вие ми се свят

  • 1 767
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз също мисля, че е от кръвното. При ниско кръвно се оросяват с кръв първо най-важните органи - сърце, дробове. Съответно мозъкът страда. На мен ми се случва доста често и без да съм бременна. Мразя го това ниско кръвно вече.

# 16
  • Мнения: 3 621
и на мене ми се случва редовно , това ниско кръвно много ме тормози

# 17
  • Мнения: 683
Не е от кръвното. Аз съм с ниско кръвно, но когато световъртежите започнаха бях в 8-я месец, много е гадно, но кръвното ми не падаше. Досторът ми обясни, че е от не добро оросяване на мозъка, особено ако бебо притиска някой кръвоносен съд. След раждането ми се случи веднъж, много силно и после изчезна.
Това, че епидуралната упойка сваляла кръвното са пълни глупости, моето секцио беше с епидурална и дори глава не ме болеше после, чувствах се отлично и кръвното ми беше нормално.

# 18
  • Мнения: 474
Химоглобина ми беше 100 преди 2 - 3 седмици.Може и да е от него.Макар, че пия Малтофер , но по 1 на ден, вероятно дозата е малка.
Нисък е и хемоглобина и дозата, която пиеш. Консултирай се с гинеколога си за коригиране на дозата.... Имай в предвид, че хемоглобина тепърва ще се понижава, бебо ще си иска своето  Wink Приемай по-силна храна - черен дроб /въпреки че от него можеш да се запечеш/, червени плодове и зеленчуци.....аааа, коприва също /само че по това време  от къде  Confused..../

# 19
  • Мнения: 521
и на мен ми се е случвало много е стряскащо , по вероятно е да е от ниско отколкото от високо кръвно а и ти щом по принцип си с ниско най вероятно това е причината , лека бременност

Общи условия

Активация на акаунт