как перете детските чорапки

  • 2 788
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Преди перях с Тайд , изпира доста добре , но откакто пробвах Sano не си помислям за друг прах.

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пера с един австрийски прах Вулкан, но и преди с Ариел също се изпираха добре. Но бялото го пера винаги на повече от 70 градуса, което мисля, че също има значение.
Бонукс не пере добре.

# 17
  • София
  • Мнения: 752
Аз ги накисвам за около половин час в топла вода с TEST , то е веро но доста добре премахва петна...

# 18
  • Мнения: 500
В пералнята!Като беше по-малка перях със Сано Максима,сега с Ариел.При това най-много  на 40 градуса.Пере праха,а не градуса! Peace

# 19
  • Мнения: 2 910
Пера с Тео бебе, някои чорапи не се изпират и затова се налага предварително насапунисване и триене преди да ги сложа в пералнята.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В пералнята!Като беше по-малка перях със Сано Максима,сега с Ариел.При това най-много  на 40 градуса.Пере праха,а не градуса! Peace
Не съм сигурна. Понякога ми се е случвало да забравя да увелича градуса при бялото и резултатът е плачевен.

# 21
  • Мнения: 2 494
С Персил-няма проблем, освен ако не са супер изцапани, тогава с обикновен сапун ги натърквам, не е толкова страшно, губя 1 минута, после в пералнята и няма проблем  Peace

За Сано максима съм чувала супер отзиви и смятам скоро да опитам!  Hug

# 22
  • Мнения: 1 006
В пералнята........все още не са супер мръсни Crazy но стават все по-черни, колкото повече расте детенце, така че ще следя темата и аз Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
В пералнята. Понякога и нейните чорапи не се изпират добре, но гледам по-често да й ги сменям и да купувам нови.

# 24
  • Мнения: 3 360
В пералнята LaughingЗасега нямаме сериозни замърсявания,но ще видим занапред как ще е  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
Аз пера с Тео бебе и ми изпира всички чорпи на дъщеря ми (и не само тях). В къщи ходи по чорапи и за ден-два стават доста черни, но праха винаги е изпирал.

Може би това е причината - два дни с едни чорапи - няма начин да не станат черни.
За последен път видях черни чорапи след екстремно планинско преживяване на съпруга ми.
В ежедневието ни чорапите не почерняват и съответно изпирането им не е проблем.

# 26
  • Мнения: 5 362
В пералнята.
И аз мисля,че е от праха.Пробвай да го смениш.

# 27
  • Мнения: 5 178
В пералнята, с прах Ариел, но не МЗим ..
Без проблем е. До сега само са ми останали едни петна от морков върху лигавник, но там май сока попи в пластовете на лигавника

# 28
  • Мнения: 2 936
само в пералнята  Peace с Персил течен или Ариел!

# 29
  • Мнения: 1 503
Въпрос към мамите перящи със Сано:
До сега съм прала дрехите на сина ми само със Сано(първо прахообразен,а последно с течен-първия каточели е по-добър newsm78)
Пише на опаровката по 50грама,но на мен ми се струва ,че мръснички чорапи не се изпират на 40 градуса добре.По колко прах слагате вие?И за двата вида прах(течен и гранулиран)
Съжалявам ,че използвам темата,а по въпроса:
пера първо със сапун тези чорапи,с които ходи вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт