Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 289
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 3 421
Споделям - днес отново съм вкъщи с три деца. Ако и утре се наложи вече ще ми дойде много. Как ли мама се е оправяла с трима ни...все повече започвам да се чудя? Освен това винаги е имала още хиляди допълнителни занимания и хобита, които не са били пряко свързани с нас и дома. newsm78

Честито на Димана! Да е жива и здрава!
И моят мъж днес е рожденник!

# 811
  • Мнения: 488
Естер, имаш нужда от споделяне с близък човек, който те разбира и подкрепя. Всички имаме такива моменти, важното е да успеем да ги преодоляваме, а това става с помощ в нужния момент.
Не крий нещата в себе си, защото се задълбочават и става по-зле!
Имам приятелка, която вече три години изпада в такива състояния, но много по-сериозни... хапчетата не помагат, само я държат на повърхността, но не е човекът, който беше. Сега се опитвам да я накарам да посети хомеопат, това според мен е единственото, което би и помогнало.

Ако нямаш компания за разходка в парка, свиркай  Simple Smile

# 812
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
  Естер,всяка емоция съществува благодарение на някаква причина и причината е,че тя винаги ни помага.Просто в момента не го виждаш.Но емоциите възникват,за да ни служат.
Обикновено гневът маскира страх;страхът маскира болка.За да преодолееш дадена емоция,означава да вникнеш в нея.
Съпротивата срещу емоцията прави нещата по лоши.Остави емоцията да набере сила и я освободи..-чрез плач,загуба на самообладание,треперене от страх-каквото ти помага.Добрата новина е ,че емоциите идват и си отиват.Всяка от тях има ритъм и най-добрият начин ,е да се навлезе в този ритъм..
За да не потънеш,яхаш гребена на вълната..

 

# 813
  • Мнения: 2 212
Мяу, благодаря ти, много си мила. Знам, че имам нужда да излея душата си, дори страха си от самия страх. И аз се плаша от себе си - не бях такава, сега от стрес си докарвам усещането за буца сигурно, оттам не смея да ям като хората, а оттам съвсем по-гадно се чувствам, започва да ме налага черногледство и си слагам все нелечими болести като диагноза...и хоп - порочният кръг се затваря. А преди всичко, знам, че аз самата съм си лекарството и все пак....

anhesa, права си, опитвам да стигна предела, но може би на милиметри от него се дръпвам, не бях такъв човек и от това се плаша, колко емоциите имат контрол над нас понякога или поне над мен.

# 814
  • Мнения: 6 993
Мъжът ми ми се е обадил през нощта. Въобще не си спомням да сме говорили Shocked, а той твърди, че сме, освен това разговорът в телефона е приет Crazy Какво ли съм дрънкала...Ужас.
Харесах си ново телефонче Simple Smile

# 815
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
Естер,решението да споделиш ,е първата крачка.

   Можеш да ми пишеш на лични Hug

# 816
  • Мнения: 7 114
Естер, до преди година и половина (в продължение на почти половин година) имах постоянна температура. Щом сложех термометър под мишницата и си я очаквах. Лекарката ми се видя в чудо - организъм здрав, температура налице и чувство на изтощение. Един ден си имах разпра с един алкохолик от блока. Вдигнах температура като по поръчка. Емоционалното напрежение си беше казало думата. Оттогава спрях да ползвам термометър. Знаех, че ще трябва да се преборя с емоционалното си състояние.
Поговори с източника на това ти състояние.  Peace

# 817
  • Мнения: 6 029
Споделям... нещо става с Бу....

Естер, ако имаш нужда да плачеш на нечие рамо... метафорично, насреща съм Hug

# 818
  • Мнения: 2 212
Благодаря на всички ви, много сте мили. Вчера съм направила 3 години Естер в бг-мамма, а изобщо не съм се усетила. Днес се чудех дали да споделя всичко това, не съжалявам, че го направих и знам, че тук има все още какво да намеря. Благодаря ви!

# 819
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Нищо ми няма, бре. Ей, да не се прекръсти човек.

Естер, не ги слушай. Нищо не помага така, както десетина добре подбрани шоколада. Пълно освинване без чувство на вина.

# 820
  • Мнения: 6 029
Ма много бързо стана от Чехличка на Калевричка.

Може и сладолед вместо шоколад Естер, аз го предпочитам.

# 821
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бу, не я зарибявай с шоколад. Аз, например, не обичам и се обривам от него.

# 822
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ти не, но тя - обича.
И аз обичам. Обезумяла съм от глад, ям бучки кафява захар, докъде я докарах от мързел да ида да си купя храна...  Tired

# 823
  • Мнения: 3 423
Личи си, че зодиите ви са калпави!
Естер, не ги слушай тия сбърканячки!
Наблегни на качествения секс! Там е
разковничето! Хомеопатски метод е!
Шоколади, чистене, говорене, какви
са тези пързалки, бре, женки, секс му
е майката! Сутрин, обед, вечер и нощем!
Леко си се сринала от безпътни мисли след
омагистряването, стресът си е казал думата.
Никакви хапчета не ти трябват да те сбъркат.
Слушай кака си.

Споделям ви, че моят син днес беше успокоен
с немски песни, да му се не начуди човек. Май
възпитателката е сладкопойна чучулига, щото
иначе не си обяснявам това чудо на чудесата.

Вчера тук беше 25 градуса, слънце, птички и
пчелички, днес вихри враждебные воют над нами.
И при вас ще дойде, не протърквайте ръце...

Хахахаха, Чехличке, кога ще шизофренясаш в цвичка?

# 824
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Права е Лиса... При секс се отделя толкова положителна енергия, че шоколадите ще станат на боза... Хубаво лекарство, мда.

Общи условия

Активация на акаунт