Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 282
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 488
Върнах се.
Калине, ходих да преговарям с едни адвокати за един проект. Може да стане работата, ако обаче някои колеги си свършат тяхната преди това...
Благодаря за стискането на палци  Heart Eyes

И на мен ми е чаено времето, вече на 2 чая съм от сутринта. И си мечтая да стоя на топло вкъщи и да си чета или да гледам хубав филм.

Един въпрос за събуждане малко - бихте ли сменили града в който живеете? На мен нещо адски ми опротивя Пловдив...имам чувството, че няма никакъв потенциал вече този град. Та ми минават едни такива мисли през главата, все още съм в сферата на фантазиите обаче...

# 46
  • Мнения: 4 371
Току що ме сюрпризираха, че в понеделник градината няма да бачка - национална стачка Rolling Eyes

И един цитат на Буми от старата тема:
Цитат
във връзка с воденето на хлапетата, моят съпруг държи да вози детето до градината, която е на 100 !!!!! метра от входа , всяка сутрин... тъпо е, щото малкия може и сам да отиде. всъщност си мисля, че държи да го кара, за да ми вади душата, като стане 8 без 10 и още не сме пред асансьора... издевателство е това, нали???
Как сам, та той е само на три години?

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Току що ме сюрпризираха, че в понеделник градината няма да бачка - национална стачка Rolling Eyes
Ох, дано... тогава ще имам извинение да си кибича у дома. Не, че няма да работя от вкъщи, ама в това смотано време хич не ми се ходи на работа. Confused

# 48
  • Мнения: 4 371
Аз цяла седмица съм си у нас - малкия е болен. Не ми се искаше да нахалствам още един ден Confused
До гуша ми дойде от тая градина, да бяха стачкували лятото, когато бяха затворили за два месеца Tired

# 49
  • Мнения: 184
Мау, аз също съм поставена пред този труден въпрос - да си сменим ли града?
Споделям, че на мъжа ми му предложиха много добре платена работа във Варна и сега сме в чуденка.
Той там ще получава много добри пари, но аз не знам дали ще си намеря работа, а пък и децата.... Роднините и приятелите и те са тук, в София.
Уф! Споделих си, дано да ми олекне!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840
И моят син е болен.В понеделник го пуснах на тържеството съвсем здрав, в4 часа следобед ми се обадиха, чее вдигнал температура.И си го прибрах.
Градината в неговия случай е от време на време -за забавление и придобиване на навици за работа в колектив.

Ако разчитах на нея, за да работя спокойно, щях бая да се озоря като редова труженичка. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 405
Танич, във Варна има работа, дори на места има криза за персонал. А нови приятелства се създават. Децата пък са най-гъвкави, ще се приспособят.

# 52
  • Мнения: 2 897
Аз цяла седмица съм си у нас - малкия е болен. Не ми се искаше да нахалствам още един ден Confused
До гуша ми дойде от тая градина, да бяха стачкували лятото, когато бяха затворили за два месеца Tired

Дуци,в коя градина го водиш?

# 53
  • Мнения: 4 406
И един цитат на Буми от старата тема:
Цитат
във връзка с воденето на хлапетата, моят съпруг държи да вози детето до градината, която е на 100 !!!!! метра от входа , всяка сутрин... тъпо е, щото малкия може и сам да отиде. всъщност си мисля, че държи да го кара, за да ми вади душата, като стане 8 без 10 и още не сме пред асансьора... издевателство е това, нали???
Как сам, та той е само на три години?
идеята ми беше, че е буквално срещу входа ни, а мъжът ми сутрин държи да ни натовари в семейното возило, да измине тези 100 метра и да ни стовари с детето пред входа на градината... заради тази безмислена маневра сутрин ми вгорчава живота с постоянното АЙ- кане, да се приготвяме по- бързо.... защото той пък закъснява за работа... колко по- лесно е да си отива сам, а ние с дребния да излезем спокойно в 8.00 и 8.05 да сме в градината, и двамата весели...
не му увира главата на любимия, и това е...

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
И моята дребосъчка е болна. Два дни градина и на третия...

# 55
  • Мнения: 184
Споделям, че Анджелина ме окуражи и се обадих на мъжа ми да му кажа, че каквото и да реши, съм с него.
Той пък държи да го обсъдим и май никой от двамата няма пръв да каже АЙДЕ.
Трудно е да се смени местоживеенето. Кой каквото ще да си разправя. Само като си представя колко неща ще трябва да пренесем и ми настръхва косата.
Представете си само за миг, че ви предстои местене и ще видите за какво ви говоря.

# 56
  • Мнения: 7 837
Вчера официално ми бе съобщено, че Самуил е нечие гадже. Най-голямото момиченце в детската градина (почти на 4 г. е) го е взела под крилото си. Много прегръдки имаше на изпращане. А тази сутрин и целувки.

# 57
  • Мнения: 9 903
аз се местя два пъти годишно, туй не е проблем. Проблемът е интеграцията, но някои се внедряват бързо, други не толкова. На мен ми е кеф да се местя. живяла съм в пет града, два от тях ги повторих.
Танич, нещо отсъствието на мъжа ти не ти действа добре, вкарва те в едни съмнения за неща, дето не са страшни иначе.

# 58
  • Мнения: 3 405
Представете си само за миг, че ви предстои местене и ще видите за какво ви говоря.

Знам за какво говориш  Grinning Местила съм се сто пъти. Отначало имахме две чанти с багаж. Последно се пренесохме през юни -  с камион.

# 59
  • Мнения: 25 651
Аз такова... Да попитам.
Ако утрепя шефката днес, трябва ли да пропуша, за да ми дойде някоя от вас на свиждане в затвора?  newsm78
Тъй де, споделих!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт