Ужасно ме боли зъб :( Това нормално ли е ?

  • 9 490
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Може от инвазията по човъркане да те наболява..
От това е  Peace
Ще мине....утре

# 16
  • Мнения: 5 462

усещанията за болка, момичето нищо
му нямало, а всъщност била с гранулом.
Арсена слезнал по каналите и станало
голяма беля. Като дошла на следващия
ден, виела от болка.Заболя ме в един
момент и тя ми каза, че спира и
ще го пломбира.
Тая така наречена стоматоложка , снимки не прави ли преди да започне да прави зъбите ???????Направо съм потресена .По добре иди на спешен ???Ако ти отмине отиди при тая утре и да ти направи зъба на ново както си му е реда .. първо снимка за да има представа какво аджеба трябва да направи .

# 17
  • Мнения: 4 390
Махни този Аулин, замени го с Нимезил /не сега, по принцип/. Пак е прахче като Аулина, но е по-изчистен и по-щадящ към черния дроб.

Иди на спешен, да види какво става.  Confused
И да ти минава бързо тази гадост! Hug

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох... Има няколко възможни причини да те боли чак толкова - не е нормално. Единия е да е пробит корена, ако стоматолога пробие корена боли зверски, дълго и тн. Другия - по вероятния, защото щеше да усетиш, затова те питах дали е било с упойка, е да не е изчистен като хората - да има гангрена, затворено е с пломбата, вътре се образува газ, който няма как да излезе и затова боли. Ако можеш махни пломбата, ако е това трябва да се оправи, това е основателна причина да те боли толкова...

# 19
  • Мнения: 524
Прахчетата "Аулин" се пият на 12 часа. Ако те не те обезболят - има нещо. Успех.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Заболяха ме останалите зъби, покрай темата. Кхъхъ. ooooh!
Джулиана, трябва да мислиш малко по-иначе, въпреки болката. За да се облекчи състоянието ти. На този етап болката е само в мислите ти, не в зъба. Стресирана си от първоначалното заболяване след пломбата. Вечер е, знаеш, че не можеш да разчиташ на същата зъболекарка, притесняваш се от последствията, ако е оставен болен зъба.. Най-доброто, което можеш да направиш за себе си, без повече лекарства: полегни или седни в приятно за теб помещение и място. Помисли си, че не усещаш болката, няма болка дори, нищо не усещаш, зъбът е добре, ще мине ей сега, лекарството действа, всичко ще е наред... Самовнушавай си. Опитай да контролираш дишането, да го успокояваш. Ако силно го поискаш, че успееш да се абстрахираш от болката и ще се усмихваш доволен.
Сабахлян, ако изпитваш съмнения и болежки - фащай пътя за зъбаря.

# 21
  • Мнения: 386
няма да седне да се чопли сама да си маха пломбата - сакън, не пипай сама, жено
отивай на зъболекар, ако още те боли
има вероятност да е невралгия някаква или да е венечна болката.
пробвай медитацията, а ако не проработи с едно такси и оп, на някой денонощен, ако е нетърпимо

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Мърморанке и аз си мисля, че е от газ в зъба.
нещо се получава следствие на налягането и
затова боли. Е, няма как ще ходя и това си е Sad
Момичета, благодаря ви от сърце, че сте така
съпричасни и отзивчиви   bouquet
Дано никога, никога да не ви боли зъб   Praynig

Краставице и това опитах, със самовнушението -  Naughty нъц
не стана нищо.
Сякаш сега понамаля малко  newsm78
Ха ха ха аз и да искам не мож махна таз пломба
- бая здрава е и най-много да си извадя целия зъб  Laughing

# 23
  • Мнения: 386
стискам палци  Heart Eyes baby_neutral

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Газ гангрената си е следствие на самата гангрена, просто няма къде да излезе... Затова ти казвам да опиташ да я махнеш, ако можеш.

# 25
  • Мнения: 2 792
 Ох, ама се извъдихте всички стоматолози.
  Джул ако не можеш да отидеш до някой денонощен, звънни поне по телефона (в денонщните) да се консултираш, до колко е нормално и нормално ли е въобще. Не стой така.

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз може да не разбирам кой знае колко от това, но майка ми разбира, повярвай ми, и говоря дума по дума каквото тя ми е казала да говоря.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
Ох, ама се извъдихте всички стоматолози.
  Джул ако не можеш да отидеш до някой денонощен, звънни поне по телефона (в денонщните) да се консултираш, до колко е нормално и нормално ли е въобще. Не стой така.
Кифле, зъбарката ми каза, че е нормално да ме наболява известно време,
но при мен изобщо не наболява ами направо си боли качествено.
Охххх добре че е форума да ме разсейва, че до сега не знам какво щях да направя.
Между другото не ви споменах, че имам уплах  от денонощни кабинети - на 2 пъти ми се е случвало и няма да ви казвам какви поразии ми направиха и колко пари ми взеха, та смятам да устискам до утре ако не умра все пак  Rolling Eyes

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Качествено пломбиран зъб не е "нормално да те понаболява известно време".

# 29
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Дано мине, че да можеш да поспиш през нощта   Praynig

Аз много се извинявам, ама искам да се възползвам от темата и да питам нещо. В понеделник ми извадиха мъдрец, горен. Много трудно, час и половина, на амнайсет парчета. Все едно раждах  ooooh! Та да питам до кога не мога да се жабуря, да пия със сламка и т.н.? Нали по принцип не трябва да се яде там, да се всмуква, жабури, пуши и т.н. До кога тези забрани? Да ям скоро на тази страна няма да посмея ама другите неща?  newsm78 Мерси предварително ако някой ме просветли    bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт