Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 342
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 070
Нимфетка, точно за този гроздов сок говоря. Аз си изцеждам и вкъщи да си пия, когато имам грозде. Амо то зависи от гроздето, аз си похвалих нашенското.

Филма , за който говорите е добър, има и един друг, може да се каже и по-добър даже, но сега ще се изложа със заглавието - What the bleep или нещо подобно, трябва да се разровя из дисковете си. може и в колибка да го има. Гледали ли сте го? Също и Великата тайна на водата, не знам защо тези три филма при мен вървят ръка за ръка.

# 586
  • Мнения: 3 423
С удоволствие бих се изказала в темата
за столчетата, но госпожа Киса намери
за добре да ми натърти, че нямало тема,
неонодена от мене. Та ще си премълча.
Буболино, нищо не ви остава освен да си
купите ново столче, нови очила и нов джам.

# 587
  • Мнения: 2 070
Проверих.

What The Bleep Do We Know се казва филмчето. Силно препоръчвам, заедно с The Secret  и Великата тайна на водата.

# 588
  • Мнения: 2 792
 Споделям, че измислих страхотна тактика, дано проработи. Събрах всички разпилени стотинки, от рафтове и чашки в един панер, това докато подреждах, накрая привиках Димана и Момчил, преброихме ги, около 8 лева и нещо и им казах, че са си за мен, защото аз съм чистила, другия път като чистят те каквото си намерят ще е за тях. Ядосаха ме, цял ден си оправят стаята и бяха до никъде докато не ги строих.

# 589
  • Мнения: 3 835
Кифла, кога пак ще чистите? Цаня се за помощничка, ама каквото си намеря, е за мен.

# 590
  • Мнения: 2 792
Кифла, кога пак ще чистите? Цаня се за помощничка, ама каквото си намеря, е за мен.
   Не бързай да се само предлагаш, на дневен ред е банята...

# 591
  • Мнения: 677
Споделям, че никога не съм кесил у форома толкова дълго без да пиша. Надявам се да има доволни и да ме похвалят. Обикновенно ми казват - "на всяка манджа мерудия", а като не пиша никъде - похвала няма.

# 592
  • Мнения: 5 877
Споделям, че съм кански уморена.
Много работя, уф!
А не бях такова момиче.

# 593
  • Мнения: 2 070
Споделям, че никога не съм кесил у форома толкова дълго без да пиша. Надявам се да има доволни и да ме похвалят. Обикновенно ми казват - "на всяка манджа мерудия", а като не пиша никъде - похвала няма.

А що?
Скучно ти е?
Мързи те да пишеш?
Няма какво да кажеш?
Четеш нещо много интересно?
Не си в настроение?

# 594
  • Мнения: 3 423
Сопрано, как издържаш, бре, човек?
И какво правиш, като не пишеш?

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 23 805
Уф, така ме боли глава. Май от гузна съвест и от правене на туршия. Аз съм върл противник на правенето на буркани, но свекито прави по командата на сина си (моя мъж). И някак се почувствах задължена да и помогна. Обаче за последно правя такива глупости, моя мъж ако иска да яде домашни консерви да си ги прави той! За гузната съвест имам пусната тема. Комбинацията от двете ме съсипа, много ми е зле. Ill

# 596
  • Мнения: 7 837
Никой не ме хвали че пиша рядко... Никой не тъжи че не пиша често...
Май е време да си присаждам член.

# 597
  • Мнения: 677

А що? Няма къде и кво.
Скучно ти е? Във форума в момента - да.
Мързи те да пишеш? Шегуваш се, нали?!
Няма какво да кажеш? Пак се шегуваш...
Четеш нещо много интересно? По-скоро обратното, ако питаш за тук.
Не си в настроение? Винаги съм в настроение и никога нямам махмурлук.

# 598
  • Мнения: 5 877
Кейс, и аз така. Ай да страдаме съвместно.
Ако си присадиш член, може не само да страдаме.

# 599
  • Мнения: 677
Е за кво ви е тоя член?! Само проблеми, дискусии и деца създава. Вземете си на заем, по евтино ше ви излезе.

Общи условия

Активация на акаунт