Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 268
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 25 620
Гладна съм, а обедната ми почивка се отложи за неопределено време. От което още повече огладнях!  Crossing Arms

# 1 156
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Душата ми се вмириса на цигани.
Не ги знам от Марс ли са, но със сигурност не си дават никакъв труд да уцелят, га пикаят в тоалетната. С маман се евакуираме за тоалетни нужди в апартамента долу вече три дена, тук е неописуемо гнусно, въпреки всичкото чистене и постоянно обливане с доместос.

# 1 157
  • в Низината
  • Мнения: 705
Утре сутрин мъжът ми заминава за София, тази вечер ще закараме детето при майка ми и аз оставам сама утре и в събота...Почвам да се чудя какво ще правя толкова време.

# 1 158
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Вчера с Влади събрахме кестени и си ги донесохме в къщи. Голямо съкровище са. Владек си игра, игра, а тази сутрин замина с два кестена на ясла-по един във всяка ръка. Голяма работа са кестените. Днес май пак ще събираме.  Grinning

# 1 159
  • Мнения: 2 792


Кифле, така и не можах да харесам ПитърПановската история. Просто си имам няколко детски филмчета и истории, които не мога и не мога да харесам - Алиса и Мечо Пух също. Та по тази причина и децата ми горките не са им фенове(уж нищо не съм казвала).

Аз също! И Мери Попинз изобщо не харесах.  newsm78


Аз ги харесвам, всичките  Grinning

 Чесън и аз се вкарвам в такива филми понякога,  мазохистично извратено е да се централизираш спрямо света от време на време.
 А всъщност при единствената евентуална сериозна диагноза, която ми поставиха, последното, което ми мина през главата е да се погребвам, да ми се неначудиш, околните бяха по притеснени от мен.

# 1 160
  • Мнения: 2 212
Ох, и аз съм от клуба на никрофилите явно  Crazy Тук на работата предните дни изглеждах направо като рицаря на печалния образ и постоянно пускам гугъл за да търся причини за симптомите си...и един колега ме избъзика като каза - и кво гугъл ти препоръчва директно погребални агнеции ли  ooooh!

# 1 161
  • София
  • Мнения: 3 421
Разболявам се здраво, чудя се какво правя в офиса като имам бременна колежка , друга с малко дете и въобще защо е нужно да разболявам другите като нямам спешна работа. Предупредих ги да стоят далеч от мен.
Сега съм в моментна изолация и се дзверя в компютъра, а така ме боли главата и ми тежи на очите...ама какво друго да прави човек в офиса като му е зле - вкъщи поне ще полегнеш.

# 1 162
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825

нЕкрофили, молим Simple Smile

Онзи ден гледах късен спайс платинум, който ми преобърна представата за продуктите за салата. Защо, все пак, правят такива неща?!

# 1 163
  • Мнения: 2 212
 Embarassed Embarassed Embarassed Въх, благодаря госпойце. Забелязахте, че и с кръвообрАщението не съм много добре, ще ме прощавате  Blush

# 1 164
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Споко, естер, все пак си от Пловдив Mr. Green тук никрофилити са си в реда на нещата.

# 1 165
  • Мнения: 2 212
 Laughing Laughing Laughing чИ стИ и умница, как са сетихтИ само  Flutter

# 1 166
  • Мнения: 1 533
като се заговорихме за диагнози - преди мноого, много години, малко преди 2000 ходих на гинеколог. Прегледа ме, пребърка ме, постиска ми циците, писа някакви неща, черта, смята и каза че имам тумор в мозъка, голям като грахово зърно.  doh

Сега ми е смешно, но тогава откачих.

# 1 167
  • Мнения: 7 474
като се заговорихме за диагнози - преди мноого, много години, малко преди 2000 ходих на гинеколог. Прегледа ме, пребърка ме, постиска ми циците, писа някакви неща, черта, смята и каза че имам тумор в мозъка, голям като грахово зърно.  doh

Сега ми е смешно, но тогава откачих.

 #Crazy #Crazy

# 1 168
  • Мнения: 293
Леле, какъв ден! Току-що говорих с майка ми, и нейната диагноза се оказала погрешна, имала нещо си, което гугъл въобще не каза какво е, но било "нормално", шикалки.
Супер, начи.

естер, ако те тресе хипохондрия - моля да заповядаш на терапия при мен.

# 1 169
  • Мнения: 3 405
Стига ма, Калиноу, скенер на глава не ти ли правиха? Олеле, пази Боже  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт