Сливен 17 - Есенен полъх

  • 24 198
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 430
Сигурно има на много места,но аз си купувах плочки от магазин Интера/до ж.п. гара/.Но си мисля,че вече не се използват плочки а едни специални за кухня пана.

Имитиращи плочки ли newsm78Май не се сещам  Thinking
Би ли показала Wink и мерси за уточнението  bouquet

# 61
  • Мнения: 234
Това са едни плоскости,които се поставят на стената между шкафовете и мивката или м/у шкафове горни и долни.Може да имитират плочки или пък някаква шарка.В къщи изглаждат като иноксови.Фирмите ,които произвеждат кухни имат каталози.Ако искаш мога да фотографирам моята кухня и да ти покажа.

# 62
  • Мнения: 54
Здравейте момичета.
Днес пробихме ушите на Филипа и вече е с обички.Голям герой беше.......поплака само 2-3 секунди и като и дадох водичка да пие и забрави за всичко.Много е хубавка с обиците. Wink
На мен ми остават още 3 дни до Държавният изпит ooooh!- Да ми стискате палци в събота след 8 часа сутринта..........вижда му се вече края.
Колкото до малките плочки за гръб на кухня има ги на 2-3 места да се продават както Бел е писала това не са отделни плочки а цели пана.........
Хайде лек и усмихнат ден на всички.  bouquet

# 63
  • Мнения: 234
Браво на Филипа.Тя нали е красавица и от малка си знае ,че красотата изисква жертви  Laughing.

# 64
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро и от мен!

Меги, не се притеснявай.Според мен е по-добре да отидеш на р.среща на баткото/и без това вече си била на такава за първа групичка Laughing/.А за логопеда водиш малката на градина и с баткото по задачи.Често и моя съпруг отсъства и ми се налага да избирам.Ясно е, че човек не може навсякъде да огрее.Например миналата учебна година трябваше едновременно да съм на две р.срещи в две различни училища и /като по правило/имаше р.среща в детската градина.


Говорих с едната учителка на малката. Тя ми каза да отида на другата родителска среща, пък после ще се разберем. А на Тошковата - за първа група ходи баща му (Велина беше на 3-4 месеца тогава и аз си бях в къщи, духаше страшен вятър), а пък татковците уж слушат, ама накрая половината неща не можа да ми ги каже. А и бяхме в Сливен още - тази градина може да има други правила.

# 65
  • Мнения: 1 040
Момичета, утре се нуждая от вашето стискане на палци, така че сформирайте бригадата  Praynig
Отивам в Търново най-сетне да си защитавам дипломната работа. Направо така съм се ошашкала, чееее....ужаааас... та тъй де...айде дано!  Praynig

# 66
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Нямаш проблем, с теб сме...                         

# 67
  • Мнения: 7 430
ДидунКЕ, нямаш проблем Peace...ако трябва още от сега започвам Wink

Късмет  bouquet

# 68
  • Мнения: 271
Добро утро!

Дидунчо, с теб сме, ще стискаме палци на ръцете и на краката! УСПЕХ!

Дидка, тъй като спомена за цветовете на стаите, виж на какво попаднах тук, може да ти е от полза.  Peace

Хубав ден на всички!

# 69
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен!
Сега след Лони се сетих, че имах намерение да показвам на Дидка плочките от банята които си купихме от Бургас (ставаше въпрос за Мартинели). Мисля, че беше 14,50 за кв.м. - имаше промоция някаква, почти 1/3 от първоначалната цена беше намалението. Сега не мога да ги мисля цените какви са. Тогавашната мода беше такава, сега са модерни вертикалните фризове. По пода са същите жълти плочки, със същите шарки, но големи квадратни - теракотени. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4084740

# 70
  • Мнения: 7 430
Лони, Меги - благодаря Ви  bouquet

# 71
  • Мнения: 517
Момичета, Вики проходи! Simple Smile) дне снаправи първите си крачки..много съм щастлива

# 72
  • Мнения: 1 942
Здравейте,

Надявам се, че ще можете да ми помогнете  Praynig Търся помещение за закуски на центъра.  Около 20 кв.Ако имате нещо предвид, моля пишете ми  Hug

Ех, никой ли не може да помогне  newsm78 Хайде момичета огледайте се, ако ми посочите свободно помещение, което ме устройва имате награда 200 лева  Hug

# 73
  • Мнения: 7 430
Добро утро

Здравейте,
Надявам се, че ще можете да ми помогнете  Praynig Търся помещение за закуски на центъра.  Около 20 кв.Ако имате нещо предвид, моля пишете ми  Hug
Ех, никой ли не може да помогне  newsm78 Хайде момичета огледайте се, ако ми посочите свободно помещение, което ме устройва имате награда 200 лева  Hug

Според мен - разходи се по центъра и все ще намериш нещо свободно Peace така ти можеш най-добре да си прецениш Wink
А ако те няма тук...разгледай "Ало Сливен" Peace

Гери, честити ви ходещи крачета Hug ... от сега да видиш за какво става въпрос Laughing

Аз довечера съм на родителска среща на ВикО - какво ли ще ми го похвалят Mr. Green

Дидунче, чакаме да се похвалиш, че си се справила Wink

Иве, къде си Heart Eyes

# 74
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Гери, снощи се опитах да ти честитя, ама нещо сайта не сработи, даже така си го изключих компютъра и съм била цяла нощ онлайн.
Та сега - Честито на малката красавица, по-малко падане и по-бързо да стане стабилна!

И аз снощи бях на родителска среща - но само на единия, пък за малката ще си говорим някой ден с госпожите.

Общи условия

Активация на акаунт