какви каши използвате?

  • 3 232
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Захраних с бананова на Хумана.
Сега давам Хумана, Фризокрем и Милупа.

# 16
  • Мнения: 1 672
благодаря ви на всички за отговорите

# 17
  • София
  • Мнения: 8 282
Ориз, царевица и тапиока на Милупа.
Давам основно само на Милупа кашите, най-добрите са  Peace
Взела съм и аз тази каша но още не сме я почнали.
Всъщност някой имали представа какво е тапиока?

Блонди, опитай ябълковата на Хумана - аз бих я яла с удоволствие
Аз от детството си спомнях банановата, но след като опитах ябълката си промених мнението.

Всъщност с тази захраних и двете си деца.(ориз+царевица+ябълка)

# 18
  • Мнения: 3 334
първата беше на Фризокрема с царевица и ориз,но след това харесваше само на Хумана и тях съм взимала.

# 19
  • Мнения: 27 524
Всъщност някой имали представа какво е тапиока?
Блонди, опитай ябълковата на Хумана - аз бих я яла с удоволствие
Аз от детството си спомнях банановата, но след като опитах ябълката си промених мнението.

Тапиоката се приготвя от семената на маниоката. Това е тропически храст от Бразилия. Съдържа скорбяла в кореновите си грудки. Тази скорбяла ползват и Милупа за всичките си млека.
Аз такива каши не ям, мерси за препоръката, но ще се въздържа  Grinning

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Първата беше бананова на Слънчо

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Захраних с  бананова на Слънчо.После прасковена и други,които не съдържат глутен.

# 22
  • Мнения: 8 917
Давах само Милупа Peace

# 23
Давам само на Хумана засега Peace

# 24
  • Мнения: 503
Захраних с оризова,безмлечна на Милупа Wink

# 25
  • Мнения: 1 217
Захраних с бананова на СЛънчо.
Сега давам Фризокрем,Хумана и Блевит ,а и Беби.
Най-обича Фризокрема и сега му стана любима на Блевит с портокали.
Омита я за нула време.

# 26
  • Мнения: 9
Захраних с безмлечната оризова каша на Hipp,а сега моят бебок хапва кашите на Humana,Frisocrem и Milupa.

# 27
  • Мнения: 402
Ориз, царевица и тапиока на Милупа.
Давам основно само на Милупа кашите, най-добрите са  Peace
Малко късно се вкючвам към темата, но и аз се опитах да дам бананова каша на Милупа, но бебока хич не я хареса Sad. За сега съм се отказала от кашите. Ии аз мисля че на тази марка са едни от най-добрите продукти. Дано вашите деца ядат каша, пък аз сигурно ще пробвам някоя друга. Не ми се взимат кашите на Слънчо щото имат захар, но ако пък ги хареса, ще давам от време на време.

# 28
  • Мнения: 27 524
[и аз се опитах да дам бананова каша на Милупа, но бебока хич не я хареса Sad. За сега съм се отказала от кашите. Ии аз мисля че на тази марка са едни от най-добрите продукти. Дано вашите деца ядат каша, пък аз сигурно ще пробвам някоя друга. Не ми се взимат кашите на Слънчо щото имат захар, но ако пък ги хареса, ще давам от време на време.

Зависи на колко месеца е детето ти  какво е яло досега  Simple Smile

# 29
Нашата първа каша беше плодово-млчена инстантна на HIPP с круша,още я помня.Ние срещнахме голям проблем при кашите,всички инстантни каши или ги плюеше или ги повръщаше.Намерих спасение в кашите в бурканчета,тях много ги яде и не ги повръща.Даваме на нестле и хипп,много съм доволна,имат млечни,пълнозърнести и всякакви други кашички.Съветвам ви да даватя от тях.(не правя реклама,от тези съм най-доволна)

Общи условия

Активация на акаунт