Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 271
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 4 585
Като бях тийн, отдавна, паркур викахме на състезание с коне. Имеше разни препятствия, веднага след тях трап с вода пълен. Такива работи. Ингилизите бяха царе. Те на техния лов с коне и кучета редовно прескачат огради и живи плетове, въобще не бръснат кой имот на чий пер е.
В едната тема се разписах направо на мушамата на кухненската маса, малко преди да седне Реза да си пие кафето. Добре, че е пълнолуние, че кукнах в 3 часа.
Искам линк към другата.

# 1 126
# 1 127
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз пък онзи ден се скарах с един съсед за паркоместата. Понеже друг съсед ми беше спрял на моето място аз паркирах на мястото на въпросния. Той е шеф на една строителна фирма и е особено неуравновесен човек (Бу мисля, че се досеща кой е  Laughing)
Та слизам аз с двете деца да ходим на РД и той ме запушил. Започвам да оправям децата, но той ми крещи как съм имала вид на интелигентен човек, но всъщност съм се държала много просташки. Обяснявам аз, че паркинга е общински и ще си спирам където намеря място, но той крещейки ми казва, че нито съм му на годините, нито на образованието. Отговарям много спокойно, че за образованието мога да поспоря, а за годините е видно, а той ми крещи: Като си покажеш дипломата за висше образование, тогава ще разговаряш с мен  Rolling Eyes Брей, викам му аз, така ще говорите на хората, които кандидатстват за работа при вас, не на мен, но той продължава да крещи: От къде се взе, говедо, аз съм еди кой си  Joy Това за говедото го повтори доста пъти и определено беше в прединфарктно състояние човека. В същото време съседка от тяхния вход ми дудне: Спри се, ще стане страшно, спри се. Според мен се притесняваше, че наистина онзи ще получи удар, а най-хубавото беше, че аз дори не му повиших тон, което него наистина го вбеси. Децата гледаха доста стерео докато се развиваше действието, но аз накрая ги свалих от колата, качих ги на колата на майка ми, която по стечение на обстоятелствата беше пред нас и си заминах.

# 1 128
  • Мнения: 25 620
И като я отключи ще наруши авторитета на друг модератор...да речем.
Но наистина беше забавна, аз се сдържах, почти нищо не написах, момичето толкова си вярваше. Аз мисля, че все пак имаше руски корен, защото замлъкна и се обиди след като почнаха подмятанията по адрес на рускините. Пък и думите, които използваше и правописа...


Това за рускините беше предизвикано. Ксения започна да ги хвали какви страхотни домакини били в сравнение с българките, които според нея са абсолютни мърли и момичетата затова така скочиха.  Wink Mr. Green
Жалко, че я заключиха. Сутринта четох последните публикации и се смях с глас. Как не събудих домочадието, не знам.  Laughing

# 1 129
  • Мнения: 9 903
аз отдавна си мисля, че тази ксения не е истинска. тя няма нито една нормална тема. Беше овикала някаква жена в готварския ,че не дала точни мерки на манджата си. Плюс ечемикът, плюс 90 процента от постингите й.

# 1 130
  • Мнения: 3 405
Аз пък прочетох първия постинг + 2-3 след него и мнението на ДеЩоВиди, сигурно щото и аз съм като нея (ДеЩо)  Grinning

# 1 131
  • Мнения: 25 620
Оооо, прочетете всичко! Голям купон е темата.   Joy
А за Ксения, дано не е истинска. Защото, ако е, много жалко. Толкова комплексиран човек рядко се среща, дори и тук.
Но все си мисля, че някой нарочно си прави бъзици, описвайки се като най-перфектното същество на света.  Laughing

# 1 132
  • Мнения: 7 112
Стачката обърка хлапетата в блока. 3 броя от женската групировка (все дами-първолачки) са въоръжени с лъкове и стрели.  Crazy

# 1 133
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Като си покажеш дипломата за висше образование, тогава ще разговаряш с мен  Rolling Eyes ... От къде се взе, говедо, аз съм еди кой си  Joy
А, ми ти къде си тръгнала без диплома да говориш с г-н Н.? М? Не те разбирам...
А все пак - защо не го насоли? Заслужава си.

# 1 134
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Сега съм си я снимала дипломата, ако ми се наложи отново да комуникирам с него да съм подготвена.

# 1 135
  • Мнения: 293
Днес разбрах, че все пак няма да мра от рак, а вече си бях обмислила схемата - зарязвам всичко и всички, намирам си мега-свръх-турбо богат чичо, правя си пластична операция на цицата (планирах да омая такъв преди да я отрежат, де).
И като заминаваме с него за прелестно екзотично място, се виждаме в далечината, оградени със сърце.

Въх, не стана, обадих се на момчето, че  има още време, преди да го зарежа зарад чичото.

# 1 136
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Пфу, Чесън, стига бе. По-добре така.

# 1 137
  • Мнения: 2 792
 Споделям, че ето този Питър Пан е много хубав, вчера го гледахме за първи път и всички сме във възторг, сега пак съм го пуснала.
 Споделям, че чакам Звезден прах или както там го преведат с нетърпение, обожавам фентъзи филми, а този е с любим актьорски състав.
 

 Фроска, много е тъжно за момченцето, живота е пълен с гадни нелепости.

# 1 138
  • Мнения: 3 405
Чесън, кефя се на чувството ти за хумор  Hug
Аз оревах света преди време и такива картини рисуваше въображението ми, че по-добре да не разказвам  Sick
Наистина е по-добре така.

# 1 139
  • в Низината
  • Мнения: 705
Днес съм много, много щастлива! Така ми олекна, да знаете...

Общи условия

Активация на акаунт