Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 422
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 423
Лиске, много хубава песен за лека нощ!  Simple Smile
аз+аз?
Вникна ли, а, вникна ли в текста?

# 766
  • Мнения: 765
Споделям , че днес ми е криво . Добре че мина този ден . Отивам да хвърлям разни вещи на боклука и чакам съседите да заспят , за да не ми досаждат с въпроси .
На който не му въврви във форума му върви в любовта .

# 767
  • Мнения: 1 533
На който не му въврви във форума му върви в любовта .

 Thinking Отивам да изпуша една цигара и да размишлявам.

# 768
  • Мнения: 3 423
Напоследък май много любовчии сме се извъдили.

# 769
  • Мнения: 765
На който не му въврви във форума му върви в любовта .

 Thinking Отивам да изпуша една цигара и да размишлявам.
И аз  Tired . Исках да ви успокоя , че е по добре да ви е скучно във форума , отколкото в живота , което е факт ,  но не ми се получи много . Както казах днес не ми е ден .

# 770
  • Мнения: 1 533
Барбаляче, имам страхотна новина за теб - денят свърши! Не бъди тъжна, сложи весел емотикон или ако те мързи, просто си лягай.

# 771
  • Мнения: 2 792
Споделям , че днес ми е криво . Добре че мина този ден . Отивам да хвърлям разни вещи на боклука и чакам съседите да заспят , за да не ми досаждат с въпроси .
На който не му въврви във форума му върви в любовта .
  Снимките на София са страхотни, сега ти е криво, след две години ще ти кеф да ги гледаш и ще ти е едно умилително, дори и от това, че ти е било криво, живота е много шантаво нещо.

 Споделям, че преди 9 години по това време раждах за първи път, все още в поносимия интервал на раждането, разхождах се в предродилна зала, защото "така трябва" за да се улесни раждането и изнервях целия персонал, които не беше свикнал разни жени с изтекли води да щъкат нагоре-надолу.
 Два-три часа по-късно се заклех, че никога повече няма да си причиня същото отново, което говори колко непостоянни сме жените в действителност.

# 772
  • Мнения: 765
Имам вещи за изхвърляне . Около 7 тежки чувала , кутии и т.н. Поне още 2  часа имам занимавка . Кофите са на около 300 метра . Трябва да се връщам поне 5 пъти . Чак след това денят ще свърши .
Имам едни ботуши , черни , гумени , стават за работа в градина , за риболов , за езда , за посрещане на ураган и за ходене в оборска тор  . Няма друг повод по който да използвам тези галоши . Никога не съм ги обувала и не знам защо ги притежавам . Обаче ми е мъчно да ги хвърля . Живота наистина е шантав , трябва да съм в тон .  Grinning

# 773
  • Мнения: 677
Споделям, че бях на парти на риалити предаване. Пих и заради вас. Партито свърши и се пренесохме да пием другаде. Избягах и сега съм тук. Но вие спите, самотата ме убива, дали да не си легна?

# 774
  • Мнения: 376
Каква самота с таз пяна глава  Joy 

# 775
  • Мнения: 25 911
Имам вещи за изхвърляне . Около 7 тежки чувала , кутии и т.н.

Ох! А аз си помислих, че ще изхвърляш нечий труп.  ooooh!  Mr. Green

Цитат на: барабалекс
Отивам да хвърлям разни вещи на боклука и чакам съседите да заспят , за да не ми досаждат с въпроси .


# 776
  • Мнения: 4 300
Споделям, че в служебната ми поща имаше 1101 мейла ooooh!. И това е цената за двуседмична почивка.
Захващам се за работа, колкото и да не ми се иска. А незнайно защо в главата ми звучи онази песен на Металика за проституката с малкото момиченце "....on the road again..here I am..".
Добре, че поне малкият звяр спи.

# 777
  • Мнения: 2 891
Мускулната треска - ден четвърти!

Започва да ми писва тази болка в бедрата. Заседя ли се някъде, повече от 5 мин. и после ходя като...  Whistling   Поне да беше по сексуални причини...

# 778
  • Мнения: 442
аз съм майка_зайка и съм сладкохолик. Sad
сподвелям, че съм зависима от шоколада и сладкишите. от снощи реших да спра сладкишите и вече не издържам. мъча се да мисля за топлата пилешка супа, която ме чака на обяд, а в главата ми само сладкиши се въртят. не съм сигурна, че ще се справя. първите дни ми е особено трудно.
някой с такъв проблем?

# 779
  • Мнения: 516
Споделям: Зверски се успах. Закъсняхме за градина, закъснях за  работа. И донът е сърдит за капак. Страхотно начало на деня, няма що!
Зайке, две сме, мама. Сигурно затова толкова те харесвам. Нали знаеш, краставите кучета се надушват.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт