HEROES - season2

  • 7 779
  • 138
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 663
А този с когото говореше на пристанището в началото на серията, е новият затворник в  Призън брейк.

# 46
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E06 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E06 - в DMCA-removal-from-Google

# 47
# 48
  • Мнения: 1 885
Излязоха ли суб за 7мия епизод...
оох, нямам търпение!

# 49
  • Мнения: 3 042
Още няма субтитри. Сега тъкмо си мислех да, че са готови и ще ги дръпна, а те в прогрес 7%  #Crazy #Crazy #Crazy #Cussing out
Чак утре ще трява да гледам, аз. Rolling Eyes

# 50
  • DE
  • Мнения: 521
Готови са вече субтитрите Peace

# 51
# 52
  • Мнения: 3 576
Много интересна започна да става последната серия.
И сега какво - тоя вирус ще мутира и ще зарази целия свят??
А този "белия" японец (забравих  му името, дето беше с Хиро в древна Япония) хубаво е неуязвим, ама как е доживял до 2007, безсмъртен ли е???

# 53
  • Мнения: 663
Явно е безсмъртен наистина, ама кой знае де как са го измислили сценаристите. Много беше интересна серията.

# 54
  • Мнения: 3 042
Да става доста интересно.

А този Адам,  както вече се нарича, нали има способност да се самолекува и регенерира, също като Клеър, за това явно е безсмъртен. Явно той стои в основата на всичко.
Когато даваха серията с участието на Кристен Бел, накрая тя се обади на баща си. Дали той не е нейният баща!!?? Thinking

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Много интересно взе да става. За това ми харесва този сериал-не цикли на едно място.

# 56
  • Spain
  • Мнения: 3 750
този сериал продължава да ме изненадва приятно и все по приятно - то4но си милси6 4е вси4ко си разбрал и вси4ко е ясно , и тупват някоя нова загадка Simple Smile

# 57
  • Мнения: 233
Аз изгледах 1-вия Сезон на един дъх, сега малко ще почакам и втория така ще направя, че той е толкова зарибяващ, просто не мога да чакам цяла седмица, докато дойде другата серия...  tantrum

Един от най-добрите сериали на всички времена!!!

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Остаряването е смърт на клетките - при Клер, както и при Адам те се възстановяват. Затова и двамата би трябвало да са неуязвими за естествената смърт. Би трябвало да могат да умрат само ако ги нарежеш (смъртоносно!)на парчета и ги заровиш на различни краища на света. Или вселената. Или да ги убиеш с нещо и да не го извадиш от тялото им - както убиха Клер с оня клон. Иначе ми е странно защо Адам би изпратил дъщеря си да намери Питър, аз първоначално си помислих дали не е дъщеря на Боб, но нямам никакви доказателства, просто така реших, едва ли е. Той знаеше, че е бил в Ирландия, може би от нея. Сигурно ще разберем в другия епизод - името му подсказва, че ще се разказва за Питър, евентуално и за нея.

# 59
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E08 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E08 - в DMCA-removal-from-Google

Общи условия

Активация на акаунт