Студ голям навън захвана,но МАРТенчето мило е на топло в коремчето на мама.

  • 9 010
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 48
И аз чета д-р Спок и съм много доволна

# 256
  • Мнения: 18
Привет и от мен!
Много пишете момичета, много се срещате, аз все не успявам да прочета и да разгледам всичко, което сте изписали. Гледам сега книги обсъждате - аз преди четир-пет дни попаднах на една "Бременността" на Вики Айовин. Много ми хареса - струва 11 лв., аз я взех от Хеликон. Но предупреждавам - няма нищо общо със стандартните книги за бременни. Всичко е представена така, както ние го обсъждаме тук- няма медицински термини, нито развитие на плода по седмици - представено е от съвсем практична, а дори и хумористична гледна точка. Ако на някой му е писнало от стандартните книги, където всичко се повтаря, може спокойно да си вземе тази.

# 257
  • Мнения: 12
Добро утро,момичета! От няколко дни чувствам корема си много твърд,не ме боли,но е надут като балон Cry.На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо и дали вообще е нормално.На консултация съм при лекаря си в Пловдив чак на 13.10,ако продължава това състояния да му се обадя ли или това е нормално за този период...
Stankova82 и аз бях по същия начин имах чувството,че корема ми ще експлоадира Sick също така получавах безболезнени контракции(коремът ти се свива на топка и то видимо) моята лекарка ми изписа Магнерич от 1 седмица го пия и да чукна на дърво не ми се е случвало от тогава Joy А за книгите аз също си чета Спок

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Айде да се отчета след прегледа  Flutter
Отговаряме си на седмиците, гънката ни е в норма, според Док - 2,2мм, обърнахме гръбчето, за да огледаме спиналния канал...Разгледахме и главичка, крачета, ръчички и стомахче  Grinning Бяхме се и одупили подходящо  Blush, та Док каза, че по първоначални данни щъркела ще обува сини гащи  newsm44, ама повече - на следващия преглед!
Славундер и Джул, живот и здраве да понапреднем и може заедно да ходим на курсове  Hug Не знам каква е цената в Торакса, но до тогава ще попитам.
Хубава вечер!  Hug

# 259
  • Мнения: 82
Лара,честита синя новинка!

# 260
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Да ви се оплача, пак съм болна Sad, първо температура , сега пък едно гърло като ме е хванало. Действам още с бабините илачи и се надявам да ми се размине, ама док. днеска ми изписа антибиотик. Каза ако искам да почакам още малко и ако не ми мине до ден-два, няма накъде ще се пият хапове.
Стойте далеч да не ви заразя Wink, целувам ви всички!
Лара, честито!

# 261
  • Мнения: 48
wiwi, скоростно оздравяване  Hug
Аз ти препоръчвам да не пиеш хапове. Посъветвай се и с гинеколога си   bouquet

Ей, дайте да мислим заглавие за нова темичка

# 262
  • Мнения: 82
Wiwi,къде ги намираш тия бацили?Ужас е това болно време!Относно антибиотиците-имало два вида-едните били напълно допустими по време на бременност,но забравих точно кои.ТукАнгелчетоможе би ще помогне,която между впрочем не се е появявала цял ден.

# 263
  • Мнения: 82
Имам предложение за заглавие;
Радостта ми е голяма-март ще бъда мама
От коремчето на мама,мартенче засмяно се задава

# 264
  • Мнения: 69
хора, аз скоро за нищо няма да ставам ....  Rolling Eyes ... не стига че на външен вид съм два пъти колкото преди ... може да стана и 10 пъти ... а и мозъкът ми ...  newsm78
аз че забравям - забравям, ама тая вечер реших да направя един десерт ... няма да му казвам името , да не се прияде на някой ... ама сладък де!
играх си сумати време, подредих го, украсих го и пр.... и се сетих че не съм сложила грам захар  ooooh!

аз и без това нямаше да го ям, че хич не ми се яде сладко, беше предвидено за гости ама  Whistling

пп.за тема: МАРТенско юначе плува във тубмаче  Laughing

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Мерси, момичета! Ще чакаме потвърждение при следващата консултация  stork-boy smile3504

# 266
  • Мнения: 147
Lara, честити сини гащички от мен, едно здраво и сладурско бебче ти пожелавам през март  Hug
Аз май усетих бебчо, от вчера на моменти нещо леко ме стяга, леко ме дърпа  а преди малко леко ме галеше едно такова....незнам бебо ли е  Thinking
И моето коремче е станало голямо, имам чувството че расте с часове, като чели снощи беше по малко......
Да ви се оплача, много ме боли глава, чак ми се гади, напоследък много често взе да ме боли Sad Вярно ли е, че бременните често страдат от главоболие, днес една колежка ми го каза ???

# 267
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
http://www.amam.bg/?pg=know2&KID=0047&session=11906563273822760
Полезно за ам-ам...
Преди малко си поръчах ядене за почти 20лв... Embarassed Егати глада - цял ден тъпча...

# 268
  • София
  • Мнения: 211
[Да ви се оплача, много ме боли глава, чак ми се гади, напоследък много често взе да ме боли Sad Вярно ли е, че бременните често страдат от главоболие, днес една колежка ми го каза ???
Вярно е за съжаление...и аз страдам от това пусто главоболие  bash Позволено ни е парацетамол да пием- пробвай и с масажчета или ако е от ниско кръвно пийни кафенце/кола/шоколад.
Къдричке,ще ме сбъркаш  Joy !
Много ми хареса заглавието: Радостта ми е голяма-МАРТ ще бъда мама  Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 1 369
Вярата... сега ме хвърли в размисъл, цяла вечер си блъскам изглупялата хормонясала бременна кратуна...  newsm78  Моля те,не ме мъчи така newsm12  Стискам палци всичко да е наред и скоро бебчо да се разплете от сложната намотка Praynig Praynig Praynig

Ангелчето нали е в болница за ден-два-три...дано по-бързо я пуснат,че  на мен ми липсва... Който знае как се оформя тема да я отмени, че гледам темата наближила 15тата страничка...

Стойте далеч да не ви заразя Wink, целувам ви всички!
Ааа, без целувки:) Оправяй се бързо, повече мед, лимони и чайчета:)

Лека нощ на всички!

Общи условия

Активация на акаунт