти тема съм писала и съм те поздравила  Thinking

# 543
  • Мнения: 1 938
Извинявам се на всички! Явно нощното будуване вече ми се отразява

 Hug

# 544
  • Мнения: 2 577
Извинявам се на всички! Явно нощното будуване вече ми се отразява
Peaceразбирам те

Не се пали толкова много, тук дебатите са често явление и не вредят особено на взаимоотношенията ни в реалния живот.

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 21:45 от Луда Яна

# 545
  • Мнения: 941
Чудих се дали в Пазарджишката или тук....да питам:

Та, искам да заведа 11годишната си дъщеря и двете племенници на АГ ехограф.

Желанието ми е подбудено, от една драма (не виждам как по друг начин да я нарека).
Днес разбрах, че на приятелката ми , нейната племенница, която е на 15 год. са и открили кисти в единя яйчник и недоразвите матка.
Установено е с ехограф, след оплакване на детето , че нещо с него не е наред.
Знаете, че на Никол цикъла и дойде тази година (още беше на 10г.  #2gunfire ) , а племениците са по-големи....та така, за свое успокоение...първо само на ехограф...после може и на обикновен гинекологичен преглед...

Та питанието ми е: къде в Пз на АГ ехограф, без да чакам пред вратата с три деца, може и платено, но искам всичките на куп да влезнем..даже и съм готова и аз да мина първа, за да видят, че не боли  Mr. Green

# 546
  • Мнения: 3 499
акушерския ехограф е като...... пластмасов полов орган и се изследва вътрешно с него. Препоръчвам ви нормален ехограф при д-р Павлова в частния й кабинет в Бялата къща при автогарата. На втория етаж е , където е лабораторията. Има координати  на вратата й - телефон и работно време. Хвалят я като добър диагностик. Аз съм била веднъж при нея, мисля , че си струва, а и е много спокойна, с приятен глас, добре ще е за децата

# 547
  • Мнения: 2 577
Ако става въпрос за деца - Павлова. Виждала съм много деца пред кабинета и с майките си. Наистина е добър диагностик.

# 548
  • Мнения: 941
Муцунка, под АГ ехограф имам предвид разбира се САМО естеството на прегледа (преглед на яйчници, матка..) ....защото ако кажа само ехограф, вече с него могат да се гледат и бъбреци и стомах и т.н.....
А съм наясно какво е вагинален ехограф   Embarassed  Даже повече отколкото ми се иска - Нали ходих на такъв в продължение на една година през две седмици...
Благодаря ти за инфото  bouquet
Значи тази Павлова, не седи там на кабинет, а само ако има предварително записване , така ли?
Мен ме устройва.... Thinking

# 549
  • Мнения: 2 577
Гери, сестра в кабинета на Павлова е  ак. Катя Антонова Laughing
Тя ще ти запише час веднага в Бялата къща и ще отидете с децата.
Вчера разбрах, че четвъртък преглежда след 17 часа. За други дни не питах.

# 550
  • Мнения: 941
КОлко е малък Пазарджик  Grinning

Тенкс за информацията - ще се възползвам  Peace

p.s.  а кога е следващата среща на бремелинките? и за какво говорихте на тази?

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 09:37 от mother-of-pearlS

# 551
  • Мнения: 2 577
Аз малко закъснях, но да кажа...
Ива ни беше донесла едни много интересни статии  и ни ги представи. Обсъждахме общо взето тези статии - дискусия. Ние бяхме в камерен състав.

Следващия път - сряда от 18 часа

После чак края на месеца.

# 552
  • Мнения: 1 938
Момичета,
Нелчо е родила тази нощ момче - Димитър, 3700гр, 53 см, с косичка!
 Родила го е нормално, при д-р Дулчева, в МБАЛ Пазарджик. Peace
Честито, Нелка!       bouquet  bouquet  bouquet

# 553
  • Мнения: 1 938
        На 05.11. (сряда), от 18.00 часа, на бул. "Ал. Стамболийски", в сградата за социални услуги, ще се проведе курс за бъдещи мами!
    Всички желаещи да заповядат!  Hug
    Вход - свободен!  Simple Smile     


 Hug Hug Hug

# 554
  • Мнения: 941
Да честитя и тук на Нели - да са живи и здрави и двамата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт